šta vam trenutno treba ?

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
nije mi cilj da ovo bude epska tema k'o ona "šta trenutno radiš" (prvi deo), ili ona "šta trenutno razmišljaš", nego eto izaš'o sam napolje da ispušim i gledam ove krpe i stare čaršave (fe) kojima sam zamotao kola da ne 'vataju prašinu jer ih ne vozim pošto sam kupio plin samo za 500 din i to mi je do dva'es petog i maštam o ciradi, razmišljam ****** mu mater možda jednog dana, razmišljam o mnogo toga (tome), pa eto da ja pitam vas šta vam trenutno treba ? može materijalna stvar, a može i ono duševno tipa treba mi ljubav seks blabla...znači bilo šta što vam treba ovog momenta
pa eto izvol'te pišite, a ako nećete da pišete može lock i ban za smarača tj. mene
hvala
 
sta mi treba, pare, mnogo velike pare :aha: pa da kupm jedan rv (recreational vehicle) pa da sednem u njega obidjem celo kopno
onda jedna poveca ladja, onako mnoogo velika da ne moze oluja da je zaljulja, kruzer to bi bilo najbolje, ima da se kupi apartman za mil e na kruzeru, pa da obidjem sve okeane
nikad da se ne vratim :aha:
4 mil e bi me zadovoljilo
 
nije mi cilj da ovo bude epska tema k'o ona "šta trenutno radiš" (prvi deo), ili ona "šta trenutno razmišljaš", nego eto izaš'o sam napolje da ispušim i gledam ove krpe i stare čaršave (fe) kojima sam zamotao kola da ne 'vataju prašinu jer ih ne vozim pošto sam kupio plin samo za 500 din i to mi je do dva'es petog i maštam o ciradi, razmišljam ****** mu mater možda jednog dana, razmišljam o mnogo toga (tome), pa eto da ja pitam vas šta vam trenutno treba ? može materijalna stvar, a može i ono duševno tipa treba mi ljubav seks blabla...znači bilo šta što vam treba ovog momenta
pa eto izvol'te pišite, a ako nećete da pišete može lock i ban za smarača tj. mene
hvala

Brate,ubi sa ovim trulim temama.Kako li ih samo smisljas.
 
Исто алкател, потпуно сам збуњена свим оним могућностима.

И за ви-фи, то немам а сигнали који су доступни нису довољно јаки.

pa to jedino ako oces ruter da uzmes pa da aktiviras wi fi....oko 2 soma ti je to sokocalo
ako ne po gradu imas besplatan pa probaj tako

samo polako, jeste malo zbunujuce ali izborices se :lol: stavi srpski ako ce ti biti lakse (ako ima)
 

Back
Top