Kuvam da te smuvam

PerfectOne

Vitača Milut
Banovan
Poruka
31.877
Drage dame,
Da li ste ikad koristile tu malu žensku veštinu i kuvale za svoje voljeno biće pre nego započne ozbiljna romansa između vas? Hoću da vas pitam da li je put do srca vašeg dragog nezaobilazno vodio kroz digestivni trakt?
Šta su bili vaši aduti u kulinarstvu?
Da li ste izvodili performanse sa popularnom italijanskiom kuhinjom uz sveće i aromatičan Tempranillo ili ste mu pripremale specijalitet iz Francuske regije zalivajući ga Božoleom (Beaujolais)
A možda su pak topli sendviči i pržena jaja bili vaše najveće kulinarsko dostignuće?
Volela bih da mi iskreno kažete kako vam je pošlo za rukom da se zaljubi u vas dok vas je hvalio punim ustima?
:jede:
A posle ću ja
Naravno, i muškarci su dobrodošli da podele svoje stavove i iskustva na ovoj temi
 
Poslednja izmena:
Drage dame,
Da li ste ikad koristile tu malu žensku veštinu i kuvale za svoje voljeno biće pre nego započne ozbiljna romansa između vas? Hoću da vas pitam da li je put do srca vašeg dragog nezaobilazno vodio kroz digestivni trakt?
Šta su bili vaši aduti u kulinarstvu?
Da li ste izvodili performanse sa popularnom italijanskiom kuhinjom uz sveće i aromatičan Tempranillo ili ste mu pripremale specijalitet iz Francuske regije zalivajući ga Božoleom (Beaujolais)
A možda su pak topli sendviči i pržena jaja bili vaše najveće kulinarsko dostignuće?
Volela bih da mi iskreno kažete kako vam je pošlo za rukom da se zaljubi u vas dok vas je hvalio punim ustima?
:jede:
A posle ću ja

Naucila sam da kuvam tek kad smo se smuvali i evo me, kuvam i muvam vec decenijama. U to vreme kad smo se smuvali hrana nam je bila na poslednjem mestu:D
 
najviše volim onaj momenat kad brašno počne da leti po celoj kuhinji :lol:

ko ce to posle da cisti? :sad2:

nisam imao prilike da upoznam neku kulinarku
koja ne napravi haos od radnog prostora (iz mog ugla gledanja).
sada,
da li je to pitanje...zbunjenosti:per: ili se smatra da mora tako:mrgreen:
kada nesto kuvam (cesto se dogadja:))
sve je...kao da se nista ne dogadja:
a svasta se desava.

(sa`ce da dolete...da me kritikuju :hahaha:)
 
Jeste, neki parovi mogu da žive samo od ljubavi mesecima, ali kad se sete da postoji i realnost i kada ogladne dragi dečaci...šta onda jedu?
Kakav tretman dobijaju?
Baštu na tanjiru ili nedefinisanu masu splačina u stojećem stavu na kuhinjskom pultu?
Kako to utiče na vezu koja je prošla prvu fazu hodanja po oblacima i konačno otvorila frižider?
 

Back
Top