pvc

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
jel imaš silikone i gde ?
jel imaš hilauron (ili kako se već kaže) i koliko kubika ?

naslov nemoj da vas demorališe i obeshrabri da pišete ako imate, jer pvc je samo plastika bez koje 21 vek nebi bio 21 vek i svi volimo plastiku
ako je bilo može lock i ban za korisnika

hvala
 
znači prirodna si cela...
ok, ajde idemo dalje

nemoj samo da na kraju ispadne da nijedna nema silikone jer nema da vam poverujem
 
Je li to sad plus ili minus? :sad2:

nesmem kaem jer ima obeshrabrim korisnice a ja ću tebi kaem kroz repku jer plus il minus ako nije problem

- - - - - - - - - -

'el se računa pvc stolarija :think:

gospođo ne šegačite se ozbiljno pitam...znači pitanje je jasno i glasno i nikakvi prozori i vrata nisu pominjani u uvodnom postu tako da izjasnite se ako oćete ako nećete nemorate
 
da, dok si ti pisala ono ja sam piso ovo...
hvala

- - - - - - - - - -

ajmo dalje...ne stidite se, čujem puno vas ima silikone...šta ti teško da napišeš jeste iam...ionako si za svoje pare stavila nisam ti ja plaćao tako da boli te dupe
 
jel imaš silikone i gde ?
jel imaš hilauron (ili kako se već kaže) i koliko kubika ?

naslov nemoj da vas demorališe i obeshrabri da pišete ako imate, jer pvc je samo plastika bez koje 21 vek nebi bio 21 vek i svi volimo plastiku
ako je bilo može lock i ban za korisnika

hvala

nemam al nemam nista protiv
ako bi mi doslo da stavim pre bih hijaluron nego silikon
 
jel imaš silikone i gde ?
jel imaš hilauron (ili kako se već kaže) i koliko kubika ?

naslov nemoj da vas demorališe i obeshrabri da pišete ako imate, jer pvc je samo plastika bez koje 21 vek nebi bio 21 vek i svi volimo plastiku
ako je bilo može lock i ban za korisnika

hvala

Nemam, iako je meni to ok.
Cak ni nokte.

Ne treba mi...imam viska sala, koje popunjava tamo gde treba :lol: Usta su za sad dovoljno puna...za koju godinu, ko zna... :think:
A manikir volim koliko i zubara :sad2:
 

Back
Top