Ne opraštam ( žene)

Po vasem misljenju,sta je to sto zena zeni nikako ne moze da oprosti?
Da li ste nekada,zbog svog uspeha,bile odbacene od svojih prijateljica?

Sta žena ženi Ne Prasta ?

Isto sto i muskarcu. Izdaju. Zlobu.

Nisam bila odbacena. Sve imamo uspone i padove i tu smo kao podrska jedne drugima.
Ne gledam zene kao rivale a bilo bi pretenciozno i presmesno da smatram da one mene tako posmatraju.
 
Po vasem misljenju,sta je to sto zena zeni nikako ne moze da oprosti?
Da li ste nekada,zbog svog uspeha,bile odbacene od svojih prijateljica?

Sta žena ženi Ne Prasta ?

muskarcima sve mogu d aoprostim, ipak su oni ogranicenih sposobnosti, ko deca, ne treba im uzeti za zlo neke stvari
al, zenam..uh..ne oprastam kad je glupost udruzena sa bezobrazlukom, ne oprastam nedostatak humora i ponosa, nemanje prioriteta, postavljanje muskarca na pijedastal, odsustvo ambicije, neznanje o necemu sto je zeni potrebno (kuvanje, kontracepcija, stil, bla, bla)
inace, nisam nikada dozivela da me zene odbacuju zbog "uspeha", mozda moj uspeh nije toliki da bi ih zuljao, mozda su jednostavno normalne, kad kazem zene, mislim na prijaetljice, koleginice, poznanice
 
Zena zeni ne oprasta laz,inteligenciju,zlobu i uopste bolji drustveni polozaj...............Nikada muskarac ne moze procijeniti zenu kao njena poznanica,kolegica ili prijateljica...............Mislim da danas nema vise iskrenih zenskih prijateljstava..........Uglavnom su to poslovna druzenja:sad2:
 
Po vasem misljenju,sta je to sto zena zeni nikako ne moze da oprosti?
Da li ste nekada,zbog svog uspeha,bile odbacene od svojih prijateljica?

Sta žena ženi Ne Prasta ?

Posesivnost.
To je nesto od cega bezim, vrlo svesno a ponekad i grubo.

Nisam jer imam unutrasnji osecaj kada treba da se povucem, zacutim, u sta ne bi trebalo da diram...
Skoro sam imala vrlo neprijatnu situaciju sa jednom drugaricom. Nakon nekih poteza sam hladno cutala i otrpela dva sata plakanja u mom stanu da bi me na kraju pitala a samo da se vidimo ponekad...i na to sam smogla snagu i rekla "ne, izvini ali ne mogu, to nije dobro i zdravo za mene".
 
muskarcima sve mogu d aoprostim, ipak su oni ogranicenih sposobnosti, ko deca, ne treba im uzeti za zlo neke stvari
al, zenam..uh..ne oprastam kad je glupost udruzena sa bezobrazlukom, ne oprastam nedostatak humora i ponosa, nemanje prioriteta, postavljanje muskarca na pijedastal, odsustvo ambicije, neznanje o necemu sto je zeni potrebno (kuvanje, kontracepcija, stil, bla, bla)
inace, nisam nikada dozivela da me zene odbacuju zbog "uspeha", mozda moj uspeh nije toliki da bi ih zuljao, mozda su jednostavno normalne, kad kazem zene, mislim na prijaetljice, koleginice, poznanice

Uh mnogo postavljas ocekivanja na zene nisu muskarci imbecili vec im je tako lakse, izvuku se na kartu "deteta" znajuci da ce proci kod nekih zena.
Sve su to odrasli ljudi i treba postaviti ista ocekivanja bezobzira na pol.
 
muskarcima sve mogu d aoprostim, ipak su oni ogranicenih sposobnosti, ko deca, ne treba im uzeti za zlo neke stvari
al, zenam..uh..ne oprastam kad je glupost udruzena sa bezobrazlukom, ne oprastam nedostatak humora i ponosa, nemanje prioriteta, postavljanje muskarca na pijedastal, odsustvo ambicije, neznanje o necemu sto je zeni potrebno (kuvanje, kontracepcija, stil, bla, bla)
inace, nisam nikada dozivela da me zene odbacuju zbog "uspeha", mozda moj uspeh nije toliki da bi ih zuljao, mozda su jednostavno normalne, kad kazem zene, mislim na prijaetljice, koleginice, poznanice

Kapiram da nemas mnogo zenskih prijatelja. :mrgreen:
 
Zena zeni ne oprasta laz,inteligenciju,zlobu i uopste bolji drustveni polozaj...............Nikada muskarac ne moze procijeniti zenu kao njena poznanica,kolegica ili prijateljica...............Mislim da danas nema vise iskrenih zenskih prijateljstava..........Uglavnom su to poslovna druzenja:sad2:

Zlobu da ali bolji drustveni polozaj moze samo da imponuje, tipa usluge i te fore.
 
Uh mnogo postavljas ocekivanja na zene nisu muskarci imbecili vec im je tako lakse, izvuku se na kartu "deteta" znajuci da ce proci kod nekih zena.
Sve su to odrasli ljudi i treba postaviti ista ocekivanja bezobzira na pol.
uopste ne kapiram sta si rekla
Kapiram da nemas mnogo zenskih prijatelja. :mrgreen:
zavisi sta je mnogo i sta je malo
imam par jako bliskih zenskih prijateljica, onako, da pricamo o svemu do koske iskreno i da smo se videle bez gaca
imam podosta poznanica s akojima mogu da radim one glupe zenske stvari
vise od toga mi i ne treba
nenam zenske neprijatelje, ako se na to misli u uvodnom postu
 
Posesivnost.
To je nesto od cega bezim, vrlo svesno a ponekad i grubo.

Nisam jer imam unutrasnji osecaj kada treba da se povucem, zacutim, u sta ne bi trebalo da diram...
Skoro sam imala vrlo neprijatnu situaciju sa jednom drugaricom. Nakon nekih poteza sam hladno cutala i otrpela dva sata plakanja u mom stanu da bi me na kraju pitala a samo da se vidimo ponekad...i na to sam smogla snagu i rekla "ne, izvini ali ne mogu, to nije dobro i zdravo za mene".
a ta drugarica je uradila sta? bila ti sas muza puza momka devojku?

- - - - - - - - - -

nenam zenske neprijatelje, ako se na to misli u uvodnom postu

a muske?:think:
 
Vezano za prvu recenicu: gde muskarcima sve oprastas jer su ogranicenih sposobnosti kao deca dok zenama citavu listu za neoprastanje.
A sve su to odrasli ljudi ... Kakve veze ima pol?

I onda posle kukaju kako su se vencali sa nezrelim derletom, a u strartu na njih gledaju kao na decu i daju im legitimitet da se tako ponasaju.

Pametno zboris...mada u principu brdo muskaraca su tako odgojeni pa na kraju realno i nisu nista drugo nego pubertetlije u telu odraslog muskarca.
 
a ta drugarica je uradila sta? bila ti sas muza puza momka devojku?

- - - - - - - - - -



a muske?:think:
pa, ne znam da imam neprijatelja uopste
mislim ima onih koji me vole i koji me ne vole, al ne ide to do te mere da su mi neprijatelji
svasta, pa nismo deca

uopste ne kapiram sta si rekla

Vezano za prvu recenicu: gde muskarcima sve oprastas jer su ogranicenih sposobnosti kao deca dok zenama citavu listu za neoprastanje.
A sve su to odrasli ljudi ... Kakve veze ima pol?
kod mene ima
kao sto svojoj deci ne oprastam nesto sto bih tudjoj, niti sebi ono sto progledam kod nekog drugog, tako ni svom polu ne oprastam nesto sto bih suprotnome
 
kod mene ima
kao sto svojoj deci ne oprastam nesto sto bih tudjoj, niti sebi ono sto progledam kod nekog drugog, tako ni svom polu ne oprastam nesto sto bih suprotnome[/QUOTE]

Hipoteticki: nacine ti isto zlo muskarac i zena. Ti prastas muskarcu jer je suprotni pol a zeni ne prastas?
 
kod mene ima
kao sto svojoj deci ne oprastam nesto sto bih tudjoj, niti sebi ono sto progledam kod nekog drugog, tako ni svom polu ne oprastam nesto sto bih suprotnome

Hipoteticki: nacine ti isto zlo muskarac i zena. Ti prastas muskarcu jer je suprotni pol a zeni ne prastas?[/QUOTE]
ne mogu da odgovorim na ovo, ne mogu realno da zamislim tu situaciju
muskarca mogu da zamislim npr da mi fizicki ucini zlo i u tom smislu bih ga mrzela jer koristi ono sto mu je prirodom dato da naudi slabijem
zenu mogu da zmaislim da perfidno nesto radi, ne bi li me povredila
ne mogu te dve stvari da poredim
mogu samo da kazem da ne posmatram na isti nacin muskarce i zene
 
Po vasem misljenju,sta je to sto zena zeni nikako ne moze da oprosti?
Da li ste nekada,zbog svog uspeha,bile odbacene od svojih prijateljica?

Sta žena ženi Ne Prasta ?

Da, bila sam od svoje prijateljice odbacena zbog uspeha i to ne oprastam (tacnije oprastam ali ne zaboravljam i prekidam svaki kontakt sa takvom osobom). Jer prijatelj se mozda vise vidi u dobru i da nije zavidan tvom uspehu ili nekoj licnoj sreci, nego u zlu.
 

Back
Top