So What?

:heart:
Ti si moj trenutak,i moj sen,i sjajna
moja rec u sumu;moj korak i bludnja;
samo si lepota koliko si tajna;
samo si istina koliko si zudnja.

Ostaj nedostizna,nema i daleka-
jer je san o sreci visi nego sreca.
Budi bespovratna,kao mladost;neka
tvoja sen i eho budu sve sto seca.

Srce ima povest u suzi sto leva;
u velikom bolu ljubav svoju metu;
istina je samo sto dusa prosneva;
poljubac je susret najveci na svetu.

Od mog prividjenja ti si cela tkana,
tvoj je plast suncani od mog sna ispreden;
ti bese misao moja ocarana;
simbol svih tastina porazan i leden,

a ti ne postojis,nit si postojala;
rodjena u mojoj tisini i cami
na suncu mog srca ti si samo sjala;
jer sve sto ljubimo stvorili smo sami.
 
:heart:
Sladžana,otkada te nema,nijednog soma upeco nisam...
Sladžana,otkada te nema,ni gliste na đubretu iza kuće nemož naći...
Sladžana,otkada te nema,ni na kedera štuka nejde
Sladžana,otkada te nema,ni babuška više istoo ne smrdi...
Oooo vrati mi se Sladžana,pojeli te rovci i crvi...
:heart:
 
Poslednja izmena:
Tema za muske priče, ribolovačke i lovačke.
Lažite, muvate, zabavljajte se ili je izbrišite.

Trebao da se smuvam sa jednom slatkom prodavacicom u Maxiju, ali nisam, jer mi je naisla pogodnija varijanta, napravio se smotanko i resio da probam da je ostavim za rezervu na jedno godinu i kusur i sad me zanima da li bih mogao mozda da uspem ako bih hteo sada.z:hm:
 
Trebao da se smuvam sa jednom slatkom prodavacicom u Maxiju, ali nisam, jer mi je naisla pogodnija varijanta, napravio se smotanko i resio da probam da je ostavim za rezervu na jedno godinu i kusur i sad me zanima da li bih mogao mozda da uspem ako bih hteo sada.z:hm:

Cupi vole romantične,napiši joj pesmu do jaja i ima da procuri oma...
 
Trebao da se smuvam sa jednom slatkom prodavacicom u Maxiju, ali nisam, jer mi je naisla pogodnija varijanta, napravio se smotanko i resio da probam da je ostavim za rezervu na jedno godinu i kusur i sad me zanima da li bih mogao mozda da uspem ako bih hteo sada.z:hm:

Dobro vece. Samo napred, ako ne probas neces znati. Romantika je za uzivanje ima vremena za to, skoci ti njoj u okice i, ako moze onda napred, ako ne moze pravis odstupnicu za kasnije.
 
Dobro vece. Samo napred, ako ne probas neces znati. Romantika je za uzivanje ima vremena za to, skoci ti njoj u okice i, ako moze onda napred, ako ne moze pravis odstupnicu za kasnije.

Sam sam hteo da otvorim ovakvu temu i nazovem je "muvatorski dnevnici" ili nesto slicno, ali bilo mi malo bezze, i sto je najvaznije ne lazem uopste i naravno dobro procenjujem koja hoce, a koja nece.;)

A Maxijevka je tolko dobra, da je greota ne umociti, ali mi se cini da je malo materijalistkinja, sto je manje-vise i klasika danas.z:hm:
 
Zena se svadja dok je ne primetis, posle govori nezno.

Uvek mozes da racunas na zensku ljubomoru.

Najbolje zene uvek su na tvojoj strani, cak i kada izgleda da nisu.
 
Sam sam hteo da otvorim ovakvu temu i nazovem je "muvatorski dnevnici" ili nesto slicno, ali bilo mi malo bezze, i sto je najvaznije ne lazem uopste i naravno dobro procenjujem koja hoce, a koja nece.;)

A Maxijevka je tolko dobra, da je greota ne umociti, ali mi se cini da je malo materijalistkinja, sto je manje-vise i klasika danas.z:hm:

pocni da kupujes skupe stvari po maxiju, mozda neki hennessy, i tako to, baci mamac upecace se sama
 
na vlastiti zahtev i po vlastitom ubedjenju podelicu nesto sa vama forumskim drugarcima

eto tako od vremeni pa sad ja gemblam jednu uciteljicu koja ima 36 godina izuzetno fina lepa odmerena i dosledna zvanju fatalne
normalno nista manje ne bi ni furao ali nije to poenta.
sta ocu da kazem
pa fokusiracu se na problematican deo price a to je njen skill u oralnom seksu dakle
malo je grublja i bezobrazna. oce da grize a svi znamo da pritisak ujeda i setnja ne idu ruku pod ruku
i sad ja pocupam kazem oooo pffffffc al nista.
kontam da je adekvatna kocnica samarcic do umeren samar eventualno samarcina
ali se iskreno pribojavam njene reakcije odnosno mogucih posledica u datom trenutku
naravno ne treba mi savet tipa pokusajj da pricas sa njom zato sto sam vrlo stidljiv i ne mogu jednostavno pricati o tim stvarima.
eto braco sve sam rekao sad pomozite
 
Trebao da se smuvam sa jednom slatkom prodavacicom u Maxiju, ali nisam, jer mi je naisla pogodnija varijanta, napravio se smotanko i resio da probam da je ostavim za rezervu na jedno godinu i kusur i sad me zanima da li bih mogao mozda da uspem ako bih hteo sada.z:hm:

Ma nevalja starovati te sto rade po trgovinama bilo koje vrste.Njima prilazi sve zivo.Znaci provereno!
Ja sam hteo da startujem jednu sto radi u nekoj prodavnici knjiga.Sva fina,dobra a lllllepaaaa...a i vodio sam se tom logikom - koliko inace muskaraca tu dodje da kupuje knjige pogotovo u ovoj mojoj selendri.Kad juce saznam da je jedan ipak bio pre mene da kupi knjigu. :besan2:
A i sve su ti one fine,ljubazne i umilne dok ti ne uvale robu.Odes da kupis kosulju,recimo,a ona skakuce oko tebe "jao savrseno ti stoji,ti si lepo gradjen,lep,visok,zgodan,bla,bla,bla..." i kad taman pomislis "dodzi,dozdi :per: " i kupis kosulju,od nje mozes da dobijes samo - hvala,dovidjenja!
 
na vlastiti zahtev i po vlastitom ubedjenju podelicu nesto sa vama forumskim drugarcima

eto tako od vremeni pa sad ja gemblam jednu uciteljicu koja ima 36 godina izuzetno fina lepa odmerena i dosledna zvanju fatalne
normalno nista manje ne bi ni furao ali nije to poenta.
sta ocu da kazem
pa fokusiracu se na problematican deo price a to je njen skill u oralnom seksu dakle
malo je grublja i bezobrazna. oce da grize a svi znamo da pritisak ujeda i setnja ne idu ruku pod ruku
i sad ja pocupam kazem oooo pffffffc al nista.
kontam da je adekvatna kocnica samarcic do umeren samar eventualno samarcina
ali se iskreno pribojavam njene reakcije odnosno mogucih posledica u datom trenutku
naravno ne treba mi savet tipa pokusajj da pricas sa njom zato sto sam vrlo stidljiv i ne mogu jednostavno pricati o tim stvarima.
eto braco sve sam rekao sad pomozite

Gane fajteru ko bi rekao da si takav romantik.
Namazi ga ljutom paprikom.
 

Back
Top