Браво за маторца
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Браво за маторца

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    621

Podrazumevano Браво за маторца

Отац је сазнао да му је син силеџија и уместо да га води код психолога он га је ставио у ринг да спарингује са профи боксерима.
    Мислим да је мали сконтао поруку.

Извињавам се што сам отворио посебну тему али нисам где ово да ставим. Ако модератор има бољу идеју нека премести.

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    930

Podrazumevano Re: Браво за маторца

Možda ni otac nije očekivao da će dobiti batine

Domaćin igiboy (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Debilozan otac i debilozan sin.
    In this world, some people born, are like keys that move the world and exist having no connection to the social hierarchy established by man.

Moderator Bojan_BRT (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio Vaske Pogledaj poruku
    Možda ni otac nije očekivao da će dobiti batine
    Stvarno treba biti lud pa ocekivati da ce ulicni siledzija isprebijati profi boksere...

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    621

Citat Original postavio Bojan_BRT Pogledaj poruku
    Stvarno treba biti lud pa ocekivati da ce ulicni siledzija isprebijati profi boksere...
    Mislim da mu je bila namera da mališa skonta da ne valja da se bahati jer će ga na ulici neko izbušiti. Bolje da ga ovi malo izbubesaju.

Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

To svakako.

Iskusan
    Učlanjen
    14.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio igiboy Pogledaj poruku
    Debilozan otac i debilozan sin.
    Otprilike.A "profi" bokserima koje mu je ćale priredio je trebalo dosta vremena da ga savladaju a lik je pokazao uprkos gadnim udarcima znatnu žilavost, pa da je matori pametan dao bi svog sina u svet profi boksa.Mali očigledno ima izdržljivost, izdržao je zaista teške udarce a ume i da udari, i uz dobrog trenera i vuk siti i ovce na broju.Može da se legalno tuče koliko hoće a pri tom nešto i zaradi.
    Šalu na stranu, ovim profi bokserima je trebalo isuviše vremena da ga nadvladaju a lik je pružio vrlo dobar otpor trojici svežih, odmornih boraca koji su ga napadali jedan za drugim, a posle svih batina, padova u nokdaunu na kraju borbe sa trojicom profija je ostao na nogama, dobro isprebijan ali i dalje svestan, nisu ga oznosili iz ringa.I pokazao solidno umeće, obzirom da je neškolovan borac.Na ulici je verovatno bio veoma dobar.
    Ovom potencijalu treba samo dobar trener.Svakako neće postati novi Tajson, ali u nižoj ligi turnira bi bio vrlo dobar.
    Poslednji put ažurirao/la gost 349237 : 09.07.2015. u 21:02

Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Joj sad si napisao svasta,sto veze s vezom nema.
    Ovi likovi su se zezali sa njim,udarali ga sa 30% snage.
    Da su stvarno hteli da ga prebiju,prebili bi ga sa ozbiljnim telesnim povredama.

Evo gledaj na sta lici kad ulicni fajter izazove profi boksera koji stvarno bije,a ne kao ovi gore
    Poslednji put ažurirao/la Bojan_BRT : 10.07.2015. u 00:42

Domaćin igiboy (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Joj sad si napisao svasta,sto veze s vezom nema.
    Ovi likovi su se zezali sa njim,udarali ga sa 30% snage.
    Da su stvarno hteli da ga prebiju,prebili bi ga sa ozbiljnim telesnim povredama.

Evo gledaj na sta lici kad ulicni fajter izazove profi boksera koji stvarno bije,a ne kao ovi gore
    ***** ti Britance koji svakog retarda koji pobedi u par barskih tuča označavaju kao "Bare Knuckle Champion" .
    In this world, some people born, are like keys that move the world and exist having no connection to the social hierarchy established by man.

Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Akcenat je na to da oni gore nisu ful tukli ovog siledziju,vec kako to izgleda kad pravi bokser mlati.

Domaćin igiboy (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio Đelo232 Pogledaj poruku
    Otprilike.A "profi" bokserima koje mu je ćale priredio je trebalo dosta vremena da ga savladaju a lik je pokazao uprkos gadnim udarcima znatnu žilavost, pa da je matori pametan dao bi svog sina u svet profi boksa.Mali očigledno ima izdržljivost, izdržao je zaista teške udarce a ume i da udari, i uz dobrog trenera i vuk siti i ovce na broju.Može da se legalno tuče koliko hoće a pri tom nešto i zaradi.
    Šalu na stranu, ovim profi bokserima je trebalo isuviše vremena da ga nadvladaju a lik je pružio vrlo dobar otpor trojici svežih, odmornih boraca koji su ga napadali jedan za drugim, a posle svih batina, padova u nokdaunu na kraju borbe sa trojicom profija je ostao na nogama, dobro isprebijan ali i dalje svestan, nisu ga oznosili iz ringa.I pokazao solidno umeće, obzirom da je neškolovan borac.Na ulici je verovatno bio veoma dobar.
    Ovom potencijalu treba samo dobar trener.Svakako neće postati novi Tajson, ali u nižoj ligi turnira bi bio vrlo dobar.
    Debilozan otac i debilozan sin. Jeste da su se zajebavali sa njim ali opet je izdržao par zajebanih udaraca, za nekoga ko nikada nije ušao u ring, i nastavio je da prima batine. Sada će biti fora kada bude uhvatio da trenira boks pa isprebija ćaleta i ove likove iz osvete. Ne bi me čudio takav scenario.

Domaćin igiboy (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Akcenat je na to da oni gore nisu ful tukli ovog siledziju,vec kako to izgleda kad pravi bokser mlati.
    Ne gotivim Britance ovih dana a ni inače tako da sam morao da naglasim njihov imbecilizam u svakom pogledu. Znamo da ga nisu tukli punom snagom ali je mali izdržao neke zajebane udarce u bubrege od onog prvog lika i nastavio je da dobija batine. Nekoliko puta su nokdaunirali pa je opet ustao i nastavio da dobija batine. Tvrdoglav je kao mazga, ne bi me čudilo da uhvati da trenirak boks pa onda on da krene da mlati ćaleta i ovu dvojicu gore.

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    621

Ne gotivim Britance ovih dana a ni inače tako da sam morao da naglasim njihov imbecilizam u svakom pogledu. Znamo da ga nisu tukli punom snagom ali je mali izdržao neke zajebane udarce u bubrege od onog prvog lika i nastavio je da dobija batine. Nekoliko puta su nokdaunirali pa je opet ustao i nastavio da dobija batine. Tvrdoglav je kao mazga, ne bi me čudilo da uhvati da trenirak boks pa onda on da krene da mlati ćaleta i ovu dvojicu gore.
    Bilo bi dobro da počne da trenira. Naučio bi mnogo toga osim veštine.

Domaćin igiboy (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio Nan Elmoth Pogledaj poruku
    Bilo bi dobro da počne da trenira. Naučio bi mnogo toga osim veštine.
    Naučio bi pošteno da lema ljude a ne samo da bude siledžija .

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    621

Naučio bi pošteno da lema ljude a ne samo da bude siledžija .
    могућа је и та варијанта. Ако има и мало мозга провалиће позитива фазон. Велика већина људи који тренирају и који су у могућности да сломе неком вилицу из ударца нису силеџије.
    Оде се у салу па се нађе спаринг партнер сличне килаже и удри. Све се договори, да ли мекан рад или фул контакт. И после на пиће.

Domaćin igiboy (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio Nan Elmoth Pogledaj poruku
    могућа је и та варијанта. Ако има и мало мозга провалиће позитива фазон. Велика већина људи који тренирају и који су у могућности да сломе неком вилицу из ударца нису силеџије.
    Оде се у салу па се нађе спаринг партнер сличне килаже и удри. Све се договори, да ли мекан рад или фул контакт. И после на пиће.
    Samo ti veruj u to .

Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Postoje i te varijante.
    Kod nas su pokusavali da treniraju ulicne siledzije,dodju na sparing pa rade ful,tacno im se vidi u ocima da bi te povredili.
    E onda kad ih nalupas vise ne dolaze.

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Mene su tri lika u srednjoj napala da mi otmu telefon. Jedan me je drzao za ruke dok su me dva lika lupala u glavu, bubrege, stomak... I tako jedno min-dva. I sve sam izdrzao a u srednjoj sam bio sitan, imao 55kg i naspram ovog klinca izgledao kao decak koji ima jos 5 god do puberteta. Imao podlive, nagnjecena rebra, snimali mi glavu i bio na posmatranju 3 dana u bolnici a svaki udarac sam izdrzao i NISU usplei da mi uzmu telefon, jer su pobegli kada je zvonilo za kraj casa i 3 lika ( 2 god starija ) izasla malo ranije. Adrenalin je cudo, i dozvoljaa ti da primis daleko vise udaraca nego obicno a samim tim da izdrzis mnogo vise.
    Ovde se vidi da su ga veoma blago "propustili" kroz sake, prakticno su se igrali sa njim.
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Domaćin igiboy (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio markons82 Pogledaj poruku
    Mene su tri lika u srednjoj napala da mi otmu telefon. Jedan me je drzao za ruke dok su me dva lika lupala u glavu, bubrege, stomak... I tako jedno min-dva. I sve sam izdrzao a u srednjoj sam bio sitan, imao 55kg i naspram ovog klinca izgledao kao decak koji ima jos 5 god do puberteta. Imao podlive, nagnjecena rebra, snimali mi glavu i bio na posmatranju 3 dana u bolnici a svaki udarac sam izdrzao i NISU usplei da mi uzmu telefon, jer su pobegli kada je zvonilo za kraj casa i 3 lika ( 2 god starija ) izasla malo ranije. Adrenalin je cudo, i dozvoljaa ti da primis daleko vise udaraca nego obicno a samim tim da izdrzis mnogo vise.
    Ovde se vidi da su ga veoma blago "propustili" kroz sake, prakticno su se igrali sa njim.
    Ako si preživeo, dobro je. To mu jeste svrha, adrenalin priprema za borbu ili beg, bilo je slučajeva ljudi koji su padali sa krova im nije bilo ništa usled adrenalinskog šoka. Onaj prvi ga je dvaput solidno opalio po bubrezima a vrlo blago je išao u glavu i telo, da ga je jače udarao ozbiljno bi ga povredio. Drugi lik je sitniji od njega pa ga je morao malo jače udarati ali isto nije iša punom snagom. Sve u svemu retardiran sin i retardiran otac.

Slične teme

1. Браво, Коштунице !!!
    Autor eremita u forumu Politika
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.08.2009., 23:20
  2. ПОЛИЦИЈО, БРАВО!!!!!!!!!!
    Autor eremita u forumu Politika
    Odgovora: 115
    Poslednja poruka: 10.03.2008., 14:09
  3. БРАВО МЛАЂО
    Autor opšte dobro u forumu Politika
    Odgovora: 46