Pohvalimo se i mi

Klonirani Šime

Veoma poznat
Poruka
10.431
vidim nema ove temice,a muka mi je više da idem na pdf "udate žene" da se hvalim..:telefon:

- - - - - - - - - -

e šta sam htio reći,kupujem uskoro autić,nije mečka i bmw ali je moj..ou jea..
a iduće godine ako Bog da,imam u planu neki motorčić skroman do 600 kubika..
i tako,to bi bilo to za sad..:kpozdrav:
 
vidim nema ove temice,a muka mi je više da idem na pdf "udate žene" da se hvalim..:telefon:

- - - - - - - - - -

e šta sam htio reći,kupujem uskoro autić,nije mečka i bmw ali je moj..ou jea..
a iduće godine ako Bog da,imam u planu neki motorčić skroman do 600 kubika..
i tako,to bi bilo to za sad..:kpozdrav:

E, mašala !
Odma' da baciš neku cicu na zadnje sedište motora do 600 cm/3 !
Da oteraš urok....
 
E,Sime ja ti cestitam! I nemoj samo jednu ribicu,bar 2-3,a kad kupis motorcic ko zna mozda me i prepoznas u zavicaju................:zcepanje:Sad ces tek biti faca...............Zelim da ti te mackice budu fine:bye:
 
Ajd' neka ti je sa srecom, a koji je auto u pitanju ako nije tajna? Mislim, nema razloga da se stidis, ni ja ne vozim Mecku ili BMW, nego samo Fiata trenutno i nista mi ne fali. :)

ma buraz zaebavam se ja..kakav stid..
upravo neki fiat,stariji..ali u odnosu na raspalog yuga kog sam nekad kotrljao i taj fiat je mečka..

- - - - - - - - - -

E,Sime ja ti cestitam! I nemoj samo jednu ribicu,bar 2-3,a kad kupis motorcic ko zna mozda me i prepoznas u zavicaju................:zcepanje:Sad ces tek biti faca...............Zelim da ti te mackice budu fine:bye:

ako kupim,kupiću neki kros...jer jedino krosom mogu da stignem u ta tvoja zavičajna brda...:malav:
gracije na lijepim željama...a ako imaš dobre duže nogare,možda te i provozam,to je fantastičan prizor..kad riba sa dobrim nonama zajaše motor..:zaljubljena:
 
vidim nema ove temice,a muka mi je više da idem na pdf "udate žene" da se hvalim..:telefon:

- - - - - - - - - -

e šta sam htio reći,kupujem uskoro autić,nije mečka i bmw ali je moj..ou jea..
a iduće godine ako Bog da,imam u planu neki motorčić skroman do 600 kubika..
i tako,to bi bilo to za sad..:kpozdrav:

ako si kupio moj ...ubiću te
taman sam uzela slobodan dan , nema ga oglas
ispao iz favorita ...psujem od juče
kako sad da se pohvalim kad moram za auto u pm ...NS , ZR, Vrbas, Temerin ...ništa blizu

- - - - - - - - - -

ma buraz zaebavam se ja..kakav stid..
upravo neki fiat,stariji..ali u odnosu na raspalog yuga kog sam nekad kotrljao i taj fiat je mečka..
dobro ...nije taj, ostaćeš u životu
 
provozao neke cave na motoru ,zena oce da rikne svadja i histerija ljuta ko guja ,jedva cekam da krene u ciscenje wc-a da je sadzgam , nebi ona zbog mene hehe znam ja to al morace zbog dece :per:
 
Nepotrebno je ovo kopiranje tema, ako hoces da se pohvalis vec postoji mjesto predvidjeno za to, sutra ce neko otvoriti rupu, pa sta radite danas, juce je vec bila sta jedete... na kraju ce se podforumi razlikovati samo po nazivima.
 
kao veliki mrzitelj mačaka,mogu da se pohvalim da sam danas jednog malog mačića nahranio,i čak se i igrao sa njim...vot d fak,šta se ovo dešava sa mnom..:sad2:

- - - - - - - - - -

a možda zato što je bilo mladunče,vrag će ga znati..
 

Back
Top