Pohvalimo se i mi

Sad ce gnjiloguze polovare da crknu od muke i besa:hahaha:
Ne kapiram zašto bi bilo ko crkavao od muke i zavisti nad uspehom nepoznatog i lično nebitnog čoveka/žene:confused:
Da li tebe recimo puca zavist kad na forumu pročitaš pohvale lepšeg, mlađeg i bogatijeg od sebe?
Ma idi begaj, pa to je presmešno, nezrelo....
Pa mi uopšte ne znamo sa kakvim se mukama i brigama suočava taj/ta koji sebe ovde želi predstaviti u najlepšem svetlu izdvajajući taj neki najbolji segment iz svog života...
ne znamo koliko je taj gladac iznutra neki možda teški jadac i tako...
 
plivao sam dosta,ali nisam primjetio da zateže dupe...
pa da,što je bajs veći krš,to je efikasnije za noge i guzičinu...hehe
E taj rad...otežano pedaliranje na kršu (kako god ovo zvučalo: )))) kao magnetno opterećenje na onom sobnom,
mada ja više volim vjetar u kosi:lol:

Inače plivanje je jedan od najboljih vidova vežbi za zatezanje gluteusa. Čudno da nisi primetio nikakav napredak:confused:
Kod žena je takođe dobro i za smanjenje celulita.
Plivanje rules, samo treba biti uporan.

....


@Sugi
Mani me sa tim gjiloguzima i tom pričom, leba ti.
Nadovezala sam se na tvoj komentar jer mi je presmešno tumačenje kako nečija hvalisavost (sama po sebi već tragikomična ) može uopšte biti predmet bilo kakve zavisti i besa kako kažeš.
Nemam ništa protiv ovakvih tema, da se razumemo. Kao što rekoh, lepo je da neko oseti potrebu da istakne neki pozitivan segment iz svog života, ali da to radi kako bi bilo kome pomerio guzove, mslim...kmon! :lol:
 
Ok Sugi, kao i uvek si argumentovano dokazao svoju tezu, neka ti bude:lol:
Jebemise što neko ima kamione i avione, mislim šta sad ybte. Super, čestitamo situaciju, ali koliko ih ovde dobija, ne od zavisti nego od svakodnevnog uvida u generalno grozomornu srpsku realnost blaži oblik dijareje kad pročita takav neki bulšit?
Ne kažem da treba sad ćutati i ne isticati svoja materijalna dostignuća, ali ono..može to i malo suptilnije: ))
 

Back
Top