Brak, samo muski.

Pametne ljude? Sta moze pametan covek ako je zakon protiv njega? Ne moze nista...

Prebracni ugovor? Cesto to ne funkcionise i nije neka garancija, narocito za to oko stana...

Nemoj misliti da to sto se ljudi ne razvedu da je brak srecan, cesto ljudi mnogo i dugo trpe i mnogo krvi, suza i znoja proliju tu, a zbog cega?:confused:
Zbog neke budale...

No, ja sam de fakto zavrsio sa svojim pricama o braku, a cvrsto sam resio da se nikad ne ozenim, de fakto ne verujem u brak, a oko dece se jos uvek dvoumim da budem iskren, ali nisam bas pobornik ni toga.

Ta prica ako si pametan je ista prica kao i sa kladjenjem i sl. Ako si pametan neces izgubiti veliki kes, nego se kladi mudro... Ne shvatajuci da svaki dan ides i nekome dajes pare. Isto je i sa ovim, ako si pametan nece ti oduzeti stan, ako si mudar nece ovo ili ono. Zasto u opste ulaziti u situaciju gde moras da potezes inteligentne poteze kako ne bi bio ostecen? Zar se to na samom startu ne kosi sa logikom? Zar logika nije odrednica pameti, tj inteligentnog ponasanja? Pametan covek ne ulazi u biznis gde cisto ne vidi ceo prostor u kojem se taj posao obavlja. Tada i moze nesto proracunatog rizika. Ali to nema veze sa, pa ako si, i ako bude i sl. To samo glupi ljudi rade, zao mi je, ali je to istina. Glupo ponasanje.
 
Ta prica ako si pametan je ista prica kao i sa kladjenjem i sl. Ako si pametan neces izgubiti veliki kes, nego se kladi mudro... Ne shvatajuci da svaki dan ides i nekome dajes pare. Isto je i sa ovim, ako si pametan nece ti oduzeti stan, ako si mudar nece ovo ili ono. Zasto u opste ulaziti u situaciju gde moras da potezes inteligentne poteze kako ne bi bio ostecen? Zar se to na samom startu ne kosi sa logikom? Zar logika nije odrednica pameti, tj inteligentnog ponasanja? Pametan covek ne ulazi u biznis gde cisto ne vidi ceo prostor u kojem se taj posao obavlja. Tada i moze nesto proracunatog rizika. Ali to nema veze sa, pa ako si, i ako bude i sl. To samo glupi ljudi rade, zao mi je, ali je to istina. Glupo ponasanje.

Znas sta mislim da Boljarin misli.;)
Nadji neku sa velikim stanom/kucom pa zivi kod nje kao prizetko, a svoj stan ili izdaj ili koristi za ponekad, ali nemoj da se useljavate kod tebe. Onda nema govora o otimacini, jer ona mora da prijavljena na tvojoj adresi da bi mogla da ti mazne stan.

Mislim, ako gledamo tu materijalnu stranu postoje brakovi koji su itekako pogodni za muskarce. Ozenis neku Norvezanku, Nemicu ili Svajcarkinju.:plez:
 
Poslednja izmena:
Znas sta mislim da Boljarin misli.;)
Nadji neku sa velikim stanom/kucom pa zivi kod nje kao prizetko, a svoj stan ili izdaj ili koristi za ponekad, ali nemoj da se useljavate kod tebe. Onda nema govora o otimacini, jer ona mora da prijavljena na tvojoj adresi da bi mogla da ti mazne stan.

Mislim, ako gledamo tu materijalnu stranu postoje brakovi koji su itekako pogodni za muskarce. Ozenis neku Norvezanku, Nemicu ili Svajcarkinju.:plez:

Da vidim Srbe hebaci se omastili sirom severne Evrope i dalje. Daj brate, pusti me tog sanjarenja. I ako uspes, da li bi mogao da zivis pod njenim krovom i njenim pravilima? Ja ne. Pukao bih posle mesec dana. Ma kakva god da je zena. Pazi na parket, pazi na tus, spusti dasku, okreni prednju stranu posteljine, tanjiri idu tamo a duboki ovamo, da ne nabrajam.... Neka hvala. Nemoj da verujes tim gastosima i njihovim lovackim pricama. Ziveo sam po insotranstvu, mi smo ti euro tresh. Ako te i neka strankinja uzme, uzela te je zato sto zna da si u frci, a ona je vec pregrmela i niko je nece.
 
Da vidim Srbe hebaci se omastili sirom severne Evrope i dalje. Daj brate, pusti me tog sanjarenja. I ako uspes, da li bi mogao da zivis pod njenim krovom i njenim pravilima? Ja ne. Pukao bih posle mesec dana. Ma kakva god da je zena. Pazi na parket, pazi na tus, spusti dasku, okreni prednju stranu posteljine, tanjiri idu tamo a duboki ovamo, da ne nabrajam.... Neka hvala. Nemoj da verujes tim gastosima i njihovim lovackim pricama. Ziveo sam po insotranstvu, mi smo ti euro tresh. Ako te i neka strankinja uzme, uzela te je zato sto zna da si u frci, a ona je vec pregrmela i niko je nece.

Ne mogu tako da razmisljam. Mislim, nisam narkoman ili tako nesto da bih bio trash.:confused:

A i nisu ni ljudi bas svi toliki materijalisti i na veze ne moras gledati uvek negativnim ocima.

Mislim, moje iskustvo je takvo. Ima devojaka koje vole ljubav, neznost, paznju, sarm, humor, smeh, momke, a tanjiri, daske i ostale gluposti su manje bitni.:heart:

Hocu reci, moje iskustvo sa zenama i nije lose uopste.;)

Nikad mi nece biti jasni tipovi koji misle da moraju da imaju najnoviji BMW da bi smuvali neku prvoklasnu zensku. Ja sam ziveo kao podstanar u sobicku od 8 m2 dok sam studirao i bio sa takvom od koje ti se pamet okrene.:cool:
 
Poslednja izmena:
Da li si zadovoljan svojim izborom?

Pa jos uvek nema izbora takoreci... U veze na ceo zivot ne verujem... Brakovi se prave zbog dece valjda i ako su materijalni uslovi zadovoljeni nema opasnosti po muskarca, bar mi se cini...

A sada, za razliku od tebe, ja nemam tu divlju psiholosku odbojnost prema bracnom vezivanju i netolerantnost, ja sam ti cak onaj tip coveka koji bas jeste boyfriend/husband material, jer nemam neke velike zahteve i mogu da budem ispomoc cesto, ali da me neko zayebava kao potrcka nema sanse :nono3:, narocito na duze staze.:nono3:
 
Jadni momci.:)

Pa vi ste stvarno u frci. Tacno je da je sa tacke materijalnog glupo zeniti se.
Seljaci bi mogli da smisle i tu korist, ali ako si na asfaltu i radis mozgom slabog tu interesa ima.
E, ali sad dodje kvaka22.
Broj 1 su deca. Broj dva je zivot.

Za broj jedan ne moram da vam objasnjavam, svesni ste.
Broj dva postavlja pitanje kvalitetnog zivota u sprezi sa pitanjem broj jedan.
Ako hoces decu moras da imas zenu ili da ih usvojis, iz vasih komentara najbolje je da usvojite decu, ali tu je opet problem
ne mozes da usvojis decu, ako nemas porodicu, sledi zena i ti ste porodica, pa se vracamo na pocetak.
Hoces decu treba ti zena, neces decu zena ti je visak sledi deca kostaju. Cista glupost.:)
Predlazem da se, ipak, ne zenite. Ima onih kojima ne smeta cenovnik.
 
Znači dozvolili istopolne brakove e pa neka baš mi je milo bilo je krajnje vreme

Pa da. Krajnje je vreme. Ko danas sve odgaja decu samo na propo svog pola...super. Verujem da ima super gej parova koji bi odradili sto puta bolji posao.

- - - - - - - - - -

Pa jos uvek nema izbora takoreci... U veze na ceo zivot ne verujem... Brakovi se prave zbog dece valjda i ako su materijalni uslovi zadovoljeni nema opasnosti po muskarca, bar mi se cini...

A sada, za razliku od tebe, ja nemam tu divlju psiholosku odbojnost prema bracnom vezivanju i netolerantnost, ja sam ti cak onaj tip coveka koji bas jeste boyfriend/husband material, jer nemam neke velike zahteve i mogu da budem ispomoc cesto, ali da me neko zayebava kao potrcka nema sanse :nono3:, narocito na duze staze.:nono3:

Pa da ... razlikujemo se. Ja nisam materijal za brak. Netolerantan sam prema bilo kome ko mi ulazi u zivot i sudi mi o njemu. A to brak danas neminovno nosi, hteo ti to ili ne. Takodje i vezivanje. Ja ljubav tako ne shvatam. Moje iskustvo. Osudjuj me, kako god. To sam ja . Razlicita iskustva, razliciti ljudi....
 
Pa da. Krajnje je vreme. Ko danas sve odgaja decu samo na propo svog pola...super. Verujem da ima super gej parova koji bi odradili sto puta bolji posao.

Sigurno da bi čim toliko žele te brakove mora da se ljudi vole i poštuju extra pa kad dođu dečica onda normalno i bez haosa mogu da ih vaspitavaju, a ne da se prenemažu ko većina sada prvo sa partnerom i tim krš odnosom jer su oduvek smatrali da je brak zlo zla i bezveze al kao čuli da treba ipak imati nekog pa ajde što da ne i naravno posle tako i sa decom, pa kako to normalo da bude? Nikako.
 
A sto se izbora tice.. ne znam za ostale frajere, ali ja sam odrastao a da nisam imao pravi izbor. I to me je uoblicilo. Drugacije sam kao mladji zamisljao ljubav i sex, a drugacije sam ih doziveo. Mnogo drugacije. Ok, ne bunim se, ali ono sto od toga ostaje jeste izbor. Moj izbor je ne. I za to se treba izboriti.

- - - - - - - - - -

Sigurno da bi čim toliko žele te brakove mora da se ljudi vole i poštuju extra pa kad dođu dečica onda normalno i bez haosa mogu da ih vaspitavaju, a ne da se prenemažu ko većina sada prvo sa partnerom i tim krš odnosom jer su oduvek smatrali da je brak zlo zla i bezveze al kao čuli da treba ipak imati nekog pa ajde što da ne i naravno posle tako i sa decom, pa kako to normalo da bude? Nikako.

Pa ja sam upoznao nekolicinu gejeva i sasvim ok iskustvo imam sa njima. Na protiv psihicki poprilicno stabilni ljudi. Sada da ne predpostavljam, ali moguce je da ko se izbori za svoje mesto pod suncem, pogotovu sa takvim izazovom, moras da budes kvalitetna licnost. A i svaki od njih nosi nekakvu cistu roditeljsku muskost, da li je to mix sta vec, nemam pojma.
 
Pa ja sam upoznao nekolicinu gejeva i sasvim ok iskustvo imam sa njima. Na protiv psihicki poprilicno stabilni ljudi. Sada da ne predpostavljam, ali moguce je da ko se izbori za svoje mesto pod suncem, pogotovu sa takvim izazovom, moras da budes kvalitetna licnost. A i svaki od njih nosi nekakvu cistu roditeljsku muskost, da li je to mix sta vec, nemam pojma

Pa nisam ni rekla da nisu stabilni kažem da su okej skroz.

Normalno da su kvalitet, bore se ljudi bez obzira na kakve haose i protivljenja nailaze i zajedno su, kontaju se i naravno da treba da imaju klince.
 
Nije bio lud stari svet kad je sve pomno pratio i kad se strogo vodilo racuna ko je ciji i kakvi su mu preci.Po tim arsinima ove sadasnje gnjiloguze polovare bile bi totalno izopstene i onemogucene da budu u prilici da imaju potomstvo.Zato i jeste tolika navala da devojke sa sela dolaze u gradove jer su falicene i felericne i da su valjale njih bio neko tamo ozenico dakle to su skartulje.
 
Najbolji su brakovi kada se nadju dvoje iz istog sela, pa komsijski prave decu.
Znaju se i obicaji i nacini. Potpuna harmonija i razumevanje kao neophodnost stabilne veze.

Da, samo ispadne neki incestoid.... Mada sta da se radi, mora da se mnozi.. bela kuga jel....

- - - - - - - - - -

Nije bio lud stari svet kad je sve pomno pratio i kad se strogo vodilo racuna ko je ciji i kakvi su mu preci.Po tim arsinima ove sadasnje gnjiloguze polovare bile bi totalno izopstene i onemogucene da budu u prilici da imaju potomstvo.Zato i jeste tolika navala da devojke sa sela dolaze u gradove jer su falicene i felericne i da su valjale njih bio neko tamo ozenico dakle to su skartulje.

Posledica predhodnog jel.....
 
Ja se bas prijatno osecam solo u gajbi. Kuliram, radim sta hocu, kada hocu, nema nikoga da mi odobrava ili komentarise moj zivot. I sto je najvaznije, uvece si mir, kulaja, posle radnog dana. Ne ceka te nov posao, udje i krene bla bla bla bla bla bla... pa onda.. bla bla bla bla bla bla..... i opet bla bla bla bla bla. Milina brate, cujes samo cvrcke. Smorim se solo, eheeej koliko sredstva komunikacije - telefon, skajp, mejl, sta god - Aj dodji.. Zavrsena guzva? ... cvrci ponovo = Zen.

Vidi, zene imaju vaginu, a ti imas vreme koje posvecujes. To je ekvivalento. Da bih ceo svoj zivot posvetio jednoj, sto znaci svo svoje vreme? Ona mora da ima violinu medju nogama iz koje izlecu note i leptirici, da me uspavljuje i budi orgazmicnim arijama, a ostatak dana da je kao ona vila zalepljena na harfu: tralalalalaa. Ovo danas? Pa to je Gucha. To je da dodjes, napijes se, ispovracas i odes sa glavoboljom i osecajem ispraznjenosti, prazno...nema nista i plus precenjeno. Zamisli guchu svaki dan po ceo dan u gajbi?
Da, i jos nesto, da se violina sama polira i nikada ne ogrebe, uvek da je sveza kao nova. Kao da sam je tog istog dana video u izlogu.

nisi svestan kolko si srecan sto imas svoje vreme i svoj mir , toga mi najvise fali, zene kad se nakace automatski im se aktivira parazitsko-manipulatorski program maximalnog psihofizickog cedjenja provajdera tj. muskarca do (njegove) smrti ako treba , a zarad njih i njihove dece.
i to je uvek potuljeno i zaobilazno pred decom dzvankanje jer znaju da bi frontalno ispusile 100% ...ko muslimani o genocidu . isto to.
secam se dve cave , bio se ja malo zezao i ona jednom zatvorila sve izlaze i pocela da ponavlja ko zombi -sta sam ti ja ! i krece- ludilo ludilo histerija+ drama , pa opet pa plac, pa opet krece ispocetka a ne mogu da pobegnem , pa 100x ponovi ko ploca - sta sam ti ja!!! :aaa: blokirala ,ne moze da promeni recenicu , znaci jedine sam blamove u zivotu dobijao zbog polovnjaca , a druga je na ulici kao oce da ide a ne pusta mi ruke uhvalila za lakat i sve me trza napred nazad i isto ljuta sto nisam hteo po njenom.

ma ludnica .
kashirao ih ja naravno cuo sam i da su se udale sigurno za neke tupsone a sada vec jadnike .:hahaha:

- - - - - - - - - -

Da li si zadovoljan svojim izborom?
ma ko bre zadovoljan ,to ti je tamni vilajet - bukvalno.
znaci ja imam kucu od nekih 140 kvadrata na sprat itd. nebitno al kad krene zena sa zvocanjem i isterivanjem svojih besnih glista ,odjednom se cela kuca smanjuje na 14 kvadrata. to je neverovatno. mogu samo da zamislim kako je ovim jadnicima po stanovima.
za zivot sa zenom po mojoj slobodnoj proceni treba kuca od 400-500 kvm. ...
znaci da mozes da nestanes, da je izbegnes, i da ne moze da te satera u klopku.
 
Poslednja izmena:
nisi svestan kolko si srecan sto imas svoje vreme i svoj mir , toga mi najvise fali, zene kad se nakace automatski im se aktivira parazitsko-manipulatorski program maximalnog psihofizickog cedjenja provajdera tj. muskarca do (njegove) smrti ako treba , a zarad njih i njihove dece.
i to je uvek potuljeno i zaobilazno pred decom dzvankanje jer znaju da bi frontalno ispusile 100% ...ko muslimani o genocidu . isto to.
secam se dve cave , bio se ja malo zezao i ona jednom zatvorila sve izlaze i pocela da ponavlja ko zombi -sta sam ti ja ! i krece- ludilo ludilo histerija+ drama , pa opet pa plac, pa opet krece ispocetka a ne mogu da pobegnem , pa 100x ponovi ko ploca - sta sam ti ja!!! :aaa: blokirala ,ne moze da promeni recenicu , znaci jedine sam blamove u zivotu dobijao zbog polovnjaca , a druga je na ulici kao oce da ide a ne pusta mi ruke uhvalila za lakat i sve me trza napred nazad i isto ljuta sto nisam hteo po njenom.

ma ludnica .
kasirao ih ja naravno cuo sam i da su se udale sigurno za neke tupsone a sada vec jadnike .:hahaha:

- - - - - - - - - -


ma ko bre zadovoljan ,to ti je tamni vilajet - bukvalno.
znaci ja imam kucu od nekih 140 kvadrata na sprat itd. nebitno al kad krene zena sa zvocanjem i isterivanjem svojih besnih glista ,odjednom se cela kuca smanjuje na 14 kvadrata. to je neverovatno. mogu samo da zamislim kako je ovim jadnicima po stanovima.
za zivot sa zenom po mojoj slobodnoj proceni treba kuca od 400-500 kvm. ...
znaci da mozes da nestanes, da je izbegnes, i da ne moze da te satera u klopku.

Ma meni je sve to suludo, a najludje mi je to sto smo u potpuno drugacijoj situaciji. Pukne brak, ona ce prekosutra naci novog momka, pokupiti decu, momcic ce se truditi da se dopadne klincima naravno, belih vitezova ima uvek.. a on? Ima da se dobro namuci prvo da preboli, a tokom tog preoljavanja male sanse da ce imati nekoga pored sebe da olaksa to. To je smrt za muskarca. Upleti te u monogamnu vezu, brak u kojoj ima veliku prednost... cemu to...

- - - - - - - - - -

Pazi, ono, imas devojku/ zenu.. Izadje sa drugaricama napolje, ako iole nesto izgleda, znaj da je startuju. Moze naci sexic ada god hoce. A ti druze znas kako stoje stvari... Sto da ulazis u tu ucenjivacku situaciju. Ne mora da se to verbalizuje... dovolno je da si svestan cinjenice. Koji je benefit toga? Nema. Ljubav? Aj ne keáj, sebe lazes, hajde kapiram nju....
 
pazi ovako ,nijedan muskarac nece da prizna. ali kod zena je ciklus tj. krug. kod njih ne vazi ravna linija istabilnost nego vratolomija gore dole takvi su im i u vezi zanimljivi - toplo-ladno.a to je veliko cimanje -a nizasta! znaci cista glupost i strahovito smara!!!

zene imaju menstruaciju to je jedno 7 dana plus i taj pms to tije jos 50% ,dakle 10 dana kad su lude. to se ne primecuje u vezi jer se pritaje a i redje se vidjate tad nije stalno pored vas i deluje manje vazno. oh ,kakva zabluda.

dalje stres zbog posla (uopste nebitno dal realno radi il ne radi -kukace kao da je u rudniku bila, da je preumorna ,da je sve boli itd.) to zbirno izadje jos jedno 5 dana.(to mozes i kod koleginic na poslu da vidis siguran sam uzdizu svoje u nebesa a umanjuju tudji rad).

onda zbog dece, rodbine, drugarica, zbog tebe - obavezno! - dodatni stresovi- jos 5 dana kad je luda i bukvalno je trpis da ne puknes i ti.

eto neko bi reko ostane ti 10 dana zabave i sexa. nije ni to lose???

e pa ne bas ni tolko. jer i ti si umoran nisi robot plus dogadjanja izlasci desavanja bolesti neke tuzne situacije ,ovo ono zivotna iznenadjenja, ostane ti 5 dana kad je manje vise normalna i kad ti je lepo.

Jel vredi trpeti zensko 30 dana zbog 5 dana!?!?!??!?!!?!?

e ti muskarci sto laprdaju kako im je lepo u braku oni pogadjate zive za tih -5 dana.!!
a za ostalo pa valjda umrtve mozak hiberniraju sta li , ja necu da mi 80% zivota propada!!
 
Poslednja izmena:
pazi ovako ,nijedan muskarac nece da prizna. ali kod zena je ciklus tj. krug. kod njih ne vazi ravna linija istabilnost nego vratolomija gore dole takvi su im i u vezi zanimljivi - toplo-ladno.a to je veliko cimanje -a nizasta! znaci cista glupost i strahovito smara!!!

zene imaju menstruaciju to je jedno 7 dana plus i taj pms to tije jos 50% ,dakle 10 dana kad su lude. to se ne primecuje u vezi jer se pritaje a i redje se vidjate tad nije stalno pored vas i deluje manje vazno. oh ,kakva zabluda.

dalje stres zbog posla (uopste nebitno dal realno radi il ne radi -kukace kao da je u rudniku bila, da je preumorna ,da je sve boli itd.) to zbirno izadje jos jedno 5 dana.(to mozes i kod koleginic na poslu da vidis siguran sam uzdizu svoje u nebesa a umanjuju tudji rad).

onda zbog dece, rodbine, drugarica, zbog tebe - obavezno! - dodatni stresovi- jos 5 dana kad je luda i bukvalno je trpis da ne puknes i ti.

eto neko bi reko ostane ti 10 dana zabave i sexa. nije ni to lose???

e pa ne bas ni tolko. jer i ti si umoran nisi robot plus dogadjanja izlasci desavanja bolesti neke tuzne situacije ,ovo ono zivotna iznenadjenja, ostane ti 5 dana kad je manje vise normalna i kad ti je lepo.

Jel vredi trpeti zensko 30 dana zbog 5 dana!?!?!??!?!!?!?

e ti muskarci sto laprdaju kako im je lepo u braku oni pogadjate zive za tih -5 dana.!!
a za ostalo pa valjda umrtve mozak hiberniraju sta li , ja necu da mi 80% zivota propada!!

Dodaj na to i amortizaciju dakle gnjiloguze razbusene polovare kad prebace 25 godina redovno su u zdravstvenim problemima pa su poput automobila koji je presao 200.000 km dakle stalno traze da se servisiraju .Prema tome ako zelis da se "vozis " bez druzenja sa majstorima :hahaha: i da servisiras gnjiloguzu uzmi novke one od 18 leta i drndaj ih pa ih posle menjaj za novu i tako redom.Zasto se patiti sa sisovisnim izraubovanim gnjiloguzim polovnjacama kada je ponuda i dostupnost ovim mladjih sasvim solidna.:ok:
 
Od ta posla nema nista , ti idioti i degenerici tje ubrzo dobiti po tamburama al je sad fora da ih prvo sistem registruje pa mora da ih odobrovolji da se prikazu i izadju iz ilegale a onda buhahahahahhaa
 

Back
Top