Strah-da li je ok

markoni-90

Početnik
Poruka
16
Moram da podelim sa vama situaciju od jutros koja me je neprijatno iznenadila. Razboleo sam se i primam inekcije, a iznenadila me je moja reakcija. Osetio sam uzasan strah dok je sestra muckala i spremala lek, sav sam se tresao. Naravno da mi je bilo glupo da joj kazem da mi nije sve jedno. Nisam neka cica mica, a imam dosta godina da se ne ponasam kao razmazeno dete. Nalazio sam se u mnogo stvarno opasnih situacija, ali ovaj osecaj nikad nisam osetio. Glupo mi je da ovo podelim sa bilo kim poznatim pa vas molim da mi kazete da li je neko bio u slicnoj situaciji.
 
Moram da podelim sa vama situaciju od jutros koja me je neprijatno iznenadila. Razboleo sam se i primam inekcije, a iznenadila me je moja reakcija. Osetio sam uzasan strah dok je sestra muckala i spremala lek, sav sam se tresao. Naravno da mi je bilo glupo da joj kazem da mi nije sve jedno. Nisam neka cica mica, a imam dosta godina da se ne ponasam kao razmazeno dete. Nalazio sam se u mnogo stvarno opasnih situacija, ali ovaj osecaj nikad nisam osetio. Glupo mi je da ovo podelim sa bilo kim poznatim pa vas molim da mi kazete da li je neko bio u slicnoj situaciji.

Anksioznost, napadi anksioznosti, guglaj malo o tome.
 
Moram da podelim sa vama situaciju od jutros koja me je neprijatno iznenadila. Razboleo sam se i primam inekcije, a iznenadila me je moja reakcija. Osetio sam uzasan strah dok je sestra muckala i spremala lek, sav sam se tresao. Naravno da mi je bilo glupo da joj kazem da mi nije sve jedno. Nisam neka cica mica, a imam dosta godina da se ne ponasam kao razmazeno dete. Nalazio sam se u mnogo stvarno opasnih situacija, ali ovaj osecaj nikad nisam osetio. Glupo mi je da ovo podelim sa bilo kim poznatim pa vas molim da mi kazete da li je neko bio u slicnoj situaciji.

Bio sam u slicnoj situaciji, hteli su da mi vade krv iz vena na nogama kada sam se unervozio.
Ne mogu da ti dam savet kako da se resis tog osecaja, jedino da mislis na nesto drugo i da probas da se opustis.

Drmni dva vinjaka i videces da ce sve da dodje na svoje mesto.

Da ti nisi mozda u nekom dogovoru sa Rubinom?
 
Moram da podelim sa vama situaciju od jutros koja me je neprijatno iznenadila. Razboleo sam se i primam inekcije, a iznenadila me je moja reakcija. Osetio sam uzasan strah dok je sestra muckala i spremala lek, sav sam se tresao. Naravno da mi je bilo glupo da joj kazem da mi nije sve jedno. Nisam neka cica mica, a imam dosta godina da se ne ponasam kao razmazeno dete. Nalazio sam se u mnogo stvarno opasnih situacija, ali ovaj osecaj nikad nisam osetio. Glupo mi je da ovo podelim sa bilo kim poznatim pa vas molim da mi kazete da li je neko bio u slicnoj situaciji.
normalno je, ne opterecuj se...
 
Opusten sam (mada dupe lepo bridi), nisam se ja stegao, nije to klasican strah od bola, jer 10 sekundi koliko traje ubrizgavanje izdrzao bi bilo sta, ne umem da definisem. Neprijatan miris ordinacije, gologuz pred nepoznatom zenom, izlazak u punu cekaonicu, pravim se da sam kul, a kontam da nesvesno hramljem....
 
Moram da podelim sa vama situaciju od jutros koja me je neprijatno iznenadila. Razboleo sam se i primam inekcije, a iznenadila me je moja reakcija. Osetio sam uzasan strah dok je sestra muckala i spremala lek, sav sam se tresao. Naravno da mi je bilo glupo da joj kazem da mi nije sve jedno. Nisam neka cica mica, a imam dosta godina da se ne ponasam kao razmazeno dete. Nalazio sam se u mnogo stvarno opasnih situacija, ali ovaj osecaj nikad nisam osetio. Glupo mi je da ovo podelim sa bilo kim poznatim pa vas molim da mi kazete da li je neko bio u slicnoj situaciji.
sladak si:heart:
 
Moram da podelim sa vama situaciju od jutros koja me je neprijatno iznenadila. Razboleo sam se i primam inekcije, a iznenadila me je moja reakcija. Osetio sam uzasan strah dok je sestra muckala i spremala lek, sav sam se tresao. Naravno da mi je bilo glupo da joj kazem da mi nije sve jedno. Nisam neka cica mica, a imam dosta godina da se ne ponasam kao razmazeno dete. Nalazio sam se u mnogo stvarno opasnih situacija, ali ovaj osecaj nikad nisam osetio. Glupo mi je da ovo podelim sa bilo kim poznatim pa vas molim da mi kazete da li je neko bio u slicnoj situaciji.

bio sam jednom u životu,ali uzrok sasvim drugi..ovo mi miriše na klasičan napad panike..
 
Bas sam se izbedacio, em me smara sto sam bolestan po ovom vremenu em ne znam koji mi je djavo. Jutros sam otisao rano da skinem muku s dnevnog reda, ali djavola, penzioneri su me preduhitrili, njih 20 ceka, svi pricaju o bolestima, svi pametniji od dr... Mislim da sam zelen usao u ordinaciju, a tamo......devojka kao lutka, a ja umesto da zapocnem pricu preznajam se zbog 3ml leka.
 
Bas sam se izbedacio, em me smara sto sam bolestan po ovom vremenu em ne znam koji mi je djavo. Jutros sam otisao rano da skinem muku s dnevnog reda, ali djavola, penzioneri su me preduhitrili, njih 20 ceka, svi pricaju o bolestima, svi pametniji od dr... Mislim da sam zelen usao u ordinaciju, a tamo......devojka kao lutka, a ja umesto da zapocnem pricu preznajam se zbog 3ml leka.

Sećam se jedan lik u vojsci se onesvestio u najbukvalnijem smislu kad je sestra izvadila iglu...zamisli tek tog blama,a ko od brega bio čovek odvaljen.
 
Opusten sam (mada dupe lepo bridi), nisam se ja stegao, nije to klasican strah od bola, jer 10 sekundi koliko traje ubrizgavanje izdrzao bi bilo sta, ne umem da definisem. Neprijatan miris ordinacije, gologuz pred nepoznatom zenom, izlazak u punu cekaonicu, pravim se da sam kul, a kontam da nesvesno hramljem....

Psihicki se opusti kada udjes unutra.
U bolnici si, nema razloga da se pretvaras, hramljanje je tamo normalna pojava.

Sve probleme resava vinjak opali dve casice i videtjes kako ce sve da dodje u normalu.

Sta bi ti radio da Rubin ode u stecaj ili propadne kao i ostale firme?
 
Uzasno se osecam. Glupo mi je da hramljem kad pre mene izlaze babe koje idu kao zmajevi, nemoguce da njih ne boli. Kad izadjem ja sam ok, samo se pitam sto li mi je trebao stres pre dolaska. Ne smem da drmnem neku rakiju inace bi sve probleme resio.
 
Uzasno se osecam. Glupo mi je da hramljem kad pre mene izlaze babe koje idu kao zmajevi, nemoguce da njih ne boli. Kad izadjem ja sam ok, samo se pitam sto li mi je trebao stres pre dolaska. Ne smem da drmnem neku rakiju inace bi sve probleme resio.

Nisu sve injekcije iste.
Mene su spricali necim od cega ti cela strana utrne.

Vetj sam poceo da pravim zalihe vinjaka a rubin i dalje stoji odlicno

Buduci da sve lecis vinjakom Rubin ce procvetati.

Ovo je svaki dan sve gore, a imam jos 5 komada. Jutros me neki cikica unakazi, ne osecam dupe ceo dan.

Bitno je i ko bode.
Ako mozes biraj ko ce to da radi.
 
Nemam bas neki izbor, ko se zatekne u ordinaciji mucka i bode. Primam Geramicin i stvarno pece, to mi i sestra rece, ali ja rekoh preteruje, nisam ja cmizdra, medjutim ne lezi vraze sav sam utrnuo. Bio danas na kontroli, dr kaze nema prekidanja.
 
Nemam bas neki izbor, ko se zatekne u ordinaciji mucka i bode. Primam Geramicin i stvarno pece, to mi i sestra rece, ali ja rekoh preteruje, nisam ja cmizdra, medjutim ne lezi vraze sav sam utrnuo. Bio danas na kontroli, dr kaze nema prekidanja.

To je razlog za tvoje hramljanje, ne primas isto sto i ostali pa zato i ne mozes da budes u istom stanju kao oni.

Radi sta ti doktor kaze, miruj koliko treba.
 
Cuo sam da su tako neke grdosije (da ne kazem muskarcine) padale u nesvest od straha prilikom davanja krvi, tako da psihicki strah je cudo.
Samo hrabro postavljacu, ne boj se.

Zamisli da ti rade pregled prostate, e to je neprijatno. :D
 

Back
Top