Najsnazniji i najjaci znak zodijaka

Dave:
Jedino mogu da pomere svet u kome nema Bikova..........
A sto se tice zivotinja, Bik Skorpiona samo kopitom ugazi, bez trunke muke........... idemo dalje, imali neko od vas pametnu repliku?
Haha, ovo zaista postaje zanimljivo... generalizacija koja u startu pobija bilo kakve suprotne tvrdnje...
... a meni kazuje da je u pitanju lik sa kojim ne vrijedi normalno diskutovati jer je utuvio sebi u glavu ubjedjenje kojega ce se slijepo drzati.

Divota, forum postaje stecishte sve vecih genijalaca.
 
Lanfear:
Haha, ovo zaista postaje zanimljivo... generalizacija koja u startu pobija bilo kakve suprotne tvrdnje...
... a meni kazuje da je u pitanju lik sa kojim ne vrijedi normalno diskutovati jer je utuvio sebi u glavu ubjedjenje kojega ce se slijepo drzati.

Divota, forum postaje stecishte sve vecih genijalaca.
Mislim da su Skorpioni vise zainteresovaniji za odgovore pitanja o zivotu i smrti, upoznavanja sebe i tako tih enigmaticnih stvari... ne poricem da Skorpioni nisu opasni jer oni napadaju izneneda (ali ipak to iznenada rade zato sto nisu dovoljno snazni za otvorena neprijateljstva ili sukobe)... jaki su ali je Bik najjaci!
 
Dave:
Mislim da su Skorpioni vise zainteresovaniji za odgovore pitanja o zivotu i smrti, upoznavanja sebe i tako tih enigmaticnih stvari...
Vidi, vidi... neko nas i kapira... Oh, sada mi je lakshe, znam da cu jednog dana otici sa ovoga svijeta uz blazeno saznanje da me je neko ipak razumio :roll: :sarcasm:
Dave:
ne poricem da Skorpioni nisu opasni jer oni napadaju izneneda (ali ipak to iznenada rade zato sto nisu dovoljno snazni za otvorena neprijateljstva ili sukobe)... jaki su ali je Bik najjaci!
To za Bikove ne mogu da tvrdim, nisam dovoljno kompetentna (a opet, generalizacija... ne znam), ali shto se ovoga iznad tiche, pa... to sam i rekla, manje-vishe :wink:.

Nisi ti toliko losh.

Peace.
 
Lanfear:
Vidi, vidi... neko nas i kapira... Oh, sada mi je lakshe, znam da cu jednog dana otici sa ovoga svijeta uz blazeno saznanje da me je neko ipak razumio :roll: :sarcasm:

To za Bikove ne mogu da tvrdim, nisam dovoljno kompetentna (a opet, generalizacija... ne znam), ali shto se ovoga iznad tiche, pa... to sam i rekla, manje-vishe :wink:.

Nisi ti toliko losh.

Peace.
Beskonacno puta sam govorio da svaki od 12 znakova ima svoj dar, a Bikov dar je snaga: http://www.novareinna.com/constellation/zodiac.html

jedan od 1000 dokaza......... ako razumes engleski....
P.S. Nisi ni ti losa za jednu Skorpijicu
 
Dave:
Tebi bi jedino pomogo moj pozamazni misko, kad bi se nasao u tvojim ustima.........

E decko meni je samo zao sto TI sramotis znak BIKA i stvaras pogresnu sliku o njemu,...jer se ponasas kao neki kreten,maloumni debil, sa poremecenim mozgom a ne kao dostojanstveni,najsnazniji,najpametniji,najbolji,najjaci..... bik!!!
Da li ti vidis sta ti pises....ALOOOO BRE!!!
i treba da se zakljuca ova tema...ovo je glupost a ne tema koju si ti postavio!
 
Ova tema je svima (a posebno osnivacu) kao dzak u teretani :)
Sve sto ne moze nigde drugde da uradi i kaze, on to ispolji ovde :)
Opet ponavaljam: covek garant nije bik!
Mi bikovi smo fini, uljudni, simpaticni i kulturni i od nas cete tesko cuti ruzne reci, posebno psovke.
A o nasoj jacini.. pa mislim da svako od vas po nesto o tome zna ;)
 
Samantha Jouns:
E decko meni je samo zao sto TI sramotis znak BIKA i stvaras pogresnu sliku o njemu,...jer se ponasas kao neki kreten,maloumni debil, sa poremecenim mozgom a ne kao dostojanstveni,najsnazniji,najpametniji,najbolji,najjaci..... bik!!!
Da li ti vidis sta ti pises....ALOOOO BRE!!!
i treba da se zakljuca ova tema...ovo je glupost a ne tema koju si ti postavio!
Koji ***** dolazis na ovu temu????????????? Ako znas uopste nesto o Biku, potvrdila bi moje misljenje!
 
sexy lady2005:
Ova tema je svima (a posebno osnivacu) kao dzak u teretani :)
Sve sto ne moze nigde drugde da uradi i kaze, on to ispolji ovde :)
Opet ponavaljam: covek garant nije bik!
Mi bikovi smo fini, uljudni, simpaticni i kulturni i od nas cete tesko cuti ruzne reci, posebno psovke.
A o nasoj jacini.. pa mislim da svako od vas po nesto o tome zna ;)
Ja sam Bik/Lav......... stalozen sam, lepo sam zapoceo temu, a doziveo >crossfire<! Niko nije lepo izlozio misljenje i zato se ovako ponasam! Ja sam dokazao da sam upravu, a vi ne morate to da prihvatite!
Da li je mozda neko od vas dokazao suprotno od moje tvrdnje?!?!?!?!
 
Dave:
Ja sam Bik/Lav......... stalozen sam, lepo sam zapoceo temu, a doziveo >crossfire<! Niko nije lepo izlozio misljenje i zato se ovako ponasam! Ja sam dokazao da sam upravu, a vi ne morate to da prihvatite!
Da li je mozda neko od vas dokazao suprotno od moje tvrdnje?!?!?!?!
Jeste! Jedino si ti dokazao suprotno!
Da si jak i snazan, kao sto zelis da se predstavis, ne bi se sluzio time cime se sluzis, nego bi naveo neke argumente. Najlakse je u zivotu "boriti se" na nacin na koji ti to radis, a to je pljuvanje i vredjanje. Izvini, ali to samo dokazuje tvoju slabost i nesnalazljivost, ali dobro, ti si mlad covek, doduse rekla bih da si na nekoj stranputici, ali... sta sad da se radi?
 
sexy lady2005:
Jeste! Jedino si ti dokazao suprotno!
Da si jak i snazan, kao sto zelis da se predstavis, ne bi se sluzio time cime se sluzis, nego bi naveo neke argumente. Najlakse je u zivotu "boriti se" na nacin na koji ti to radis, a to je pljuvanje i vredjanje. Izvini, ali to samo dokazuje tvoju slabost i nesnalazljivost, ali dobro, ti si mlad covek, doduse rekla bih da si na nekoj stranputici, ali... sta sad da se radi?
Davao sam ja i argumente............... ali ste vi nedokazivi... ti sada mene pljujes!
 
Po mom misljenju najjaci znak u horoskopu je ovan, ljudi ovog znaka imaju ogoromnu energiju, ne znaju sta je umor, a mentalno se retko kad poljuljaju. Znam nekoliko zena u mom blizem okruzenju koje su "ovnovi" opasne su i u ljubavi, mnogo ocekuju od partnera, vole iz sve snage, ali onog momenta kad shvate da to nije to povlace crtu i raskidaju, odlaze bez dovidjenja. Snazan znak u svakom sluacaju.
 
baki 75:
Po mom misljenju najjaci znak u horoskopu je ovan, ljudi ovog znaka imaju ogoromnu energiju, ne znaju sta je umor, a mentalno se retko kad poljuljaju. Znam nekoliko zena u mom blizem okruzenju koje su "ovnovi" opasne su i u ljubavi, mnogo ocekuju od partnera, vole iz sve snage, ali onog momenta kad shvate da to nije to povlace crtu i raskidaju, odlaze bez dovidjenja. Snazan znak u svakom sluacaju.
Upravu si da su jaki, ali Ovnovi ne mogu podneti fizicki bol! Ili npr. moji ortaci Ovnovi kad gube igru koju igraju obicno kazu: "Nesto mi je lose danas" ili "Aj'mo novu partiju"........ Oni su znak koji se izrazava po tome sto su energicni i sto mogu IZUZETNO dobro da zapocnu bilo sta, ali ne i da zavrse, zato Ovnovi nisu najjaci, nemaju dovoljno snage za kraj...
 
ma kakvi ovnovi, samo arlaucu, nista od njih. i uopste nije tacno da mogu mnogo da izdrze. najbolja moja drugarica i moja mama i jos brdo ljudi vrlo, vrlo bliskih znam koji su ovnovi, rade oni i sve je to u redu, ali oni moraju da imaju vreme kada se odmaraju. nema kod njih, samo da se radi. ne, nikako :), isprogramirani su odlicno, ali nisu bas jaki
 

Back
Top