Nova Mis Amerike za bolje međurasne odnose
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Nova Mis Amerike za bolje međurasne odnose

Domaćin Vesti Krstarice (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Nova Mis Amerike za bolje međurasne odnose

Mis Oklahome Olivija Džordan izabrana je za Mis Amerike 2015, pošto se u intervjuu istakla zalaganjem za bolje međurasne odnose u zemlji.

U završnom delu takmičenja u nedelju uveče u Baton Ružu, kada su sve devojke imale minut da odgovore na dva pitanja, nova Mis Amerike je izjavila da SAD moraju da unaprede odnose između pripadnika različitih rasa.

"Nismo rešili to pitanje. Stvarno moramo da radimo na tome da budemo društvo prihvatanja", odgovorila je 26-godišnja Olivija Džordan na pitanje koji je sledeći problem sa kojim SAD moraju da se suoče.

Na pitanje koja žena bi trebalo da bude na novoj novčanici od 10 dolara, koja bi trebalo da se pojavi u opticaju do 2020, Džordanova je predložila Harijet Tabman, robinju koja je pomogla u oslobađanju drugih robova.

Na ovogodišnji izbor za Mis Amerike senku su bacile kontroverzne izjave biznismena Donalda Trampa, jednog od vlasnika takmičenja.

Zbog njegovih komentara o meksičkim migrantima televizijska mreža Univision je odustala od emitovanja izbora za Mis Amerike, a iz takmičenja su se povukle i mnoge slavne ličnosti koje su trebalo da budu sudije ili da nastupe tokom svečanosti.

Olivija Džordan je u intervjuu za AP tim povodom rekla da organizacija takmičenja "nije jedna osoba" i da se zalaže za različitost.

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    675

Podrazumevano Re: Nova Mis Amerike za bolje međurasne odnose

prva pratilja je iznela bojazan da mobilni telefoni narušavaju naše zdravlje
    a druga pratilja brine za kvalitet hrane jer se pojavile mnoge bolesti
    I ♥ Ceca

Ističe se Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    493
    Reputaciona moć
    95

U vezi sa medjurasnim problemima,mi u Srbiji,moramo mnogo toga da ucinimo,da Rome integrisemo u nasu drustvenu zajednicu.kao ravmopravne clanove
    drustva.Kada to kazem,ne mislim na ravnopravnost,koju ce im doneti odredjene zakonske odredbe.Po meni,punu ravnopravnost Romi ce imati u Srbiji,onda,
    kada pocnu nasi mladici,da se zene devojkama romkinjama. Kada nase devojke,budu uzimale za muzeve,potpuno ravnopravno,mladice Rome.Tek tada,kada
    pocnu da se radjaju deca,iz tako mesovitih brakova,tek tada,postici ce se vremenom,potpuno uklapanje Roma,u nasu drustvenu zajednicu.
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    675

Citat Original postavio Lord Gledston Pogledaj poruku
    U vezi sa medjurasnim problemima,mi u Srbiji,moramo mnogo toga da ucinimo,da Rome integrisemo u nasu drustvenu zajednicu.kao ravmopravne clanove
    drustva.Kada to kazem,ne mislim na ravnopravnost,koju ce im doneti odredjene zakonske odredbe.Po meni,punu ravnopravnost Romi ce imati u Srbiji,onda,
    kada pocnu nasi mladici,da se zene devojkama romkinjama. Kada nase devojke,budu uzimale za muzeve,potpuno ravnopravno,mladice Rome.Tek tada,kada
    pocnu da se radjaju deca,iz tako mesovitih brakova,tek tada,postici ce se vremenom,potpuno uklapanje Roma,u nasu drustvenu zajednicu.
    Ja da sam Rom nikad ne bih heo da budem isto što i Srbin
    Prvo izgubio bih socijalnu pomoć
    Drugo morao bih više da učim na fakultetu
    Treće morao bih da se odreknem kuma čim pozajmim hiljadu evra
    Četvrto morao bih da kunem svakog od koga ukradem pare
    Peto morao bih u firmu da pljačkam narod preko mobilnog umesto da pevam po autousu kao kraća procedura
    I ♥ Ceca

Slične teme

1. Prva Indijka izabrana za Mis Amerike
    Autor Vesti Krstarice u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.09.2013., 12:01
  2. Mis Amerike - jugoslovenska tinejdžerka!
    Autor МАЧАК u forumu Politika
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 17.01.2011., 08:35
  3. Nova mis Srbije iz Užica
    Autor Milos.K u forumu Žene
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 16.01.2010., 01:59
  4. Nova Europska kolonizacija Amerike
    Autor andeli apokalipse u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 08.07.2009., 16:09
  5. POČELA NOVA EPOHA SRBIJE I AMERIKE