boks klub beograd

Znaci bas onako kako sam rekao, svaki drugi, zato treba izbegavati sve konflikte na ulici :)
Na mma treninzima se ni ne uci odbrana od oruzja, mada ja sam vrlo skeptican kada se radi o efektnoj odbrani od nekoga ko ima oruzje na ulici, mislim da u vecini slucajeva ces zavrsirti izboden :D

MMA je sport, ma koliko borbe bile brutalne.Pa i idol mnogim ljubiteljima tog sporta Bas Ruten na pitanje radio voditelja - Ljudi misle da ćete si vi boriti u realnoj borbi na sportski način, Ruten odovara, naravno da neću.:lol:
 
Ako taj neko u "ozbilnom treningu" ide ulicom i gleda svoja posla a ovaj ga zaskoči iza leđa, opali po mudima, sruši na zemlju i krene peglati u glavu, neće mu pomoći ni sav "malo ovo malo ono" trening na svetu. Zato se manite tih priča o uličnim tučama ako nemate pojma o čemu pričate.
.

Uvek moze da se smisli scenario u kojem on ima prednost na pocetku, da li je to oruzje ili to sto te neocekivano zaskoci sa ledja nema mnogo razlike.

- - - - - - - - - -

MMA je sport, ma koliko borbe bile brutalne.Pa i idol mnogim ljubiteljima tog sporta Bas Ruten na pitanje radio voditlja - Ljudi misle da ćete si vi boriti u realnoj borbi na sportski način, Ruten odovara, naravno da neću.

Isti taj Bas Bas Ruten ima mnogo prica o njegovim ulicnim tucama, kako je davio ljude i skidao im gace dok su u nesvesti pa kako se tukao sa celim obezbedjenjem na zurkama jos u vreme kad je radio meceve itd. :)
 
Uvek moze da se smisli scenario u kojem on ima prednost na pocetku, da li je to oruzje ili to sto te neocekivano zaskoci sa ledja nema mnogo razlike.

Druže jel ti ne kapiraš da on ne mora imati prednost u startu? Ti ako njega ne rešiš odmah u startu može on tebe da nadjača i unakazi kasnije. Te priče da ako je čovek u "ozbilnom treningu" ne može mu niko ništa na ulici su i razlog zašto su mnogi dobijali po pički, pogotovo što je ovde reč o likovima koji treniraju "malo ovoga, malo onoga" . Ovaj je trenirao samo teretanu pa vidi šta je napravio:

Goli bilder napao par, zaustavila ga četiri policajca, elektro-šokovi i četiri para lisica
 
Druže jel ti ne kapiraš da on ne mora imati prednost u startu? Ti ako njega ne rešiš odmah u startu može on tebe da nadjača i unakazi kasnije. Te priče da ako je čovek u "ozbilnom treningu" ne može mu niko ništa na ulici su i razlog zašto su mnogi dobijali po pički, pogotovo što je ovde reč o likovima koji treniraju "malo ovoga, malo onoga" . Ovaj je trenirao samo teretanu pa vidi šta je napravio:

Goli bilder napao par, zaustavila ga četiri policajca, elektro-šokovi i četiri para lisica

Nisam ja rekao da je covek koji je u treningu nepobediv , daleko od toga , ali definitivno je u mnogo manjem problemu od onoga koji ne zna nista. Ne racunam bodi bildere kao ljude koji znaju da bace prednji direkt a kamoli nesto vise.
Imas i pun youtube klipova na kojima se zakace jedan sto zna mma ili grepling sa nekim sto ne zna, opet ne kazem da je pobeda osigurana za onoga ko trenira, ali definitivno su mu sanse mnogo bolje.
 
Nisam ja rekao da je covek koji je u treningu nepobediv , daleko od toga , ali definitivno je u mnogo manjem problemu od onoga koji ne zna nista. Ne racunam bodi bildere kao ljude koji znaju da bace prednji direkt a kamoli nesto vise.
Imas i pun youtube klipova na kojima se zakace jedan sto zna mma ili grepling sa nekim sto ne zna, opet ne kazem da je pobeda osigurana za onoga ko trenira, ali definitivno su mu sanse mnogo bolje.

I naravno kada lik koji trenira mma ne izgleda kao likovi iz UFC-a odmah krenu pljuvačine u komentarima. Mani se klipova. I mani se "mnogo bolje šanse" kada se ti sigurno izvučeš iz takve situacije e onda tek znaš koje si šanse imao. Ostalo su prazne priče.
 
I naravno kada lik koji trenira mma ne izgleda kao likovi iz UFC-a odmah krenu pljuvačine u komentarima. Mani se klipova. I mani se "mnogo bolje šanse" kada se ti sigurno izvučeš iz takve situacije e onda tek znaš koje si šanse imao. Ostalo su prazne priče.

Ja i jesam bio u slicnim situacijama kao i ljudi koje ja znam, verovao ili ne, u svakom slucaju mnogo je bolje znati i udariti i popiti udarac nego ne znati. :)
 
Ja i jesam bio u slicnim situacijama kao i ljudi koje ja znam, verovao ili ne, u svakom slucaju mnogo je bolje znati i udariti i popiti udarac nego ne znati. :)

Po ovom pisanju druže, nisam siguran u kakvim si ti situacijama bio :) a ni ljudi oko tebe. Očigledno je da nisu bile previše ozbilljne, neka tako i ostane. Naravno da je bolje znati udariti ali je najbolje znati proceniti situaciju i ako je moguće izaći iz situacije bez posledica. :)
 
Poslednja izmena:
С тим да су бокс, и бокс као дио ММА тренинга двије прилично, да не кажем потпуно различите ствари, захтијевају потпуно различит приступ тренингу, и акценат стављају на потпуно различите аспекте, како техничке, тако и физичке. Дакле, неко ко хоће да се бави боксом, то не може да на најбољи начин ради у ММА клубу. Као што неко ко жели да се бави спринтом неће ићи да тренира фудбал јер, ето, и они трче.
 
idi u partizan ko svako normalan
tamo sam ja iso ka sam bio mulac mlad
ucili me cika steva redli i belka i ostali sampioni
zato sam sad strucnjak na polju svih nauka poznatih coveku
i dva fakulteta sam zavrsio
 
Serbian Fighter 2,na novoj adresi,ul Vojvode Dobrnjca prolaz izmedju 16 i 18,kod Botanicke baste.Skola boksa i rekreativni boks.Termini treninga utorak i cetvrtak od 20h i subota od 15h!tel 0643410596 ivan i 0638877613 stefan
 

Back
Top