Prvo je bilo "hvala" Englezima a sad prijateljsko ćaskanje !?

PartizanBeograd

Veoma poznat
Poruka
10.918
6.7.2015.

Vučić: "Hvala" Englezima i ostalima

Iako Vučić nije precizirao o kome je govorio, na kraju se ironično zahvalio "Englezima i svima ostalima na velikom prijateljstvu".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=07&dd=06&nav_category=11&nav_id=1012308

10.7.2015

Vučić razgovarao sa šefom britanske diplomatije o Srebrenici

Dvojica zvaničnika su, kako javlja televizija Pink, u prijateljskom razgovoru razmatrali političku situaciju u regionu, posebno posle neusvajanja rezolucije o Srebrenici u SB UN.

Premijer je na kraju razgovora pozvao šefa britanske diplomatije da poseti Srbiju kad god mu obaveze budu dozvolile.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...o-sa-sefom-britanske-diplomatije-o-Srebrenici

Meni ovde ništa nije jasno, prvo im se ironično "zahvaljuje" i kaže da im neće dozvoliti da nas ponize, a četiri dana kasnije u prijateljskom i srdačnom tonu razgovara sa šefom britanske diplomatije !?

Još ga zove u posetu, valjda da nam u sred Beograda kaže kako smo genocidan narod, kad već rezolucija nije uspela...
 
ja jos uvek nisam nacisto da li av igra igricu uspesno, za sta cu da mu skinem kapu ako je tako ili je gomance
ziva nisam da vidim kakav ce da bude kraj


Nema kraja jer vrijeme stalno tece. Narod smo koji polako ostaje bez kicme a AV se ponasa na jedini moguci dobar po srbe nacin u ovom trenutku jer qurcenje je kontraproduktivno za narod bez moci
 
Takticki potez, mada bi bilje bilo otvoreno odustati od evropskog "puta" ne zbog ove rezolucije,nego zbog 1000 drugih razloga, pre svega ekonomskih, a pri cemu jer "uzor" Grcka.

pa i grcka je uradila sta?
pristala na kraju na uslove mmf
bojim se da u ovom trenutku mi nismo u situaciji da odlucujemo da li smo ili ne za evropski put
odlucuju drugi umesto nas
ali se isto tako nadam da je av takticar, koji je spreman da pojede gomace koje mu merkelova i obama stavljaju u tanjir da bi u jednom trenutku povukao pravi potez koji je najbolje resenje za ovu zemlju
 

Back
Top