Galeb Džonatan Livingston

Hesse:
Svojevremeno sam cuo za Galeba...da je nesto nalik Malom Princu, ali kada sam procitao razocarao sam se. Ne moze ni da prismrdi(malo neukusna fraza) Malom Princu!

Nisam citala knjigu, a ovo je prvi negativan komentar vezan za tu knjigu (posto 'Malog princa' obozavam), pa bih zamolila sve one koji su citali knjigu da se prikljuce temi i prenesu svoje utiske...
 
introitus:
Stvar ukusa i licnosti, bilo bi dosadno da nam svima odgovaraju iste stvari.
Zao mi je sto si se razocarao jer je knjiga stvarno odlicana.
Ja ih ne poredim, ali ako bih trebao neku od njih da favorizujem, bio bi to Galeb...

Naravno da je to stvar ukusa i licnosti...to svi znamo :) Slazem se da je knjiga odlicna. Naravno da ne zelim da omalovazavam Galeba. Svideo mi se, ali ne toliko koliko sam ocekivao. Pitanje je da li sam previse ocekivao, jer sam pre toga citao Malog Princa :wink:
 
Hesse:
Slazem se da je knjiga odlicna.

Pa malopre si napisao da si se razocarao!!!???

Hesse:
Naravno da ne zelim da omalovazavam Galeba. Svideo mi se, ali ne toliko koliko sam ocekivao. Pitanje je da li sam previse ocekivao, jer sam pre toga citao Malog Princa :wink:

To je trebalo u prethodnom postu da napises, jer sam pomislila da ti se knjiga uopste ne dopada, pa sam zato prokomentarisala da je to bio jedini negativan komentar. Izvinjavam se!
 
little smile:
Hesse:
Slazem se da je knjiga odlicna.

Pa malopre si napisao da si se razocarao!!!???

Hesse:
Naravno da ne zelim da omalovazavam Galeba. Svideo mi se, ali ne toliko koliko sam ocekivao. Pitanje je da li sam previse ocekivao, jer sam pre toga citao Malog Princa :wink:

To je trebalo u prethodnom postu da napises, jer sam pomislila da ti se knjiga uopste ne dopada, pa sam zato prokomentarisala da je to bio jedini negativan komentar. Izvinjavam se!

Nema ljutnje :wink: ...poneo sam se utiskom, pa sam se malo lakomisleno izjasnio...

pozdrav tebi & svima koji vole Malog Princa i Galeba!
 

Back
Top