POKUŠAJ LINČA PREMIJERA VUČIĆA

Ajd da kazes POKUSAJ atentata, ali atentat kao pojam podrazumeva da nema zive glave.

Evo ti definicije pa razmisli ....
Atentat (čiji naziv dolazi od latinskog glagola attentare, što znači „pokušati“) u najširem smislu znači protivpravni napad na život, imanje ili čast nekoga.U užem smislu se pod pojmom atentat podrazumijeva fizički napad, odnosno ubistvo ili pokušaj ubistva tačno određene osobe, najčešće one koja ima izuzetnu političku, ekonomsku, kulturnu ili vojnu važnost u nekoj državi, društvu
 
Petpostavkom--- na nekoj komemoraciji prisutni premijer Velike Britanije Kamerun bude napadnut od indoktrinirane mase. Kako bi vlada Velike Britanije reagovala?.

mene zanima isto, da taj kamerun svoju politicku karijeru zapocinje u radikalnim redovima i daje izjave tipa noz, zica, srebrenica..100 muslimana za jednog srbina, a posle dvadeset godina zastupa politiku mira - ne znam da li bi tom kamerunu iko verovao da nije licemer

mada ja ni jednom britanskom premijeru ne verujem

ja bih postavila samo jedno pitanje - kako izbrisati losu proslost nekog politicara?
 
Poslednja izmena:
Hoces da kazes da je sve rezirano, opet imamo neke teorije zavere pa pobogu ljudi vama je razum pomucen i ono sto svi vide, vi ne vidite.
Covek je kamenovan i rec je o atentatu. To sto je uspeo da izvuce zivu glavu ispred razjarenih islamista ne znaci da nije atentat.
Pa pravo da ti kazem sigurno da nije rezirano, ali je bilo ocekivano, ali drndati o atentau stvarno veze s mozgom nema.
Pa bacaju se i balklje policijcima na glavu i u usta i to u sopstvenoj zemlji pa nikom nista.
Jedna jadna zena ( majka ubijenih) lepo kaze da je to sramota jer ti koji su Vucica "kamenovali" nisu bili ni rodjeni u to vreme i nista ne razumeju.
 
Ваља престати мешати лично, приватно, с државним и политичким...

Једно је кад неко СА СТРАНЕ напада председника владе Србије, а друго кад га нападамо ми, Срби.

Време је већ да неки (Срби) то најзад схвате.

Кад неки спољни непријатељ то ради, ми увек, не лично и на основу става према њему, већ ПРИНЦИПИЈЕЛНО треба да смо на страни те особе, јер она ту симболише не себе, већ Србију.

Код куће, иза затворених врата, упућујмо му замерке колико год хоћемо, али према споља, он је наш политички представник...
 
Petpostavkom--- na nekoj komemoraciji prisutni premijer Velike Britanije Kamerun bude napadnut od indoktrinirane mase. Kako bi vlada Velike Britanije reagovala?.

osnovno, ovo nije pitanje za vladu Srbije nego za onoga ko radi obezbedjenje nasih politicara

ozbiljne drzave sa ozbiljnim sefovima drzava imaju ozbiljno obezbedjenje

ovde se radi o ozbiljnom propustu prvo organizatora koji je morao u skladu sa procenom opasnosti po bezbednost da pripremi i obezbedjenje
sa druge strane radi se i o ozbiljnom propustu licnog obezbedjenja kod Vucica koje ocigledno ne radi svoj posao kako treba. po meni, na snimku se vidi reakcija, ali previse kasno i previse traljavo, premijer nije zaklonjen celo vreme niti sklonjen efikasno kada je vec doslo do incidenta
nesto slicno smo videli na vojnoj paradi u beogradu, gde kompletno obezbedjenje nasih funkcionera blene ko ovca u nebo, a recimo Putinova ekipa celo vreme ne skida oci sa mase u svim pravcima
to je razlika izmedju profesionalne sluzbe sa pripadnicima tipa Specnaz, SAS, tajne sluzbe americkog predsednika i sa druge strane srpskih "telohranitelja" sa prethodnim iskustvom nocnog portira a koji cuvaju srpske licnosti od nekog znacaja

e sad kada sam to rekao, sto se tice napada na srpskog funkcionera i obraz srpske drzave, da napomenem da sa druge strane, o Vucicu licno imam samo sve najgore da kazem.
ipak, svima da vam bude jasno, ovde se ne radi o nasim unutrasnjim pitanjima, vec o buducoj konfrotaciji sa balijama koji ocigledno poneseni bajkama o islamskoj drzavi i slicnim propovedima velikog ajatolaha Zukorlica imaju motive za nov rat
 
Poredite babe i zabe! Kakav atentat da je bio atentat vratio bi se sa nogama unared, ovako prikupio je poene za svoje glasace....postao je zrtva a samo je" zeleo pomirenje i naravno oprost" a dobio je toliku popularnost da ceo svet najzad o njemu pise i govori.

Daj bre ne lupetaj, pa svuda se politicari gadjaju barem pokvarenim jajima i nekakvim vocem i povrcem.
Atentat je kada neko puca u nekoga.

Без обзира на то да ли ће прикупљти поене и шта је желео да постигне присуством у Сребреници, то не мења чињеницу да се десило ово што се десило.

Није био атентат, али је било позива за убијање. И нису га гађали покварним јајима и воћем и поврћем, већ каменицама и боцама пуним воде. И не само њега.

 
Ako, sta je trazio tamo kog vraga.... kao da je otisao da im se ruga. Bez obzira da se u Srebrenici desio masakr ili genocid i da li su mnogi nastradali u borbama (cak i u drugim delovima BiH), bivsem radikalu tamo mesto nije bilo!!!

У Сребрници се није десио никакав злочин а још мање геноцид. То је било само уништење једне групе муџахедина, терориста, убица жена и деце и ништа друго.
 
mene zanima isto, da taj kamerun svoju politicku karijeru zapocinje u radikalnim redovima i daje izjave tipa noz, zica, srebrenica..100 muslimana za jednog srbina, a posle dvadeset godina zastupa politiku mira - ne znam da li bi tom kamerunu iko verovao da nije licemer

mada ja ni jednom britanskom premijeru ne verujem

ja bih postavila samo jedno pitanje - kako izbrisati losu proslost nekog politicara?

Mislim da pitanje niste razumeli ŠTA BI URADILA VLADA VELIKE BRITANIJE ??? namerno hoćeš da zameniš tezu.
 
Tako je, a to je bio i njegov glavni cilj i zvezda vodilja,. Zrtva, covek koji se zrtvuje u prvoj liniji za Srpstvo, a onda i za barem celu Evropu.

- - - - - - - - - -



Daj bre ne lupetaj, pa svuda se politicari gadjaju barem pokvarenim jajima i nekakvim vocem i povrcem.
Atentat je kada neko puca u nekoga.
Атентат је покушај убиства.
Може бити успешан и неуспешан.
Капиш?
 
Без обзира на то да ли ће прикупљти поене и шта је желео да постигне присуством у Сребреници, то не мења чињеницу да се десило ово што се десило.

Није био атентат, али је било позива за убијање. И нису га гађали покварним јајима и воћем и поврћем, већ каменицама и боцама пуним воде. И не само њега.
TI si potpuno pogresno interpretiao moj post.
Pa svakom je normalnom coveku ( a tu sma i ja) zao ako njegov premijer ili bilo ko pokusava da pruzi ruku mira ili rec utehe,a dobije
za uzvret kamen u glavu.
I samim Bosnjacima, anarocito majkama, sestrama i bakama ovih ubijenih nije nikako pravo, drago em milo sto su nekakve
budaletine pokusale ( akako vidimo i uspele) da miniraju taj skup.
 
TI si potpuno pogresno interpretiao moj post.
Pa svakom je normalnom coveku ( a tu sma i ja) zao ako njegov premijer ili bilo ko pokusava da pruzi ruku mira ili rec utehe,a dobije
za uzvret kamen u glavu.
I samim Bosnjacima, anarocito majkama, sestrama i bakama ovih ubijenih nije nikako pravo, drago em milo sto su nekakve
budaletine pokusale ( akako vidimo i uspele) da miniraju taj skup.

Добро, али у чему је онда проблем? И даље нисам разумео на шта си хтела да укажеш или шта је поента?
 
Није проблем што је из Босне, па у крајњем случај ни то који је мотив да се појави у Сребреници.
Проблем је што је и сам говорио како му је део породице страдао од усташа, али му није пало на памет да се позабави тим питањем на националном нивоу - да се направи неки комплекс, спомен обележје или слично.

У томе је и наш проблем, што се не бавимо злочинима над сопственим народом, што не поштујемо сопствене жртве, а не што се други баве својим.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top