Voznja

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.833
Da li vam se desava dok vozite da zena nije opustena, u strahu je, napeta, govori vam da smanjite, trza se refleksno na svaku krivinu? Jeste vam se desilo, to radi svaka zena dok se vozi sa svojim partnerom.

Proucavao sam ovaj fenomen i uocio sledece. Kada se voze u kolima sa drugim muskarcem budu smirene i stalozene, dok se voze sa svojim muzem nisu. Kako je moguce da u voznji nemaju poverenja u svog coveka a imaju u tudjeg?
 
Опуштене су пред неким кога знају, културне су пред неким кога не знају тако добро као партнера.
То ми једино пада на памет.
 
Never, muskarci su uvek bili plasljivi suvozaci nego zene. Samo sam od muskaraca cuo da im smeta voznja o kojoj ja i ne razmisljam.

- - - - - - - - - -

Kakve veze ima obzir s voznjom?
 
Da li vam se desava dok vozite da zena nije opustena, u strahu je, napeta, govori vam da smanjite, trza se refleksno na svaku krivinu? Jeste vam se desilo, to radi svaka zena dok se vozi sa svojim partnerom.

Proucavao sam ovaj fenomen i uocio sledece. Kada se voze u kolima sa drugim muskarcem budu smirene i stalozene, dok se voze sa svojim muzem nisu. Kako je moguce da u voznji nemaju poverenja u svog coveka a imaju u tudjeg?

moja mama kad tata vozi
sad dosta manje nego ranije
navikla :mrgreen:
 
Da li vam se desava dok vozite da zena nije opustena, u strahu je, napeta, govori vam da smanjite, trza se refleksno na svaku krivinu? Jeste vam se desilo, to radi svaka zena dok se vozi sa svojim partnerom.

Proucavao sam ovaj fenomen i uocio sledece. Kada se voze u kolima sa drugim muskarcem budu smirene i stalozene, dok se voze sa svojim muzem nisu. Kako je moguce da u voznji nemaju poverenja u svog coveka a imaju u tudjeg?

Znas kako.. ima mnogo konja koji misle da su super vozaci. A kako izadjem na ulicu se prekrstim. Tako da....
 
Da li vam se desava dok vozite da zena nije opustena, u strahu je, napeta, govori vam da smanjite, trza se refleksno na svaku krivinu? Jeste vam se desilo, to radi svaka zena dok se vozi sa svojim partnerom.

Proucavao sam ovaj fenomen i uocio sledece. Kada se voze u kolima sa drugim muskarcem budu smirene i stalozene, dok se voze sa svojim muzem nisu. Kako je moguce da u voznji nemaju poverenja u svog coveka a imaju u tudjeg?

A ti tuđim ženama mitinguješ i gunđaš? Bez obzira koje su okolnosti.
 
kod moje žene je obrnuto, jedino sa mnom je opuštena 100%, prešli smo stotine hiljada kilometara zajedno...

možda je ipak do tebe
 
Ne volim brzopletu i divlju voznju - kad me u krivini baca sa leve na desnu stranu kao da sam dzak krompira, pa glavom redovno lupim u prozor ili drzac iznad. U takvim slucajevima uljudno zamolim da se uspori i opustenije vozi.
Laganica rules.
Inace ne zvocam (posebno ne tokom voznje), niti volim da meni neko zvoca.
 
Poslednja izmena:
Ne volim brzopletu i divlju voznju - kad me u krivini baca sa leve na desnu stranu kao da sam dzak krompira, pa glavom redovno lupim u prozor ili drzac iznad. U takvim slucajevima uljudno zamolim da se uspori i opustenije vozi.
Laganica rules.
Inace ne zvocam (posebno ne tokom voznje), niti volim da meni neko zvoca.

Obozavam da divljam pogotovo kad je neka zena na mestu suvozaca i ne prekidam dok ista ne pocne da bljuje i dok ne ispusti dusu od straha i vriske.Posle toga sledi trpanje :zcepanje:
 
Da li vam se desava dok vozite da zena nije opustena, u strahu je, napeta, govori vam da smanjite, trza se refleksno na svaku krivinu? Jeste vam se desilo, to radi svaka zena dok se vozi sa svojim partnerom.

Proucavao sam ovaj fenomen i uocio sledece. Kada se voze u kolima sa drugim muskarcem budu smirene i stalozene, dok se voze sa svojim muzem nisu. Kako je moguce da u voznji nemaju poverenja u svog coveka a imaju u tudjeg?

Vozi ispod a ne iznad ogranicenja. Ili popravi to cudo sto vozis, da bude bezbednije.
 
Ima jedan jedostavan test koji ce vam reci zasto se zena plasi voznje.

Da je moja tema postavio bih anketu sa samo dva pitanj:

1. Da li autoputem u levoj traci vozite u okviru ogranicenja?
2. Da li na gradskoj ulici trazite prolaz u levoj traci?

Od odgovora ce zavisiti koliko ste opasni u voznji i zasto se zene plase/
 
Da li vam se desava dok vozite da zena nije opustena, u strahu je, napeta, govori vam da smanjite, trza se refleksno na svaku krivinu? Jeste vam se desilo, to radi svaka zena dok se vozi sa svojim partnerom.

Proucavao sam ovaj fenomen i uocio sledece. Kada se voze u kolima sa drugim muskarcem budu smirene i stalozene, dok se voze sa svojim muzem nisu. Kako je moguce da u voznji nemaju poverenja u svog coveka a imaju u tudjeg?

Nemam zenu.Inace zvocale bi one i ostalima ali nece iz kurtoazije.Jedino kod muzeva imaju tu slobodu.

- - - - - - - - - -

Ima jedan jedostavan test koji ce vam reci zasto se zena plasi voznje.

Da je moja tema postavio bih anketu sa samo dva pitanj:

1. Da li autoputem u levoj traci vozite u okviru ogranicenja?
2. Da li na gradskoj ulici trazite prolaz u levoj traci?

Od odgovora ce zavisiti koliko ste opasni u voznji i zasto se zene plase/

1.Vozim u okviru ogranicenja.Ne prelazim 130.Znaci 120 je ogranicenje i kad dodas onih 10% sto ti policija gleda kroz prste to je to.
2.Ovo te nista nisam razumeo.
 
Vozi ispod a ne iznad ogranicenja. Ili popravi to cudo sto vozis, da bude bezbednije.


Ko jos vozi sa ogranicenjem? Nemoj mi reci da ti ili bilo ko osim neke zene ili stranaca vozi 40km/h kada znak pokazuje 40 km/h. Uvek se predje bar za 10. Bahati voze brze i prolaze kroz crveno ali ogranicenje ne postuje niko, eventualno kada se prolazi naseljeno mesto.
 
Pitanje je bilo definisano precizno.
Leva traka na autoputu, u Beogradu je ogranicenje od 80 oko gazele do 100 prema surcinu i bubanj potoku.
U gradu je 50.

Drugo pitanje se odnosilo na one sto ablenduju da se sklonis iz leve trajke u gradu.

I jedno i drugo je prekrsaj i trebalo bi ih kaznjavati kao nasilnicku voznju.

Na autoputu koliko god bilo ogranicenje vazi za desnu traku, a leva sluzi samo za preticanje, cak i kada autoput prolazi kroz grad. Kako si duzan da vozis krajnjom desnom trakom na autoputu to znaci da voznja levom trakom nije dozvoljena i narocito ne, ako kocis odvijanje saobracaja.

Iz ovoga proizilazi da svako ko vozi po ogranicenju levom trakom krsi saobracaj i moze biti izlozen takodje nasilnickoj, ali definisanoj kao nepristojnoj voznji onih koji voze brze.
Kada te neko u levoj traci isece i udje ispred tebe, pa naglo zakoci, sam si kriv sto si tome izlozen, a zakon nije prekrsen. Takodje i nasilno trazenje prolaza na gradskoj ulici u levoj traci, ne treba da te cudi da, ako ablendujes nekome da se skloni,a on ti naglo zakoci da napravis lancani iza sebe ti si kriv.
 
Poslednja izmena:
Te što voze levom trakom kao puževi bih ja isključivao...nema ništa opasnije nego kad ljudi popizde i krenu da pretiču desnom zbog idiota koji eto drže se ograničenja i voze 80 u levoj traci autoputa...veće su ubice nego onaj ko nagari 140 i levu koristi za vožnju pa ako naiđe još veća budala koja vozi 160 on se čovek skloni u desno da prođe pa se vrati. Iako je sve to formalno kršenje pravila ovaj prvi je u praksi najopasniji.
 
Nije krsenje propisa. Ti si duzan radnju preticanja da obavis na najbrzi nacin. Zato leva traka ne sluzi za voznju ni sa 150.

- - - - - - - - - -

Uvek se pitam, kako moze da stane leva traka na autoputu?
Taj prvi sto bi ispred mene stao pojeo bi volan.
 
Nije krsenje propisa. Ti si duzan radnju preticanja da obavis na najbrzi nacin. Zato leva traka ne sluzi za voznju ni sa 150.

- - - - - - - - - -

Uvek se pitam, kako moze da stane leva traka na autoputu?
Taj prvi sto bi ispred mene stao pojeo bi volan.

Naravno da ne služi ali pričamo o svakodnevnim situacijama naročito u delu kroz grad gde i nemaš mnogo izbora nego da se vozi u sve tri. Ali treća nikako nije za spora vozila jer čak i u takvom saobraćaju ugglavnom komotno može da se postigne 120 bez ikakvih excesnih situacija. Ali uvek nekom gušt da krstari opušteno.
 
Pazi sinoc, nedelja nema guzve, odjednom 10 automobila u dve trake idu 80, sto?
Zato sto dilber vozi paralelno sa likom u desnoj traci i nema nameru da ga pretekne.
Neka je i lovac, bas bih voleo da vidim kako ce da opravda takvu voznju.

- - - - - - - - - -

Znaci, ako ste jedan od onih koji rade ove dve stvari, ne plase se samo vase zene vase voznje, nego i svi ostali.
Pa, ako te otkine neko u levoj traci, znaj da je to zato sto si dilber i skloni se da ne podju i ostali na tebe.
Neko nece imati bas brzinu da pobegne i eto te u sardini.
 
Poslednja izmena:

Slične teme


Back
Top