Žene u crnom održale su danas dva performansa u Beogradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sandanski

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.573
Bez incidenata na preformansima Žena u crnom
Autor: Tanjug

Nevladina organizacija Žene u crnom održale su danas dva performansa u Beogradu u vezi sa Srebrenicom: ispred zgrade Predsedništva na Andrićevom vencu i na Trgu Republike.

zene-u-crnom-F-aleksandar-levajkovic.JPG


Žene u crnom u tišini su pre Predsedništvom nosile 20 ogledala kojima su želele da poruče da "Srbija u ogledalu vidi Srebrenicu i zato 20 ogledala za 20 godina".

Nosile su transparente s natpisima "Odgovornost", "Solidarnost", "Pamtimo", i "11. jul, dan sećanja na genocid u Srebrenici – proglasite!".

Sve to praćeno je pesmom "Bosno moja, ti si moja mati, Bosno moja, majkom ću te zvati, Bosno moja Srebrenice sestro", koja je puštana sa razglasa.

Prikazan je i dokumentarni film "Žene Srebrenice govore".

http://mondo.rs/a811151/Info/Drustv...d-Predsednistva-i-na-Trgu-bez-incidenata.html

----------------

U ovom Beogradu cas dani Pristine, cas Zene u Crnom...Pesovanske Parade...
Sta se to desilo sa strasnim i ponosnim Srbima danas?
 
Mi smo humani, svako ovde može da dobije hleba i vode, očekujemo i kolonu izbeglica iz pravca Kumanova uskoro.

Samo bolestan covek zeli nekome zlo i nekakve izbeglice iz nekog rata.
Idi leci se starce....

- - - - - - - - - -

U centru Beograda siptari rasire zastavu kosova i niko ne reaguje, mislim da dam beogradjani duguju objasnjenje, samo nemojte ono kako vise nema pravih beogradjana nego su to ljudi iz unutrasnjosti to opravdanje vam se izlizalo.

Uvek sam mislio da je Beograd "zajeban" grad, i da nema zezanja tamo sa Srbima..
Kada ono suprotno...

Nemoj pogresno da me shvatis, ja sam protiv ovih "zena u crnom" Mudzahedinke u politicke svrhe
 
Najjace sto one ovakvim performansima, i stalno ignorisuci srpske zrtve, misle da donose "pomirenju" i "odgovornosti", a zapravo daju kontra efekat, ljudi ce sad jos vise negirati Srebrenicu, zbog njih

Ma niko njih ziv ne jebbe..
Kada su krenuli sa tom kuknjavom, rekli su da se zalazu za sve zrtve rata i tada su i imale neki uticaj..Ispostavilo se da ih zanimaju samo muslimanske zrtve, tako da su sav kredibilitet izgubili.
Sada vesti prenesu da su one odrzale preformans zato sto moraju, inace nikog to ne zanima i nikada nemaju publike, osim slucajnih prolaznika
 
Ma niko njih ziv ne jebbe..
Kada su krenuli sa tom kuknjavom, rekli su da se zalazu za sve zrtve rata i tada su i imale neki uticaj..Ispostavilo se da ih zanimaju samo muslimanske zrtve, tako da su sav kredibilitet izgubili.
Sada vesti prenesu da su one odrzale preformans zato sto moraju, inace nikog to ne zanima i nikada nemaju publike, osim slucajnih prolaznika

Mediji ovo stavljaju u udarne vesti, zato sto znaju da ce biti ogroman broj komentara, a inace slazem se da ih niko ne sljivi 2%

Kazem, one svojim "akcijama" samo izazivaju kontra efekat
 
Sandanski ne moze da shvati da je Beograd centar anti-srpstva, nisu to ni Berlin, ni Vasington ni Zagreb vec Beograd

Koliko se anti-srba nakotilo u Beogradu, i niko im nista ne sme jer su zasticeni ko beli medvedi

Policajci verovatno gutaju knedle dok ih cuvaju

Полицајци их мрзе више него ти и ја. Проверено.
 
Samo bolestan covek zeli nekome zlo i nekakve izbeglice iz nekog rata.
Idi leci se starce....

- - - - - - - - - -



Uvek sam mislio da je Beograd "zajeban" grad, i da nema zezanja tamo sa Srbima..
Kada ono suprotno...

Nemoj pogresno da me shvatis, ja sam protiv ovih "zena u crnom" Mudzahedinke u politicke svrhe

Moja podrška u čišćenju terorista.
A te žene, kažu da je skup zabranjen, zašto ih ne pohapse, ako su ugrozile ljude na ulici?
 
Bez incidenata na preformansima Žena u crnom
Autor: Tanjug

Nevladina organizacija Žene u crnom održale su danas dva performansa u Beogradu u vezi sa Srebrenicom: ispred zgrade Predsedništva na Andrićevom vencu i na Trgu Republike.

zene-u-crnom-F-aleksandar-levajkovic.JPG


Žene u crnom u tišini su pre Predsedništvom nosile 20 ogledala kojima su želele da poruče da "Srbija u ogledalu vidi Srebrenicu i zato 20 ogledala za 20 godina".

Nosile su transparente s natpisima "Odgovornost", "Solidarnost", "Pamtimo", i "11. jul, dan sećanja na genocid u Srebrenici – proglasite!".

Sve to praćeno je pesmom "Bosno moja, ti si moja mati, Bosno moja, majkom ću te zvati, Bosno moja Srebrenice sestro", koja je puštana sa razglasa.

Prikazan je i dokumentarni film "Žene Srebrenice govore".

http://mondo.rs/a811151/Info/Drustv...d-Predsednistva-i-na-Trgu-bez-incidenata.html

----------------

U ovom Beogradu cas dani Pristine, cas Zene u Crnom...Pesovanske Parade...
Sta se to desilo sa strasnim i ponosnim Srbima danas?

Рраспале караконџуле "у црном" су још јуче то тражиле а ја сам знао да ће им бити допуштено...
http://forum.krstarica.com/showthre...дам-хиљада?p=30653466&viewfull=1#post30653466
 
Koja glupost...
Nije to nego su Srbi postali kao i svi ostali narodi na Zapadu - Pro-evropski nastrojeni :lol:

Ne boj se, ima takvih i po Makedoniji, ljudi su otupavili kada po ceo dan im neko prica o EU

Jedno je biti pro-evropski nastrojen a drugo je ovo sto se radi

Poseti portal e-novine, to je portal koji se nalazi u centru Beograda, nema srpski praznik ili neka srpska tradicija koju oni nisu ispljuvali na najgore moguce nacine

O tome koliko promovisu "kosovsku nezavisnost" tek da ne pricam...

A kazem ti, deluju iz centra Beograda. Zar se to zove biti pro-evropski nastrojen, pljuvati po celom jednom narodu i njegovoj tradiciji, istoriji ?
 
Sandanski ne moze da shvati da je Beograd centar anti-srpstva, nisu to ni Berlin, ni Vasington ni Zagreb vec Beograd

Koliko se anti-srba nakotilo u Beogradu, i niko im nista ne sme jer su zasticeni ko beli medvedi

Policajci verovatno gutaju knedle dok ih cuvaju

Ne vradjaj mi moj Beograd.
Beograd je 1945. imao 250 hiljada stanovnika a sada ima 1750 hiljada. Ako uz to dodamo da prakticno nije prirodno rastao a da su mnogi pobegli u inostranstvo, lako dolazimo do cinjenice da je ovde "ostatak sveta" u vecini. Prema tome, moz' da kritikujes samo dosavse iz ostalih krajeva. Starosedeoci se ne cuju i ne vide.
 
Ne vradjaj mi moj Beograd.
Beograd je 1945. imao 250 hiljada stanovnika a sada ima 1750 hiljada. Ako uz to dodamo da prakticno nije prirodno rastao a da su mnogi pobegli u inostranstvo, lako dolazimo do cinjenice da je ovde "ostatak sveta" u vecini. Prema tome, moz' da kritikujes samo dosavse iz ostalih krajeva. Starosedeoci se ne cuju i ne vide.

"dodjosi su krivi"
Treba biti moto beograda :rotf:
idiotizacija.. ajde sto se klinci loze na ovo, ali kada stariji ljudi ovako misle, nece nama dobro biti..
 

26. фебруара2007. године, Међународни суд правде је пресудио да Србија не може бити сматрана одговорном за геноцид почињен у Сребреници

У пресуди суд је закључио да Србија није починила геноцид (усвојено са 13 гласова судија за и 2 против).
Такође је са 11 гласова за и 4 против закључено да Србија није била ни саучесник у геноциду.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top