Next Exit???

Ko je sledeci za Exit iz EURO zone?

  • Spanija?

  • Portugalija?

  • Italija?

  • Engleska?

  • Nemacka?

  • Francuska?

  • Nema nikakve opasnosti, stvar resena!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
У ЕУ су већ почеле приче како Грцима мора да се опрости сав дуг да би сачували монолитност. Ако се то догоди сви ће навалити да привидно "беже" из ЕУ.
Ако Грци сами изађу из ЕУ следећа је Шпанија а ако се Грцима отпише 2/3 дуга следећа је Италија или Француска.
 
Italija. Danas sam pričao sa jednim bankarom iz ECB i on kaže da su italijani u totalnom kuhrcu.

У поређењу а Немцима, Британцима и Французима Италијани су сила и готово незадужени. Али Италијани су уцењени и морају да играју америчку игру.
У сваком случају ЕУ подрхтава као пред катаклизму.

Имаћемо ми много материјала ту да гледамо ... данима и ноћима, месецима и још паргодина. Игранка је започела а нама је најбоље решење да се склонимо али нажалост ни једна игранка једноставно не може да се одигра без нас.
 
У поређењу а Немцима, Британцима и Французима Италијани су сила и готово незадужени. Али Италијани су уцењени и морају да играју америчку игру.
У сваком случају ЕУ подрхтава као пред катаклизму.

Имаћемо ми много материјала ту да гледамо ... данима и ноћима, месецима и још паргодина. Игранка је започела а нама је најбоље решење да се склонимо али нажалост ни једна игранка једноставно не може да се одигра без нас.

Najbolje rešenje je da sačekaš 10 milijardi godina, da se promeni Odnos snaga u svetu.
 
У ЕУ су већ почеле приче како Грцима мора да се опрости сав дуг да би сачували монолитност. Ако се то догоди сви ће навалити да привидно "беже" из ЕУ.
Ако Грци сами изађу из ЕУ следећа је Шпанија а ако се Грцима отпише 2/3 дуга следећа је Италија или Француска.

Od kada su to Spanija i Italija u vecem sranju nego Portugal?
 
Енглези су у великим проблемима, прво зато што су пегави, а друго зато што им је, као што колега Хусар указује, економија врло озбиљно пољуљана. Постоји озбиљна могућност да против своје воље испадну из еврозоне и морају опет да штампају фунте, а више не знају ни где су им пресе ни како би то требало да изгледа.

Неминован је тотални крах, социјални распад, хаос, сиромаштво и на крају распад Запада и поновно успостављање РСК на свим њезиним територијама.
 

Back
Top