Ухапшен јер је вређао Вучића на Фејсбуку(!!!???)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Uhapšen jer je vređao Vučića na Fejsbuku

Dejan Milojević Čkemba iz Aleksinca uhapšen je po nalogu Tužilaštva za visoko tehnološki kriminal iz Beograda.
515672_tan2015-7-2-161338336-1_f.jpg
Tanjug


Uvredljiv komentar na vođin račun...Ne može to tako!


Razlog hapšenja je uvredljiv komentar na račun Vučića koji je Dejan Milojević postavio na svoj Fejsbuk profil, preneo je portal "Aleksinačke vesti".

Milojević je uhapšen u 8 sati, a pušten u 16, nakon osmočasovnog ispitivanja.

Policija mu je pretresla kuću i oduzela dva mobilna telefona i laptop.

Pogledajte OVDE.


Aleksinčanin uhapšen jer je uvredio Vučića

08.07.2015. D. Ostojić
Dejan Milojević Čkemba je danas uhapšen po nalogu Tužilaštva za visoko tehnološki kriminal iz Beograda.
dejan_milojevic_ckemba_.jpg
Razlog hapšenja je uvredljiv komentar na račun Vučića koji je Dejan Milojević postavio na svoj Fejsbuk profil.
Uhapšen je u 8 sati, a pušten u 16, nakon osmočasovnog ispitivanja. Policija mu je pretresla kuću i oduzela dva mobilna telefona i lap top računar.


Poslušajte intervju sa Dejanom Milojevićem:



*********************************

Свакога дана СВЕ "ЛЕПШЕ ОД ЛЕПШЕГА"......... тако да поштоване колеге НЕ СМЕМО ВИШЕ НИ ОВДЕ ДА УПОТРЕБЉАВАМО БИЛО КАКВЕ "УВРЕДЕ" НА РАЧУН ДРУГА ВУ........

- - - - - - - - - -

"Ispovest" Dejana Milojevića na Fejsbuku



08.07.2015.
Večeras se javnosti putem Fejsbuka obratio Dejan Milojević, saopštenje prenosimo u celosti

Poštovani prijatelji,
svi znate da je profil "Tonton Makut" moj. Nikada se nisam skrivao, jer nemam šta da krijem.

Jutros je u 8č u moju kuću banula ekipa MUP-a za visokotehnološki kriminal, sve u svemu nekih 20-ak ljudi, sa opremom.:dash::dash::dash::dash::dash:


Oteli su mi nalog pod imenom "Tonton Makut", promenili šifru i više ne mogu da mu pristupim.
Oduzeli su mi mobilne telefone i laptop. Momcima svaka čast, radili su svoj posao korektno i profesionalno, bekapovali sve podatke, oduzeli opremu, pretresli celu kuću, garaže i dvorište u potrazi za oružjem, zadržali smo se letnji dan do podne, posle smo otišli u policiju, dao sam izjavu, i pušten sam.
Moj zahtev da mi se oprema ostavi, budući da su sve podatke i onako uzeli, a da mi je i kompjuter i nalog neophodan za posao, nisu mogli da usliše.


Ja i ovom prilikom izjavljujem da nisam imao nameru nikome da pretim, niti da koga vređam, da se gnušam nasilja, ali se pitam U ŠTA SE PRETVORILA OVA NAŠA LEPA I NAMUČENA SRBIJICA? Kakva je to paranoja, kakva boles'? I naravno da nemam nameru da se pokolebam, stanem, iskuliram ili utišam, uprkos tome što mi mnogi dobronamerno savetuju da to učinim zbog svoje porodice i svoje dece.
E ja baš zbog svoje porodice i dece nemam nameru da ućutim, jer ne želim da mi deca rastu u zemlji koja nije slobodna! Uvek sam se borio samo za to, i uvek ću se za to boriti. Mislim da ne tražim previše.
 
Где моѕе да се провери спорни садржај/објава?
Nigde, samo moars Miti da verujes. Pazi molim te, kao ovaj vredjao Vucica pa dosla policija.
Pa i mi ovde svasta pisemo i nazivamo politicare raznoraznim imenima, ali nije dozvoljeno da se potiva na linch, ubistva, a to valjda i ne bi
smelo da se tolerise.
 
Nigde, samo moars Miti da verujes. Pazi molim te, kao ovaj vredjao Vucica pa dosla policija.
Pa i mi ovde svasta pisemo i nazivamo politicare raznoraznim imenima, ali nije dozvoljeno da se potiva na linch, ubistva, a to valjda i ne bi
smelo da se tolerise.
Imas ime i prezime, mozes i ti da kontaktiras coveka da ti dostavi sve dokumente, sigurno mu ne bi bilo tesko :roll:
botovska posla
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top