nedavno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Htela bih, forumashi, da vas pitam nesto jako bitno: sta ste nedavno pazarili, da bi ste skuvali danas nesto za rucak, a da to isto niste kuvali nedavno, a nedavno vam se bas to prijelo, i na kog ste forumasha/cu prilikom te kupovine mislili i naravno -sta ste mislili? A, da to pre toga niste mislili, da je to vase razmisljanje tek odnedavno? I da li to ima veze sa onime sto ste te noci sanjali? Molim uzrocno-posledicnu analizu ako moze.
 
original.jpg
 
Htela bih, forumashi, da vas pitam nesto jako bitno: sta ste nedavno pazarili, da bi ste skuvali danas nesto za rucak, a da to isto niste kuvali nedavno, a nedavno vam se bas to prijelo, i na kog ste forumasha/cu prilikom te kupovine mislili i naravno -sta ste mislili? A, da to pre toga niste mislili, da je to vase razmisljanje tek odnedavno? I da li to ima veze sa onime sto ste te noci sanjali? Molim uzrocno-posledicnu analizu ako moze.

Opet ti je dosadno? :))))))
 
Odlicno!
Sad imamo sva pitanja u jednoj temi.Predlazem da se ostale teme tipa sta ste jeli,koga ste videli,sta ste kupili,sta ste sanjali,na koga ste mislili,sta ste kuvali i slicne,momentalno zakljucaju.
Hvala!
 
Htela bih, forumashi, da vas pitam nesto jako bitno: sta ste nedavno pazarili, da bi ste skuvali danas nesto za rucak, a da to isto niste kuvali nedavno, a nedavno vam se bas to prijelo, i na kog ste forumasha/cu prilikom te kupovine mislili i naravno -sta ste mislili? A, da to pre toga niste mislili, da je to vase razmisljanje tek odnedavno? I da li to ima veze sa onime sto ste te noci sanjali? Molim uzrocno-posledicnu analizu ako moze.

dakle, nedavno sam dobila podrsku za dijetu na sa kuvamo danas, pre nego sto sam pitala gde da kupim sve potrebne namirnice za nesto sam sam jela nedavno. onda me zene pitaju na koga me podseca forumas iznad, a ja kazem hajde neka sada muskarci pitaju a zene odgovaraju, pa krenem da razmisljam sta radim sada 2 i imam li cime da se pohvalim na sta sam pazarila danas. i onda odlucim da dizem ruke jer sam lepa i debela, a mozda imam dobro telo a ruznu facu, sto mi izmami osmeh dana. dakako, verovatno sve to ima veze sa onim sto sam te noci sanjala i psihijatrom :aha:
 
Banlok postavljačici :rotf:
Postavljačica, čuj..

ua supermoderacija, pa nek je i srcu draga! :P

- - - - - - - - - -

dakle, nedavno sam dobila podrsku za dijetu na sa kuvamo danas, pre nego sto sam pitala gde da kupim sve potrebne namirnice za nesto sam sam jela nedavno. onda me zene pitaju na koga me podseca forumas iznad, a ja kazem hajde neka sada muskarci pitaju a zene odgovaraju, pa krenem da razmisljam sta radim sada 2 i imam li cime da se pohvalim na sta sam pazarila danas. i onda odlucim da dizem ruke jer sam lepa i debela, a mozda imam dobro telo a ruznu facu, sto mi izmami osmeh dana. dakako, verovatno sve to ima veze sa onim sto sam te noci sanjala i psihijatrom :aha:
kvinsi, moj duboki naklon i divljenje!
i sama ne bih mogla bolje od ovoga!
ma, ne bih mogla ni ovako!
 
pitaj pile naše
odgovaram kao pred gestapom
nedavno sma pazario pavlaku
da bih je ulupao s mlekom i jajajima
i time zalio skuvanu mladu boraniju
koju doduše jesam kuvao
doduše en ja ali sam je jeo
prekjuče
****** en mogu svi aspekti priče da se uklope
a nije mi se prijelo to uopte
jede mi se evo sad baš kad upita
pizzda li ti materrina :P
salata ili baget sa tunjevinom
tom prilikom, kako sam se uvatio ta čašicu pavlake
pomislih na forumaša
kao bih mu izmarinirao
tvrdog i žilavog vršnjaka u toj pavlaci posuo svežim peršunom
i njapao
to mišljenje mi je sasvim novo
jer sam ga dosad zamišljao isključivo kako se hebemo
na motoru
zapravo kako mu sedim na kiti u krilu dok se vozimo prašumom i prerijom
to sasvim enma veze s mojim s novima jer psole kile travarice za noć
ne bih se sećao ni da sam imao grupnjak sa moderatorima foruma krstarice
osim da to nije slikano i postavljeno na pohvalite se
eto hvala ti što si mi pokrenula sivu masu
i podstakla na deduktivno zaključivanje
 
Poslednja izmena od moderatora:
Htela bih, forumashi, da vas pitam nesto jako bitno: sta ste nedavno pazarili, da bi ste skuvali danas nesto za rucak, a da to isto niste kuvali nedavno, a nedavno vam se bas to prijelo, i na kog ste forumasha/cu prilikom te kupovine mislili i naravno -sta ste mislili? A, da to pre toga niste mislili, da je to vase razmisljanje tek odnedavno? I da li to ima veze sa onime sto ste te noci sanjali? Molim uzrocno-posledicnu analizu ako moze.

:zcepanje:
 
ociti mazohisto
ovaj tvoj odgovor daje sasvim novi obrt
usmerava moju temu u sasvim neocekivanom pravcu
koji moze da se raradjuje, nadogradjuje
drugim recimna-tvoj odgovor inspirise
a duge me taj osecaj ne trza ovde
to u kombinaciji s ajulianom
me podstaklo na mastanje
sad cu da izmastam i odgovorim
sa stilom
ko nekada
u najbokjim mv danima
ne
hvala tebi :heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top