Najsnazniji i najjaci znak zodijaka

Акреп/Кантар.

Иначе, ово пасивно-агресивно, саркастично надмудривање са Анђом, није ништа ново. Ово је нормалан однос комуницирања између нас, ми се у суштини, испод тог нивоа неке морбидно-мазохистичке конверзације, веома ценимо и поштујемо. А Медуза је у више наврата себе описала као ''џигеричара'', просто тај Марс у Шкорпиону у трећој (комуникација) воли да прави хаос, да иритира и да утекне када види да се неко упецао на провокације. Када се неко не прими на прозивку, наступи попиздитис, али веома кратко траје, после тога као да ништа није било, наступи фазон - Универзална Љубав, цвеће, дрвеће, медведићи, мир у свету (владар знака и подзнака, у Ваги, у другој кући). Генерално, добра је особа и има смисла за астрологију, али је :zblesav: Али сви генијалци су такви.

:drugari:
 
Најјачи су зато што се увек међу другим знацима истичу, доминирају, успeју да истерају своје, да се изборе за оно што желе...

Представнике у смислу познатих особа...?
 
Poslednja izmena:
Најјачи су зато што се увек међу другим знацима истичу, доминирају, успeју да истерају своје, да се изборе за оно што желе...

Представнике у смислу познатих особа...?

Da,osobe koje se isticu,dominiraju,koje uspeju da se izbore za svoje,navedite predstavnike..
 
Најјачи су зато што се увек међу другим знацима истичу, доминирају, успeју да истерају своје, да се изборе за оно што желе...

Представнике у смислу познатих особа...?

Pa dobro da, ali pitanje je da li drugi znakovi zele da se isticu i dominiraju? Nekim znakovima to izlazi iz svere interesovanja.
Da li su oni zbog toga manje mocni, hmm pitanje je. Mnogo vece bitke za ''Najaceg'' se vode sa intelligent ekipom. A to su po mom misljenju ovim redom Ribe, Devica, Blizanci i Vodolija pa dalje Skorpija, Strelac, Vaga itd...
Jer inteligencija i zanje su moc, podjednako kao i dominacija i snaga.

U ovom klasicnom smislu mozda neki dobar Lav. ***** sve ako nema harzimu i sjaj.

Pozzz
 
Тај закључак сам донијела на основу искуства са људима у стварном животу (анонимним људима).

Јеси ли ти на теми давао своје мишљење?

Ocekivao sam od Vas da navedete predstavnike a ne anonimne ljude.
Jesam,Jarac je najjaci znak,Jarac je 10 kuca,kuca koja se odnosi na karijeru,prestiz,slavu,reputaciju,status,ambicije autoritet.Jarcevi dominiraju i isteraju svoje.
 
Ocekivao sam od Vas da navedete predstavnike a ne anonimne ljude.
Нисам нешто много проучавала хороскопе познатих, па и не знам кога бих навела...

P.S.
Сјећам се да је Хитлер Бик / Вага, с тим да је на самом почетку Бика. На овом форуму га је Виндекс анализирао, рекао је да се код њега Венера преобразила у Марс (тако нешто)...
Је л' и Тито био Бик?

Чини ми се да је Наполеон био Лав.
Лавови су и Мадона, Бритни Спирс и Џенифер Лопез. Сјетимо се само шта све траже да им се обезбиједи када негдје гостују.

Анђелина Џоли је Близанац, али има стелијум у Овну.
 
Poslednja izmena:
Нисам нешто много проучавала хороскопе познатих, па и не знам кога бих навела...

P.S.
Сјећам се да је Хитлер Бик / Вага, с тим да је на самом почетку Бика. На овом форуму га је Виндекс анализирао, рекао је да се код њега Венера преобразила у Марс (тако нешто)...
Је л' и Тито био Бик?

Чини ми се да је Наполеон био Лав.
Лавови су и Мадона, Бритни Спирс и Џенифер Лопез. Сјетимо се само шта све траже да им се обезбиједи када негдје гостују.

Анђелина Џоли је Близанац, али има стелијум у Овну.

Hitlerov zamenik je bio Hermann Göring(Jarac) druga najmocnija licnost posle Hitlera.
Mao Tse-tung Jarac i Joseph vissarionovich stalin Jarac,Tito nije u istom rangu sa njima.
Бритни Спирс и Џенифер Лопез ce biti zaboravljene kako budu dolazili neke mladje generacije Elvis Presley Jarac Kralj Rock&Rolla i dalje se spominje
Hitler i Napoleon su imali Mesec u Jarcu zbog cege su imali osvajacki mentalitet i prgav karakter.
"Анђелина Џоли је Близанац, али има стелијум у Овну" nema ni jedan osvojeni Oscar bice zaboravljena vremenom.
 
Po mom mišljenju jarac je najjači znak. Jeste da umeju biti arogantni, hladni, ali u kakvom vremenu živimo samo kao takav možeš i da uspeš. Ovo kad sam rekao da su hladni i arogantni ništa loše nisam mislio. Mada moram reći da im i ribe pariraju. Možda vam je to i čudno, ali ribe su jako snalažljive, uvek znaju da se izvuku, umeju biti vrlo namazane pa čak su i opasniji i mutniji od škorpija. Jarac jeste ambiciozan i uspeće, ali je po meni su ribe snalažljivije. Eto to su mi nekako dva znaka koji će sigurno uspeti u nečemu i neće dozvoliti sa dignu ruke od svega kao što bi mnogi uradili. Pogotovo jarac.
 
Po mom mišljenju jarac je najjači znak. Jeste da umeju biti arogantni, hladni, ali u kakvom vremenu živimo samo kao takav možeš i da uspeš. Ovo kad sam rekao da su hladni i arogantni ništa loše nisam mislio. Mada moram reći da im i ribe pariraju. Možda vam je to i čudno, ali ribe su jako snalažljive, uvek znaju da se izvuku, umeju biti vrlo namazane pa čak su i opasniji i mutniji od škorpija. Jarac jeste ambiciozan i uspeće, ali je po meni su ribe snalažljivije. Eto to su mi nekako dva znaka koji će sigurno uspeti u nečemu i neće dozvoliti sa dignu ruke od svega kao što bi mnogi uradili. Pogotovo jarac.
Ooo... pa hvala na ovom postu za jarčice! Sve i da nije tačno,bar neko konačno i nešto lepo o nama da napiše.
 
Nema na čemu 😊
Ja pišem ono što mislim. Smatram da je tako, ne poznajem baš mnogo jarčeva niti baš imam blizak kontakt sa njima, ali one koje znam koliko toliko, mogu reći da su vrlo odgovorni. Jako su dobri studenti.
Tačno.. rad, red i disciplina! To jača duh, ne može da škodi. VI bikovi ste malo lenji, čini mi se, iako imate veliki potencijal. Izvini što sam ovako iskrena, što se bikova tiče to je jedina zamerka.
 
Tačno.. rad, red i disciplina! To jača duh, ne može da škodi. VI bikovi ste malo lenji, čini mi se, iako imate veliki potencijal. Izvini što sam ovako iskrena, što se bikova tiče to je jedina zamerka.
Ma opušteno volimo mi iskrenost i ne zameramo kad nam neko nešto kaže u brk. Istina je da smo lenji i da bi mnogo toga mogli samo kad bi više zapnuli. Treba da imamo nekog jarca ili još bolje jarčicu pored sebe mislim da bi nas trgli sa svojim disciplinskim merrama :)
 
Po mom mišljenju jarac je najjači znak. Jeste da umeju biti arogantni, hladni, ali u kakvom vremenu živimo samo kao takav možeš i da uspeš. Ovo kad sam rekao da su hladni i arogantni ništa loše nisam mislio. Mada moram reći da im i ribe pariraju. Možda vam je to i čudno, ali ribe su jako snalažljive, uvek znaju da se izvuku, umeju biti vrlo namazane pa čak su i opasniji i mutniji od škorpija. Jarac jeste ambiciozan i uspeće, ali je po meni su ribe snalažljivije. Eto to su mi nekako dva znaka koji će sigurno uspeti u nečemu i neće dozvoliti sa dignu ruke od svega kao što bi mnogi uradili. Pogotovo jarac.

Pa Ribe su promenljiv znak, što znači da se lako prilagođavaju promenama, uz to su flegmatičnog i hladnjikavog temperamenta.
Simbol ovog znaka su dve Ribe koje plivaju u suprotim smerovima, pa su one često vrlo neodlučne, ali se i lako izvuku iz svake situacije.
 

Back
Top