Liga šampiona 2015/16

Evo i odgovora Paninija..Fifa 365 album
https://www.facebook.com/cardz.review
Ima svega u albumu,prvensto za mlade na Novom Zelandu,Svetsko prvenstvo za zene,klubovi..
Album ce kod nas izaci 22.09. uz Vecernje Novosti.Ima i spisak timova koji ce biti u albumu,bice Partizan,ali samo za nas u Srbiji,dok ce u Sloveniji biti Maribor itd..a ostali timovi ce biti isti za sve
Partizanove slicice nece biti u prodaji,vec ce se deliti svakog utorka uz Novosti,4 puta
 
Poslednja izmena:
Dobar album ali neće mnogo njih da skuplja. Realno, ovo je Paninijev ishitren pokušaj da prebrodi gubitak LŠ. Po čemu su ubacili Manch.United a nisu Liverpool ili Arsenal, imaju Ajax, nemaju PSV i Fejenord,Zenit koji je završio drugi u Rusiji i do pre deset godina se nije ni znalo za njih......malo nabacano iako ideja nije loša. Čekam Topps Ligu Šampiona.
 
Mogu nagrade da se osvoje tako sto se sakupe poledjine slicica sa slovima koja cine rec PANINI FOOTBALL i posalju na adresu Polydor d.o.o Postanski pregradak 6 Posta br. 48 11010 Beograd. Kacketii vrece za sportsku opremu. Obavezno napisati ime, prezime i adresu na koju zelite da vam stigne.
 
Pozdrav... Nadam se da će neko ipak izaći nama u susret da možemo i ove godine sakupljati LŠ. A za to vreme gde možemo razmenjivati sličice FIFA365?

Verovatno ce biti u prodaji, posto se sada vec nalazi jedan Topsov album u prodaji kod nas - Minions. Ne znam ko je distributer, ali ako im se isplati da prodaju Minionse, ne vidim razlog da ne rade i Ligu sampiona.
Samo sto ce cena kesice verovatno biti 60 dinara.

Za album FIFA 365 mozete da otvorite novu temu.
 
Da ligu sampiona je preuzela firma Tops i bice slicica i kod nas . Od skoro ih uvozi firma kmjunior, mislim cak da su oni zastupnici slicica i za jos neke zemlje na Balkanu i prvo su izbacili minions a u toku ovog meseca treba da stigne i Liga sampiona . Bas me zanima na sta ce to da lici? Imaju valjda ugovor gotovo sa svim trafikama da ih distribuiraju kako sam ja cuo.Na netu sam nasao informaciju da kartice izlaze 26 oktobra a slicice dve nedelje kasnije koliko je to tacno videcemo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top