Zene bez miraza

Naravno da mi je Kiza "slican" jer ima stavove pravog muskarca koje je priroda odredila i postavila kao ispravne .Jajare sonjave su svaki prica za sebe to su greske prirode koje ista eliminise kroz evolutivni razvoj kao sto i busne polovare izvise za pravo i jako potomstvo.
 
Ali ima i tog drugara, KiZu, koji je slican kao jaje jajetu u "razmisljanjima". :lol:..pa se nadopunjuju jadajuci se. :tajna: ...:lol:

znas kolko ljudi ima ista i jos za vas polovare grdja razmisljanja nego je pobanovano sa ovog pdf-a i foruma....bas bi se iznenadila

- - - - - - - - - -

Ne treba zahtevati od buduce zene nesto nedostizno ali recimo ako nema tih 500.000 ojra moze i neka zemlja slicne vrednosti kuca na dobroj lokaciji i tome slicno

racunica je prosta plata 1000e puta 12 meseci puta 5 godina recimo, eto vec 60 soma miraza za buduci zajednicki zivot.
e sad cete vi reci pa mora i da zivi. pa mora, zato nek radi drugi posao- znaci 2 posla i trosi za zivot od tog, a drugu platu stedi.

time dokazuje da je ozbiljna ,da nije rasipnica ,da je spremna za zrtvu ,da je za kucu.

ionako ,taman kad se uda opet je cekaju 2 posla -po kuci i u firmi , tako da ce vec biti naviknuta i nece joj biti tesko.
 
racunica je prosta plata 1000e puta 12 meseci puta 5 godina recimo, eto vec 60 soma miraza za buduci zajednicki zivot.
e sad cete vi reci pa mora i da zivi. pa mora, zato nek radi drugi posao- znaci 2 posla i trosi za zivot od tog, a drugu platu stedi.

time dokazuje da je ozbiljna ,da nije rasipnica ,da je spremna za zrtvu ,da je za kucu.

ionako ,taman kad se uda opet je cekaju 2 posla -po kuci i u firmi , tako da ce vec biti naviknuta i nece joj biti tesko.

Ako je tebi tako onda super KiZo, ali jedno su bajke, a drugo je realnost.:lol:
 
U realnosti zena bez 100 000 ojra kapitala nema sta da trazi po pitanju braka jer je nedostojna da ima potomstvo.

Mislim da bi se mnogi muskarci naljutili na tebe, jer onda ispada da njihova deca nisu ni trebala da se rode.

I ako cemo biti bar malo nacionalisti, nase bake i deke nisu trebali da prave decu.:lol:

Lepo trolujes, ali samo ne znam koga. Ko god da te je osakatio, progutaj to sraanje, zivot tece dalje.
 
Nekdasnje udavace a danasnje bake su se udavale nebusene sa 16 pa su opet u miraz donosile kompletnu spremu ukoliko bi se pokazalo da su pod bilo kojom falinkom dobile bi sut u pedu a ocu se ne bi smele na oci vracati nego bi same sebi presudile a danasnje gnjiloguze polovare nista sem kilometara primljenih tukija ne donose i kome treba takva razguzena polovnjaca.
 
Mislim da bi se mnogi muskarci naljutili na tebe, jer onda ispada da njihova deca nisu ni trebala da se rode.

I ako cemo biti bar malo nacionalisti, nase bake i deke nisu trebali da prave decu.:lol:

Lepo trolujes, ali samo ne znam koga. Ko god da te je osakatio, progutaj to sraanje, zivot tece dalje.

pricaj u tvoje ime, dok komunjare nisu dosle na vlasti, moji su za to vreme bili burzujci

100 000 su dve godisnje plate, to je pichkin dim to ispadne ko da su nase dede i babe dve godine radili da mi mogli da prave decu, koje poredjenje
ok ja pricam o nemackoj plati
 

Back
Top