pshijatar

nije tu samo pitanje dal njoj treba psihijatar
vec i profesionalne i ljudske etike doktora koji su je operisali

Uopste u datim slucajevima, mislim da to na neki volseban nacin ne udje u razmatranje.
Elem, pre nego sto me proglase za nadzak babu da kazem da protiv normalne plasticne hirurgije nemam nista i da cu verovatno i ja biti zadovoljni korisnik iste kad ostarim. U granicama normale naravno, ne da mi usta izgledaju ko piccka, a sise ko doope.

- - - - - - - - - -

Možda psihijatri izbegavaju njega? Ok, profesija im je i sve... ali i oni su živi ljudi.

U njegovom slucaju, iskrena da budem, nema para koje bi mi platile taj pokusaj lecenja, a ni 5 zakletvi vredelo ne bi. Pre bi dala otkaz.
 
Uopste u datim slucajevima, mislim da to na neki volseban nacin ne udje u razmatranje.
Elem, pre nego sto me progla se za nadzak babu da kazem da protiv normalne plasticne hirurgije nemam nista i da cu verovatno i ja biti zadovoljni korisnik iste kad ostarim. U granicama normale naravno, ne da mi usta izgledaju ko piccka, a sise ko doope.

to bi trebalo zakonski dovesti u red
odredjena khm...vrsta doktora iz te branshe svjesno zloupotrebljava psiholosku ranjivost bolesnih ljudi
plasticna hirurgija bukvalno izaziva ovisnost kod odredjenih sklopova lichnosti
i to ti koji uzimaju novac takvim "pacijentima" i pretvaraju ih u tuzne monstrume vrlo dobro znaju : (
 
to bi trebalo zakonski dovesti u red
odredjena khm...vrsta doktora iz te branshe svjesno zloupotrebljava psiholosku ranjivost bolesnih ljudi
plasticna hirurgija bukvalno izaziva ovisnost kod odredjenih sklopova lichnosti
i to ti koji uzimaju novac takvim "pacijentima" i pretvaraju ih u tuzne monstrume vrlo dobro znaju : (

Da li zaista mislis da je nas zakon sposoban da to dovede u red? Pa bre onolika frka da se dokonim ljudima utuvi u glavu da je vakcinacija POTREBA pa o5 srranja na svakom koraku. Zar zaista mislis da se neko bavi pitanjem plasticne hirurgije?
 
Da li zaista mislis da je nas zakon sposoban da to dovede u red? Pa bre onolika frka da se dokonim ljudima utuvi u glavu da je vakcinacija POTREBA pa o5 srranja na svakom koraku. Zar zaista mislis da se neko bavi pitanjem plasticne hirurgije?

da, mislim da jeste
kad se bude gubila dozvola za rad za takve stvari bice i reda
i to ne samo kod nas
ovo je globalni problem
i uveliko se raspravlja o tome
i velike se pare tu vrte
zato i nema nikakvih ogranichenja josh, osim onih koje sam doktor sebe radi postuje, kad su plasticni hirurzi u pitanju
 
Samo na jedno pitanje ne mogu da dokučim odgovor....
One, ove ludače, kad se tako nagrđuju, da li one to svesno rade ?
Kaže li im neko nešto ?
Ej, devojko, pretvaraš se u zver, prikoči malo !
Ili, svi gledaju i boli ih patka !?

Što kaže narod - "sam iš'o, sam se ubio !"
 
mene zanim transfer

odavde
IMG_20140929_004110.jpg


dovde
Brad_Pitt_300.jpg



o čekaj
pa i nije neka razlika

ništa.
može lock.
:lol:
Da li sam ti već spomenula da te obožavam? :zag:
 
Samo na jedno pitanje ne mogu da dokučim odgovor....
One, ove ludače, kad se tako nagrđuju, da li one to svesno rade ?
Kaže li im neko nešto ?
Ej, devojko, pretvaraš se u zver, prikoči malo !
Ili, svi gledaju i boli ih patka !?

Što kaže narod - "sam iš'o, sam se ubio !"

Verovatno im neko govori ali to ne dopire do njih. Kombinacija gluposti koje ljudi sami sebi uvrte u glavu i gluposti koje im pricalju oni koji ih podrzavaju u tome .
Mogu da razumem zenu koja radi operaciju grudi posle trudnoce i slicni problemi. Ali kada zena a pogotovo mlada zena na kojoj 99.99% populacije ne vidi nikakvu manu niti bi nesto menjalo ide na operaciju. To je vec za psihijatra.
 
Verovatno im neko govori ali to ne dopire do njih. Kombinacija gluposti koje ljudi sami sebi uvrte u glavu i gluposti koje im pricalju oni koji ih podrzavaju u tome .
Mogu da razumem zenu koja radi operaciju grudi posle trudnoce i slicni problemi. Ali kada zena a pogotovo mlada zena na kojoj 99.99% populacije ne vidi nikakvu manu niti bi nesto menjalo ide na operaciju. To je vec za psihijatra.

mjok
prsnu ljudi, al ozbiljno
navuku se i ne mogu natrag
 
Evo zasto svi koji razmisljaju o plasticnoj hirurgiji prvo treba da odu kod psihijatra.

Pre
oro.jpeg


posle
tijana-djuric.jpg


Ovo je ekstreman slucaj ali siguran sam da u bar 90% slucajeva nema osnovanog razloga za operaciju.

Joj...
Bas je imala divan osmeh a sada ne moze ni da dodje do izrazaja... :(

Pogresno vide i dozivljavaju sebe. I jeste problem u glavi ne u telu/licu. Ali ne mogu da shvatim ni te doktore koji pristanu na tako nesto.

Neki ljudi nemaju meru, a uglavnom je manje vise.

Ksenija Mijatovic i Emina su se zaista sredile i prolepsale, npr. Bar za moj ukus.
Jedna od mojih drugarica je takodje povecala usne i imala neke korekcije ali tek toliko da je prolepsa a ne da lice vristi: "Imala sam estetski zahvat!". Druga je divne grudi, sjajan model ali manju velicinu :lol: povecala na vece i po meni preterala. Sada izgleda nekako tetkasto i krupnije :confused:
 

Back
Top