Reklama za Čipsi i Pepsi kiosk gde?

Pitam jer niko nezna da mi objasni gde se nalazi kiosk sa reklame Čipsi i Pepsi pretpostavljam da je u BG-u jer Servej kad zme Čipsi i dobije Pepsi ne plati ništa, kod mene gde god sam pitao kažu plača se kad ih uputim na reklamu onda me belo gledaju. :dontunderstand:

Ima mnogo mesta, gde god prodaju cips sa onom zutom trakom. Tu dolazi zanimljiv deo kada kupis cips moraju na licu mesta da ga otvore (na kasi) i izvade kupon (kupon se nalazi u samoj kesi, "genijalno") u suprotnom ako doneses samo kupon ne mozes dobiti limenku soka. Neki "genije" je zamislio takav sistem.
 
Poslednja izmena:
jao boze :fdlan:
pa ne dobija se pepsi samo u kiosku sa reklame

nego gde god da kupis kesicu cipsa na kojoj je naznaceno onom zutom trakom za nagradu i kad otvoris unutra dobijes kartonce zuto to je kupon za pepsi
imas link napisan na tom kartoncetu da vidis na sajtu gde ima papsi da se podigne, jer nema svuda

mi uzimali par puta, uglavnom veci marketi imaju

- - - - - - - - - -

Ima mnogo mesta, gde god prodaju cips sa onom zutom trakom. Tu dolazi zanimljiv deo kada kupis cips moraju na licu mesta da ga otvore (na kasi) i izvade kupon (kupon se nalazi u samoj kesi, "genijalno") u suprotnom ako doneses samo kupon ne mozes dobiti limenku soka. Neki "genije" je zamislio takav sistem.

nije tacno
mi nosili samo kupone, tipa sutradan kad pojedemo
pa jes bas cu da otvaram cips na kasi da mi vetri ako cu da ga jedem tek kasnije
 

Back
Top