Građani EU se sele trbuhom za kruhom

OvajOnaj

Elita
Poruka
15.848
Građani EU se sele trbuhom za kruhom

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/297941/Gradjani-EU-se-sele-trbuhom-za-kruhom

Na desetine hiljada Iraca, Grka, Portugalaca i Španaca ove godine je napustilo svoje domovine u potrazi za boljim životom, dok je u evrozoni život sve teži. Nove migracione rute su od Lisabona ka Luandi, od Dablina ka Pertu, od Barselone ka Buenos Ajresu, ali je verovatno najparadoksalnija ona koja vodi iz grčkih gradova u Istanbul.

200956_0605-putnici-foto-betaap_f.jpg

U potrazi za poslom i boljim životom: Stanica u Parizu


Odnosi Grčke i Turske ponovo su se ove godine zaoštrili zbog pitanja Kipra koje otežava turski ulazak u EU, ali i pored toga sve više Grka zbog ekonomske krize odlaze u Tursku. Pored nje, Grci se u potrazi za poslom odlučuju za Zapadnu Evropu i SAD, ali i Kipar.


- Svaka zemlja je bolja nego Grčka - prenosi “Dojče vele” izjavu neimenovane Grkinje, koja zajedno sa mužem i ćerkom namerava da napusti Grčku i nastani se u Istanbulu, a ako im to ne pođe za rukom, otići će u Australiju, gde je ove godine “trbuhom za kruhom” već otišlo 2.500 Grka.


E pa ne cveta cveće ni u naše preduzeće, drugovi!
0.jpg
 
У цивилизованом свету су миграције још од настанка цивилизације најнормалнија ствар.

Једино код крстиних и других русо**** миграције су нешто ненормално.

- - - - - - - - - -

Осим ако нису присилне, наравно. Само су им присилне миграције нормалне.
 
У цивилизованом свету су миграције још од настанка цивилизације најнормалнија ствар.

Једино код крстиних и других русо**** миграције су нешто ненормално.

- - - - - - - - - -

Осим ако нису присилне, наравно. Само су им присилне миграције нормалне.

Tri puta ura za EU : ura, ura, ura :super:
 
У цивилизованом свету су миграције још од настанка цивилизације најнормалнија ствар.

Једино код крстиних и других русо**** миграције су нешто ненормално.

- - - - - - - - - -

Осим ако нису присилне, наравно. Само су им присилне миграције нормалне.
Тако је Крешо, ви либтранди баш знате знање, учланили су се у ЕУ да би због беде емигрирали из властите државе.
 
Na desetine hiljada Iraca, Grka, Portugalaca i Španaca ove godine je napustilo svoje domovine u potrazi za boljim životom, dok je u evrozoni život sve teži. Nove migracione rute su od Lisabona ka Luandi, od Dablina ka Pertu, od Barselone ka Buenos Ajresu, ali je verovatno najparadoksalnija ona koja vodi iz grčkih gradova u Istanbul.



Takodje veliki broj mladih Francuza se iselilo i jos uvijek se iseljava u Kanadu (fFrancuski dio) a i u Australiju.
Ogroman broj stanovnika Velike Britanije, Njemacke se takodje doseljava u Australiju i Australija je sretna sa njima kao novim useljenicima jer svi govore engleski jezik i rade kad dodju za razliku od izbleglica iz Iraka, Avganistana i Arapa koji se useljavaju s zeljom da do kraja zivota nista ne rade tj. da se prikljuce na socijalu kao na krvnu transfuziju pa sisaj dok ne umreas.

- - - - - - - - - -

Jadni Grci bas mi ih je zao.


Ne brini ti za njih, njihova grcka zajednica u Australiji (citaj Melbourne) se vec uveliko zalaze da se primi sto veci brioj Grka i posao ih vec ceka.
 
Не бринем ја за миграције ЕУ становника.

Мене брину масовне миграције Срба ка ЕУ.

ДА ли и за то можемо рећи:"Ура, ура, ура"?

Ти који оду, посебно у Немачку су НАЈВЕЋЕ ПАТРИОТЕ, и треба их слушати за све, јер разарају ЕУ ИЗНУТРА!
 
Ти који оду, посебно у Немачку су НАЈВЕЋЕ ПАТРИОТЕ, и треба их слушати за све, јер разарају ЕУ ИЗНУТРА!

Наравно да су највеће патриоте. Ал' ја то озбиљно мислим.

Уместо да овде седе на бироу од 26. до 43. године, тамо ће да раде, зараде и за себе и за Германе и за нас овде, који остајемо у домовини. Они ће да раде, па да шаљу лову фамилији (+ на годишњи овде) а те паре које пошаљу ће овде да се обрћу.

А у преговорима са ЕУ треба да уђемо у ЕУ само ако нам дозволе слободно кретање радне снаге кроз ЕУ. И да велики део радно способних пошаљемо у Џрмани, да раде а не да седе на српском бироу.

Па кад одраде, врате се у домовину да крцају германску пензију.
 
У цивилизованом свету су миграције још од настанка цивилизације најнормалнија ствар.

Neko ko poziva na prinudnu repratijaciju lica izbeglih u Srbiju nema kredibilitet da se poziva na civilizacijske norme.

Једино код крстиних и других русо**** миграције су нешто ненормално.

Samo neutešni fanovi Lepog Borisa mogu da istrtljaju ovakvo nešto.

- - - - - - - - - -

Осим ако нису присилне, наравно. Само су им присилне миграције нормалне.

Proterivali su Bošnjaci, Arnauti, Hrvati ali iz Srbije masovnih proterivanja nije bilo. Tako da pišeš gluposti Jajo.
 
У цивилизованом свету су миграције још од настанка цивилизације најнормалнија ствар.

Једино код крстиних и других русо**** миграције су нешто ненормално.

- - - - - - - - - -

Осим ако нису присилне, наравно. Само су им присилне миграције нормалне.



:D Ekonomska migracija jeste prisilna, niko ne napušta svoj dom bez razloga i odlazi trbuhom za kruhom da bi preživeo.
Da li je normalna ili ne, ne znam, ali da je prisilna, to je sigurno.
 
Не бринем ја за миграције ЕУ становника.

Мене брину масовне миграције Срба ка ЕУ.

ДА ли и за то можемо рећи:"Ура, ура, ура"?

:D Koja zamena teza!!
Brinu te migracije siromašnog sveta ka bogatom?
Ne brinu te migracije EU stanovnika iz dobrog i bogatog ka - ne znam čemu i kome?
Najnormalnija stvar kod migracija je da se ljudi kreću ka boljem, a da beže od dobrog, :D to je daleko od normalnog.
EU nije obećani raj čak ni za svoje sadašnje stanovnike, a kamo li za one van nje koje pljačka i nikada neće primiti.
 
У цивилизованом свету су миграције још од настанка цивилизације најнормалнија ствар.

Једино код крстиних и других русо**** миграције су нешто ненормално.

- - - - - - - - - -

Осим ако нису присилне, наравно. Само су им присилне миграције нормалне.

ajde budaletino natovska ne kseri vise budalastine.evropa je uvek bila pojam standarda i bogatstva, a sad svi vide da je tome dosao kraj. jedino EU i NATO qomna to nevide? pazi molim te migracija iz EU u TURSKU? to ti je gore nego nasilna migracija
 
Наравно да су највеће патриоте. Ал' ја то озбиљно мислим.

Уместо да овде седе на бироу од 26. до 43. године, тамо ће да раде, зараде и за себе и за Германе и за нас овде, који остајемо у домовини. Они ће да раде, па да шаљу лову фамилији (+ на годишњи овде) а те паре које пошаљу ће овде да се обрћу.

А у преговорима са ЕУ треба да уђемо у ЕУ само ако нам дозволе слободно кретање радне снаге кроз ЕУ. И да велики део радно способних пошаљемо у Џрмани, да раде а не да седе на српском бироу.

Па кад одраде, врате се у домовину да крцају германску пензију.

Slažem se. pošaljimo im prvo ne(s/z)avršene pravnike:per:
 
Не бринем ја за миграције ЕУ становника.

Мене брину масовне миграције Срба ка ЕУ.

ДА ли и за то можемо рећи:"Ура, ура, ура"?

gde to migriraju? hrvatsku, bugarsku, rumuniju, portugal, grcku, irsku, spaniju, slovacku, cesku, sloveniju, poljsku. estoniju, letoniju. litvaniju? ja ti nabroja pola EU a svi stanovnici iz doticnih zemalja bi trceci napustili svoje domove i drzave. ura, ura, ura????????
 

Back
Top