Angela Merkel

bankai

Domaćin
Banovan
Poruka
3.639
Sta mislite o njoj?Kao licnosti,ovde mislim bez nekih emocija,meni ona deluje jako fina,onako stalozena zena,jaka osoba koja svoju zemlju gura napred,i kao politicar donosi odluke hladne glave!

Evo gledam gde joj se obracala neka mala iz Palestine,i svi su je napali,a ona se lepo snasla,mada je mala dosla vec sa naucenim stavom,ona joj je pokazala emocija koliko treba.

Prosto me je odusevila.Zar ne bi svi politicari trebali da se ugledaju na nju.
 
Sta mislite o njoj?Kao licnosti,ovde mislim bez nekih emocija,meni ona deluje jako fina,onako stalozena zena,jaka osoba koja svoju zemlju gura napred,i kao politicar donosi odluke hladne glave!

Evo gledam gde joj se obracala neka mala iz Palestine,i svi su je napali,a ona se lepo snasla,mada je mala dosla vec sa naucenim stavom,ona joj je pokazala emocija koliko treba.

Prosto me je odusevila.Zar ne bi svi politicari trebali da se ugledaju na nju.

Mislim da joj ovako prolaze spijuni u Srbiji :per:
http://www.blic.rs/naslovna-stampano-izdanje/1775/izdanje-za-17-07-2015
 
Propade joj država, jadna ... :(

Stvarno jad i tuga u državi njenoj još im sad oskudica za radnom snakom a birovi za zapošljavanje prezni čak i službenike iz biroa moraju otpuštati ... nemaju posla a ne kao kod nas u BiH ili bogatoj Srbiji biroi krcati radnom snagom službenici se satraše radeći :D

Jadni Njemci kad bi imali sreće da živu kao mi na Balkanu bili bi presretni :D
 
Merkelovu cenim jer je doktorirala na prirodnom smeru.Fizičku hemiju čini mi se.Ne cenim to što je američka pudlica,koja je spremna da učini štetu čak i svom narodu i državi,ako ujka Sem to zatraži.Udžbenički primer kolonijalnog upravnika
 
http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/1311456-putin-merkelovoj-kako-god-okrenete-bicete-jeeni-video

Putin je izgubio manje od god dana nadajući se da će Anđela imati hrabrosti da se oslobodi SADista .

Nemačka ne pripada Zapadnoj EU, već centralnoj

Nemačka će treći put biti gurnuta na istok i platiće http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/1311456-putin-merkelovoj-kako-god-okrenete-bicete-jeeni-video

Немачка је у гротлу.
Без својих сировина и енергената, са америчком и британском окупационом армијом на леђима, на повоцу банкарских лешинара, са морем муслиманских избеглица који јој долазе да "моле за спас", са незрелим политичарима веома сличним нашим, нема начина да било како парира англосаксонцима да је негурну да заједно са Пољском и Румунијом поново крене на исток !
Ако се у току ове или евентуално следеће године не ишчупа из канџи Лондона и Вашингтона нестаће и као територија а и као држава.

Званично су одбацили пружену Путинову руку спаса ....
 
638990_angela03-mlada-ministarka-foto-reuters_f.jpg


Bez obzira na vrhunsko obrazovanje nemam simpatije za Endži zbog poljskog porekla i zbog toga što se trudi da bude veća Nemica od pravih Nemaca.
Odrekla se Helmuta Kola koji je uveo u politiku prvom prilikom kada je Kol zapao u probleme.
Jedino što mi je kod nje simpatično je to što perfektno govori ruski. ;)
 
Sta mislite o njoj?Kao licnosti,ovde mislim bez nekih emocija,meni ona deluje jako fina,onako stalozena zena,jaka osoba koja svoju zemlju gura napred,i kao politicar donosi odluke hladne glave!

Evo gledam gde joj se obracala neka mala iz Palestine,i svi su je napali,a ona se lepo snasla,mada je mala dosla vec sa naucenim stavom,ona joj je pokazala emocija koliko treba.

Prosto me je odusevila.Zar ne bi svi politicari trebali da se ugledaju na nju.

Mršava 3 - ka ...!
 
http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/1311456-putin-merkelovoj-kako-god-okrenete-bicete-jeeni-video

Putin je izgubio manje od god dana nadajući se da će Anđela imati hrabrosti da se oslobodi SADista .

Nemačka ne pripada Zapadnoj EU, već centralnoj

Nemačka će treći put biti gurnuta na istok i platiće http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/1311456-putin-merkelovoj-kako-god-okrenete-bicete-jeeni-video

Al' joj ga zbiči ruski medved !
Ko je'be protokole i kruta ponašanja....
Ruja to izgovara kao na pecanju ....

Eto jednog od glavnih razloga zašto cenim tog čoveka.
Taj ne je'be živu silu !
 
...Менгелеркл... - Иако је згодна пошалица, заправо јој даје значај који објективно политички нема...

Немци су велик народ... Али...

Као образована и интелигентна особа, још увек има могућност избора, хоће ли наставити да води политику САД - окупационог службеника, или повести одговорну националну политику, окренувши се истинским вредностима...
 
...Менгелеркл... - Иако је згодна пошалица, заправо јој даје значај који објективно политички нема...

Немци су велик народ... Али...

Као образована и интелигентна особа, још увек има могућност избора, хоће ли наставити да води политику САД - окупационог службеника, или повести одговорну националну политику, окренувши се истинским вредностима...

Па она и води самосталну политику, наиме, није допринела ниједном Америчком рату који се водио од кад је на власти.

Зато је можда логично помислити да је њено кажњавање Русије својевољно.
 

S tim što će ovoga puta biti preorana i pretvorena u poljoprivredno dobro....
Da hrani ostatak Evrope, koji je pretekao....

Rusi nisu spremni da, baš, 100 x odobravaju bonus !


- - - - - - - - - -

Imam utisak da su ovde u Srbiji svi neki spijuni, domaci ili strani.

Štetočine !
Nisu ih tamanili na vreme, pa se razmnožili....
Sada je to prilično teško kontrolisati.
I kada bi postojala dobra volja.
 
...Менгелеркл... - Иако је згодна пошалица, заправо јој даје значај који објективно политички нема...

Немци су велик народ... Али...

Као образована и интелигентна особа, још увек има могућност избора, хоће ли наставити да води политику САД - окупационог службеника, или повести одговорну националну политику, окренувши се истинским вредностима...

СУМЊАМ

КАДА ДУБОКО ЗАГАЗИШ У ГОМНА...ТЕШКО ЈЕ ОПРАТИ СЕ...:aha2:
 
Ona je po ocu Poljakinja...Slovenskog porekla znaci,i majka joj je Poljska Nemica,verovatno i tu ima nekih mesanih brakova....kao drzavnik je dobra,u granicama koliko to moze da bude,tj,kolioko joj se dozvoljava,nije ona zena kriva sto su 1945 izgubili rat i dobili upravu
 

Back
Top