U neredima u Vogošći povrijeđeno 18 osoba, troje u teškom stanju

Ne vidim ja ovde nikakvu tuču nego samo neko trčanje i deranje ali sve jedno poznato je da su Poljaci zajedno sa Rusima i Grcima najgori huligani i da baš vole da se biju nebitno sa kim.

Пољаци трче и деру се а потурице се разбежале. Морали су неке специјалне јединице да зову у помоћ.
 
Пољаци трче и деру се а потурице се разбежале. Морали су неке специјалне јединице да зову у помоћ.

Пољаци су их пребили , кажу да је повређено 18 људи , од тога 10 муслимана са тешким повредама главе .Пољаци су жестоки ...а , да ..чују се само Пољаци како им говоре" .урве "
 
Lehovi su već godinama jedna od zajebanijih grupa na poljskoj huliganskoj sceni, tako da i nije neko iznenađenje što su svratili da dobrim Bošnjama malo zavode red. Inače, čujem da su se i u Sarajevu skupljali i skandirali "Ovo je Srbija", obrezani odlepili totalno :cool:
На снимку се чује мало:" Србија , ооооо" тако некако али да су Четници , то је заиста спрдња .
Паметни муслимани су прогласили Пољаке четницима
 
E da, s obzirom da sam primetio kako su mnogi patriotski orijentisani ljudi sa foruma netrpeljivi prema Poljacima (manite se njihovih sporova sa Rusima, staro je to nekoliko vekova i nema potrebe da mi zauzimamo strane po tom pitanju), evo slika sa akcija baš Lehovih navijača po pitanju KiM, a takve akcije se kod njih organizuju svakog februara, kao i u drugim poljskim gradovima...

33oigdd-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Муслимани су се забежали , Пољаци су им преузели град ..опасни су , добро организовани и жестоки али су фер не користе ножеве ...

Пољског навијача су прво муслимани изболи ножем и онда је кренуо лом Пољака , сатерали су и окупирали им град ..уништили их !

- - - - - - - - - -

E da, s obzirom da sam primetio kako su mnogi patriotski orijetisani ljudi sa foruma netrpeljivi prema Poljacima (manite se njihovih sporova sa Rusima, staro je to nekoliko vekova i nema potrebe da mi zauzimamo strane po tom pitanju), evo slika sa akcija baš Lehovih navijača po pitanju KiM, a takve akcije se kod njih organizuju svakog februara, kao i u drugim poljskim gradovima...

33oigdd-1.jpg
Нису нама Пољаци никакви пријатељи и браћа, враг мог брата не може бити мој пријатељ .

У овом скуобу са муслиманима их подржавам али не могу да их називам некаквом браћом

- - - - - - - - - -

Пољаци су их уништили , побегли су у склоништа , снимали са прозора ..
 
Нису нама Пољаци никакви пријатељи и браћа, враг мог брата не може бити мој пријатељ .

У овом скуобу са муслиманима их подржавам али не могу да их називам некаквом браћом

Oni nas smatraju braćom, tako da i ja njih gledam isto. A ako hoćeš, mogu da ti postavim i zajedničke slike navijača CSKA i Viđev Lođa, čisto da skapiraš kako stvari u životu nisu baš jednodimenzionalne...
 
Takvi su i Rusi sve neki nabildovani kikbokseri i sl. to u principu i nisu pravi navijači u smislu da piju i sve što ide uz to nego su samo za fajt i nasilje,kod njih su česte one zakazane tuče na nekoj livadi van grada 50 na 50 što je teško zamislivo kod recimo srbskih navijača mada je bilo i takvih tuča ali ovde je drugačija filofofija kod ultrasa.

U svakom slučaju, normalnije je naleteti na njih i ostati da ležiš na zemlji, nego kod nas naleteti na pištolj ili nož i završiti na groblju...
 
150714035.6_xl.jpg

хахах Луди Пољаци разебали су им хотел , они су много јаки са њима једно Руси од осталих словена могу изаћи на крај

- - - - - - - - - -

Takvi su i Rusi sve neki nabildovani kikbokseri i sl. to u principu i nisu pravi navijači u smislu da piju i sve što ide uz to nego su samo za fajt i nasilje,kod njih su česte one zakazane tuče na nekoj livadi van grada 50 na 50 što je teško zamislivo kod recimo srbskih navijača mada je bilo i takvih tuča ali ovde je drugačija filofofija kod ultrasa.

Па, знам то ..зато су се Пољаци изнерверали хтели су отворену борбу а Мује су их дочекале на нож , баш је то прљаво .

Код њих нема оружја , само песнице , фер борба
 

Back
Top