Plavi ekran objedinjena tema

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.222
Na pretrazi toliko puta otvarana tema moglo bi da se spoji u jednu,evo sta meni izbaci ,nece da ugasi nego se restartuje pa iz drugog hoce

dsc0045-1.jpg
 
ne znam sta treba i kom prigodom je instalirano nazalost,apdejtovo sam sve zivo i opet se pojavi plav ekran i restartuje posle gasenja,cak mislim da je pobrljavio nov wifi adapter nesto sporo dela

- - - - - - - - - -

sta mislis da disejblujem ova 2 microsofta?

- - - - - - - - - -

sta mislis da disejblujem ova 2 microsofta?
 
Nećete mi verovati, ali kupio sam komp pre 4 jedno i više godina, još uvek originalni xp instaliran. I nijedan plavi ekran do sad. Da depresujem numlock, da ne čuje Mikrosoft Bili, afrički vakcinista.
Ali, kada sam u nekom ranijem periodu popravljao ljudima komp, ili je bila grafička (naročito ako je integrisana), ili je bio kuler (neki od), a jednom je i RAM zveckala.
Otkači sve, zakači sve. Počisti malo kućište. Ako ne upali, reinstaliraj.
 
ma laptop bas mi se ne otvara,da znam da je do wina dignem sistem i cao
Sta ces kad reinstaliras OS,a ono opet isti problem.Jeste malo veci problem otvoriti lap nego komp,ali nekad se isplati.Moguce je da se navuklo prasine u slot Ram-a,grafike,kulera,osusila se pasta na CPU,kuler na napajanju.Ako to isproveravas bar ces biti siguran,sta nije problem,a sistem ti je najlakse uraditi.
 

Back
Top