Najsnazniji i najjaci znak zodijaka

Dave:
Koji je to najjaci i najsnazniji znak zodijaka po tebi
Predpostavljam da ces reci Skorpija :lol:

Ja tebe i tvoje stavove uopste ne razumem, tj. najiskrenije se nadam da nisi ozbiljan povodom stvari koje si ovde pisao.

Ja pokusavam ovde na forumu sve vreme da objasnim, da se na pitanje kao sto je tvoje NE MOZE dati odgovor, jer ASTROLOGIJA NIJE kategorizacija ljudi po suncevim znacima.
Ako se vec hvalis citanjem "astroloske literature" sigurna sam da si toga savrseno svestan!
Svaki astroloski znak ima svoje dobre i lose strane, svoje snage i slabosti! Tebi kao pojedincu neki znak moze manje ili vise da odgovara ali to svakako NE znaci da je neki znak najbolji ili najgori u globalu!!!

Evo na primer ja sam izuzetno postovala bikove dok ti nisi poceo da kakis na forumu i jos se dicis time. :) :) :) :)

Lepo je to sto si zainteresovan za astrologiju, ali stvarno mislim da ako te to vec interesuje, treba da materiju malo bolje proucis pre nego sto se upustis u raspravu.
A posto vidim nisi mnogo stariji od mene hvala bogu imas dosta vremena da to i ucinis!

P.S. ja ti mogu odgovoriti samo na to, koji aspekti donose snagu, moc, slavu itd. ali niko ko se imalo razume u astrologiju ti na ovo pitanje nece odgovoriti.

Srdacan pozdrav
amanzaman
 
amanzaman:
Ja tebe i tvoje stavove uopste ne razumem, tj. najiskrenije se nadam da nisi ozbiljan povodom stvari koje si ovde pisao.

Ja pokusavam ovde na forumu sve vreme da objasnim, da se na pitanje kao sto je tvoje NE MOZE dati odgovor, jer ASTROLOGIJA NIJE kategorizacija ljudi po suncevim znacima.
Ako se vec hvalis citanjem "astroloske literature" sigurna sam da si toga savrseno svestan!
Svaki astroloski znak ima svoje dobre i lose strane, svoje snage i slabosti! Tebi kao pojedincu neki znak moze manje ili vise da odgovara ali to svakako NE znaci da je neki znak najbolji ili najgori u globalu!!!

Evo na primer ja sam izuzetno postovala bikove dok ti nisi poceo da kakis na forumu i jos se dicis time. :) :) :) :)

Lepo je to sto si zainteresovan za astrologiju, ali stvarno mislim da ako te to vec interesuje, treba da materiju malo bolje proucis pre nego sto se upustis u raspravu.
A posto vidim nisi mnogo stariji od mene hvala bogu imas dosta vremena da to i ucinis!

P.S. ja ti mogu odgovoriti samo na to, koji aspekti donose snagu, moc, slavu itd. ali niko ko se imalo razume u astrologiju ti na ovo pitanje nece odgovoriti.

Srdacan pozdrav
amanzaman
Hvala na savetu, ali da znas toliko, rekla bi da je Bik najjaci znak zodijaka, jer svaki od 12 znakova je dobio dar, a Bikov dar je snaga (fizicka, mentalna... ) Ja bih tebi takodje preporucio da se malo pozanimas sa time...
P.S.Moja namera nije bila da se svadjam, ali moram da vam vratim jer niste fer i niko od vas ne odgovara na temu...
 
Dave:
Hvala na savetu, ali da znas toliko, rekla bi da je Bik najjaci znak zodijaka, jer svaki od 12 znakova je dobio dar, a Bikov dar je snaga (fizicka, mentalna... ) Ja bih tebi takodje preporucio da se malo pozanimas sa time...
P.S.Moja namera nije bila da se svadjam, ali moram da vam vratim jer niste fer i niko od vas ne odgovara na temu...

jos ja pokusavam da budem fina sa budalama!

truni u neznanju i takvi moraju da postoje!
 
Devojke, kupite prnje idemo na neku drugu temu! :)

Pa zar nas tri `vake ribe, da zabavljamo isfrustriranog bika ( citaj "vola") !!!

Jer ima na ovom forumu admina uopste, neke clanove treba izbaciti zbog nekulture! Ako nadjem on-line verziju bon tona stavljam je na forum, da se Gospodin DEJV malo kulturno uzdigne!

P.S.Samantice, nisi mi odgovorila na pitanje u temi"odgovaram na vasa pitanja" ?! :)
 
amanzaman:
Devojke, kupite prnje idemo na neku drugu temu! :)

Pa zar nas tri `vake ribe, da zabavljamo isfrustriranog bika ( citaj "vola") !!!

Jer ima na ovom forumu admina uopste, neke clanove treba izbaciti zbog nekulture! Ako nadjem on-line verziju bon tona stavljam je na forum, da se Gospodin DEJV malo kulturno uzdigne!

P.S.Samantice, nisi mi odgovorila na pitanje u temi"odgovaram na vasa pitanja" ?! :)
Devojke, hvala sto ste "odgovorile" na temu, bilo je zabavno podrkavati se sa vama...
 
sibirska:

Delim tvoje mišljenje, ali ovde je to nedokazivo...:-D
OOO, HVALA TI! :D
Drago mi je sto delis misljenje samnom, oni samo zele da se svadjaju, pa moram da se napucavam sa njima jer ne mozes da im dokazes nesto! To o Biku sam rekao jer sam procitao u knjizi + sam naveo ime knjige autora i stranicu na kojoj je to pisalo...
Hvala jos jednom.
 
krvolok:
Čemu sve te grube reči upućene jadnom uDavu ?!? :shock:
Dečko je, fakat, malo priglup i bezobrazan, ali pokazuje neviđen entuzijazam, OPŠTEG smera !!! :lol:
Nakon kratkog ali konstruktivnog razmišljanja zaključila sam da uDav(e) zapravo i ne postoji. On je samo kreacija naše pokvarene i poremećene mašte koja, kao sestra bliznakinja, uporedo živi u ljudskoj psihi zajedno sa zdravom, pozitivnom maštom.

Mislim, dovoljno je pogledati samo lik u kojem je otelotvorena ta bolesna mašta pa da se ustanovi da nije moguće da u jednoj "osobi" postoji toliko zla, gluposti i iskonske ružnoće.

Druga stvar koja ide u prilog Ajnštajnovoj teoriji relativiteta, koja se može primeniti i na moju teoriju pokvarene mašte, jeste i to što realno gledano najjači i najsnažniji (klasičnog li pleonazma) horoskopski znak ne postoji, te tako i uDav(e) kao predstavnik tog nepostojećeg znaka ne postoji jer nula i nula daju nula - matematika je prosta.

S treće strane, da li bi neki postojeći normalni um mogao pri zdravoj pameti da napiše pleonazam "najjači i najsnažniji"?

Idem ja još da razmišljam u tom pravcu. Dakle, kogod da se setio da s nama podeli duh nepostojećeg uDav(e)a hvala mu, odavno se nisam dublje zamislila nad postojanjem čoveka, duha i materije.
 
Da ubuduce ne bi imali razloga za svadju (svako nadje svoga Stutgarta, ne nestashna), najbolje bi bilo da se svi lepo slozimo da je naravno rak naj, naj bolji, naj, naj lepshi, naj, naj pametniji i naj, naj jachi znak u celom horoskopu. Uoshte, pomalo sazaljavam sve nerakove. Pozdrav.
 

Back
Top