Da morate da birate....

Da morate da birate, izabrali biste?

  • Ljubav bez seksa

    glasova: 15 60,0%
  • Seks bez ljubavi

    glasova: 10 40,0%

  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .
Go sex, go sex, go sex. Samo sto se porede babe i zabe. Ljubav za razlicite ljude razlicito znaci. Za neke je to dogma i svaljivanje emotivne odgovornosti na drugog. Za neke to znaci drustveni kompromis u odgajivanju dece. Za neke to znaci intimno prijateljstvo i td. Na pr ako je to neka vrsta intimnog prijateljstva, znaci da te osobe dobro poznaju sebe intimno i samim tim sex je logicno bolji, barem bi trebalo. Bez toga, sex moze da bude dosadan. Zamisli na pr da spavas sa nekom osobom kojoj je na pr neprijatno da skine brus pred tobom, ili nije izgradila dovoljnu opustenost sa tobom. Kako ces da imas dobar sex sa tom osobom? Ipak biram sex, naspram ljubavi, jer ljubav kako se danas shvata, donosi mnogo gore posledice. Hvatas se u klopku da budes nekome emotivna opruga za ceo zivot.
 
Sta znam. Valjda kada stignemo tamo do 55-60+ godina mozda i necemo da imamo volju za seksom, ali sad u ovim godinama nikad da nemam seks (a imam sa kim), pa nije bas da mi odgovara.
Seks bez ljubavi je isto ok, zanimljivije je barem, ali i to je opet uzalud ako nemam sa tom osobom sta da pricam i ako smo dva stranca koji zive zajedno i kresu se povremeno.
 

Back
Top