Šokantno: U Han Pijesku napadnuta kolona sa tabutima za Srebrenicu!
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 136

Tema: Šokantno: U Han Pijesku napadnuta kolona sa tabutima za Srebrenicu!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Šokantno: U Han Pijesku napadnuta kolona sa tabutima za Srebrenicu!

Šokantno: U Han Pijesku napadnuta kolona sa tabutima za Srebrenicu!

Dežurni tužilac koji je obaviješten o napadu na kolonu s tabutima žrtava genocida u Srebrenici u Han Pijesku je odlučio da napad nije krivično djelo i predložio je pokretanje prekršajnog postupka, javlja Anadolu Agency (AA).
    Glasnogovornica Centra javne bezbjednosti Istočno Sarajevo Danka Tešić je izjavila za AA da je jedna osoba u 13:40 sati, u mjestu Čađevica, na magistralnom putu Han Pijesak - Vlasenica, psujući više puta udarila po strani kamiona.
    Ona je dodala da su službenici policije slobode lišili muškarca inicijala R.T. rođenog 1978. godine.
    "O događaju je obaviješten dežurni tužilac koji je odlučio da nema elemenata krivičnog djela i predložio je pokretanje prekršajnog postupka", rekla je Tešić.
    Kolona je nakon incidenta nastavila put prema Potočarima. Dolazak je bio planiran za 15 sati.
    (Anadolija)

http://minber.ba/index.php/vijestii-kategorija/23361-sokantno-u-han-pijesku-napadnuta-kolona-sa-tabutima-za-srebrenicu

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Šokantno: U Han Pijesku napadnuta kolona sa tabutima za Srebrenicu!

Чуди ме да је само један човек испољио гнушање према том карневалу лажи.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2130

Podrazumevano Re: Šokantno: U Han Pijesku napadnuta kolona sa tabutima za Srebrenicu!

А јесу ли Алијини УБИЈАЛИ СРБЕ У ХАН ПИЈЕСКУ ???
    Poslednji put ažurirao/la milica cobanica : 09.07.2015. u 23:27
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita Nan Elmoth (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    511

Смарате са Сребреницом. Поштовање од мене добити нећете.

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    418

ne da mi se citati, jel to novi genocid?

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio hypnotoad Pogledaj poruku
    ne da mi se citati, jel to novi genocid?
    Сад ће и то да обележавају.

Poznat zlatko01 (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    173

Има ли краја овом проналажењу и сахрањивању муслија, имам утисак да ће то трајати још 100 година

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zlatko01 Pogledaj poruku
    Има ли краја овом проналажењу и сахрањивању муслија, имам утисак да ће то трајати још 100 година
    Нема, у недостатку правих донели су керамичке кости и бацају по земљи.

Simbol srazmjera genocida: Polaganje 100.000 keramičkih kostiju u Srebrenici

...."Riječ je o umjetničkoj instalaciji 'Milion kostiju' iz Sjedinjenih Američkih Država koja je prebačena u Srebrenicu. Instalaciju čini stotinu hiljada kostiju od keramike koje su načinili mladi ljudi iz SAD-a u sklopu kampanje koja je imala za cilj prevenciju genocida i ukazivanje na genocide koji se trenutno dešavaju u Somaliji, Burmi, Siriji i svim drugim ratnom zahvaćenim mjestima", rekla je Šarić.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/simbol-srazmjera-genocida-polaganje-100-000-keramickih-kostiju-u-srebrenici/150708080
    Poslednji put ažurirao/la електрика : 09.07.2015. u 19:54

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2130

Citat Original postavio електрика Pogledaj poruku

...."Riječ je o umjetničkoj instalaciji 'Milion kostiju' iz Sjedinjenih Američkih Država koja je prebačena u Srebrenicu. Instalaciju čini stotinu hiljada kostiju od keramike koje su načinili mladi ljudi iz SAD-a u sklopu kampanje koja je imala za cilj prevenciju genocida i ukazivanje na genocide koji se trenutno dešavaju u Somaliji, Burmi, Siriji i svim drugim ratnom zahvaćenim mjestima", rekla je Šarić.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/simbol-srazmjera-genocida-polaganje-100-000-keramickih-kostiju-u-srebrenici/150708080
    .......... ау јбт...... јесте смешно - али је и за плакање...... каква ПАТЕТИКА НА ИЗМИШЉЕНИМ И НЕПОСТОЈЕЋИМ ЖРТВАМА...

п.с. Хоће ли им "стручњаци" радити ДНК анализе......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Ističe se motorheadsd (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Врло сам потрешен!
    Само снајпер Србију спашава

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1005

Сад ће и то да обележавају.

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    654

jel vi vidite da nam pakuju ID?
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2706

Jesu li to Srbi ubijali i keramičke muslimane ?
    Ako jesu onda sam zgrožen .
    A koji mu moj dodju ti TABUTI ?

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    96

Ja garantujem da skupljaju kosti po klanicama u celoj Bosni i "dogone" u Potocare! Sta'l bi rekli da ih pogine milion ....ko nas.......nebi cetr'es godina dosli sebi k'o narod. Mor'o bi svabo i Englez da ih poliva vodom i da daje kocku secera!
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sarvaš Pogledaj poruku
    Jesu li to Srbi ubijali i keramičke muslimane ?
    Ako jesu onda sam zgrožen .
    A koji mu moj dodju ti TABUTI ?

То су познати глинени ратници.
    ---------------

Табути су оне зелене кутије са лажним жртвама.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2130

Citat Original postavio KraNp Pogledaj poruku
    Ja garantujem da skupljaju kosti po klanicama u celoj Bosni i "dogone" u Potocare! Sta'l bi rekli da ih pogine milion ....ko nas.......nebi cetr'es godina dosli sebi k'o narod. Mor'o bi svabo i Englez da ih poliva vodom i da daje kocku secera!
    Ма РАСКОПАВАЈУ ГРОБЉА редом по БиХ, скупљају кости и измишљају имена и ДНК анализе......... писало је у јавности већ о томе... читао сам да је један ишао бициклом и крао кости покојника са српског гробља па је ухваћен.....

Aktivan član $zloduh (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Ма РАСКОПАВАЈУ ГРОБЉА редом по БиХ, скупљају кости и измишљају имена и ДНК анализе......... писало је у јавности већ о томе... читао сам да је један ишао бициклом и крао кости покојника са српског гробља па је ухваћен.....
    Ako si u to zaista poverovao, ti si luđi od tog navodnog bicikliste.

Elita Nan Elmoth (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    511

Citat Original postavio Atomiswave Pogledaj poruku
    Zaprepascen sam, dokle ce vise vredjati i omalovazavati zrtve srebrenickog genocida? Evo cak i Putler ne moze da spreci usvajanje rezolucije o Srebrenici. Jos jedan samar negatorima genocida.
    Papa voz a kap end mama voz a hipi. Znaš stvar?

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prvo je bilo 3.000, pa je onda bilo 5.000, malo pre 8.000
    Sada se broj popeo na 100.000

Ja pamtim na ovom forumu pre 5 godina kako su Muslimani pisali da je bilo 5.000 zrtava!
    Sada eto posle 5 godina tvrde da je 8.000

Broj se uvek povecava iz nekog bolesnog razloga...

- - - - - - - - - -

Poslednji put ažurirao/la bakonja : 09.07.2015. u 23:34 Razlog: Ne priemreno izrazavanje ...

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2706

Zaprepascen sam, dokle ce vise vredjati i omalovazavati zrtve srebrenickog genocida? Evo cak i Putler ne moze da spreci usvajanje rezolucije o Srebrenici. Jos jedan samar negatorima genocida.
    Niko ne omalovažava nevino pobijene civile ali se postavlja pitanje koliko je medju tim pobijenim muslimanima
    bilo krvoloka koji su ubijali nevine srpske civile . Poznata je činjenica da su srebrenički muslimani pobili
    popriličan broj Srba po okolnim srpskim selima . Koliko vrijedi jedan ubijeni musliman ? Pet ubijenih Srba , deset ili više ?
    Nisam nacionalista ali dosta mi je više te parade oko Srebrenice !

Domaćin
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cekaj,oni mogu da provociraju i kada jedan odgovori na tu provokaciju i to blago onda pokrecu preksrsajni postupak.

Trebali su se organizovati kontra protesti,i taj njihov centar sto ga ne premeste u Sarajevo,sta nas briga vise za njima.

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1005

Добро су још и прошли с обзиром каква недела су чинили српском народу у Подрињу..

Domaćin Troubleshooter (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    412

Очекујем оправдан протест гробара из других места. Испаде да ниси мухамеданац уколико ниси сахрањен у Поточарима.

А највећа превара су "жене", као и ове најцрње овде. Познато је да жене никада нису присутне директно на џенази, а о свећама да и не говорим.
    Ово је моје мишљење! И ја се са њим слажем :)

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Владан Pogledaj poruku
    Добро су још и прошли с обзиром каква недела су чинили српском народу у Подрињу..
    То стално наглашавам. Веома су срећни.

Buduća legenda Mystic+ (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1435

prouči elemente za genocid i za ratni zločin !

uporedi !

bez uporedivosti nema činjenica ni percepcije tih činjenica - ni u nauci ni u pravu - nigde !!!

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Pravi Dragan Dabić živ i zdrav u Han Pijesku
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.07.2008., 22:31
  2. Porodica iz SCG napadnuta u Zagrebu
    Autor katana_blade u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 27.07.2005., 01:50
  3. Delphi-zbir kolona
    Autor KarlK u forumu Programiranje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.02.2005., 02:28
  4. Delfi (Suma kolona)
    Autor KarlK u forumu Programiranje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 18.02.2005., 02:19
  5. sindrom iritabilnog kolona ili IBS/IBD...
    Autor kiki76 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.11.2003., 20:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •