Shegrt

andja_stay_cool

Domaćin
Poruka
3.784
Jel gledate ovaj Trampov reality show.....?
Meni se bas svidja....
Oni muskarci su ko najveci debili a devojke se non-stop svadjau....prosto da ne poverujete da su to najkompetentniji ljudi koji su odabrani od ogromnog broja....sve neki kompleksashi....
i moram da vam kazem da zaista oslikava americki narod u globalu..iako mrzim generalizaciju...ali oni zude da budu priznati po svaku cenu, zanemarujuci sve ostale potrebe...
A onaj Sem sto me je nervirao..!! AAA.aaa....! Jedva sam cekala da ga izbace.....

I takooo...dajte neki svoj komentar
 
Ja gledam i slazem se sa tobom.Sem je bio bas iritirajuci lik ...Sto se tice zena mislim da ce ako ostanu one na kraju i da se pobiju...Velika netrpeljivost vlada iako ni ulog nije mali...
 
Ne znam da li sam skoro gledao bolji šou. Cela koncepcija je zabavna. A može čovek i da nauči nešto. I ne znam gde nalaze ideje za zadatke...

Tako mi je drago što su večeras izbacili onu black bitch, užasno me je nervirala. Mada je verovatno nervirala i ostale, pošto je izbačena bez nekog velikog razloga.
 
da,da..danas je jedino ona nesto dobro uradila...sto se tice prodaje..ali inace...kuchka do bola..malo jos pala neka prasina na glavu i odmah dramatizuje....CCcccCcc...bas je ogavna...
ja bih volela da pobedi troy...em sto je sladak ;) em zna da izvuce situaciju..ali plasim se da ce da pobedi onaj Nick...koje je poceo da me straaaasno nervira!
al dobrooo....videcemo
 
Omarosa je bas preterala veceras.Te fali joj ovo,te gladna je....Hiljadu i jedan glupi izgovor da ne bi mnogo radila...865 $ naspram 1300.Smesno! A i one slike su ocajne.Ne znam samo ko ih kupuje.
 
Znala sam da ce da omase to sranje ne moze da se proda...Ko to zeli na zidu?

Uopste me nervira svo to krvolocno laktaje i gluma riba, kao jedna je jaka a druga sve radi za mamicu...ma da komercijala, bar znaju dobro da se prodaju...

A koliko kosta jedan covek, pa culi ste tacno 256000 dolara... skupe qrve!
 
Jel gledao neko večeras? Ne znam da li je dosad postojao manje zanimljiv zadatak, ali ispalo je zanimljivo... I konačno da onaj geak iz Ajdahoa sa svojim seljačkim naglaskom dodje u situaciju da mu to bude plus :)

Ne mogu da verujem da se one dve ipak nisu počupale na kraju, baš je izgledalo kao da će početi da rade nokti :lol:

Ja bih se kladio na Nicka.
 
andja_stay_cool:
Jel gledate ovaj Trampov reality show.....?
Meni se bas svidja....
Oni muskarci su ko najveci debili a devojke se non-stop svadjau....prosto da ne poverujete da su to najkompetentniji ljudi koji su odabrani od ogromnog broja....sve neki kompleksashi....
i moram da vam kazem da zaista oslikava americki narod u globalu..iako mrzim generalizaciju...ali oni zude da budu priznati po svaku cenu, zanemarujuci sve ostale potrebe...
A onaj Sem sto me je nervirao..!! AAA.aaa....! Jedva sam cekala da ga izbace.....

I takooo...dajte neki svoj komentar


Ја не могу да поверујем да ти себе сматраш довољно компетентном да да изразиш чуђење поводом компетентности тих наводно најкомпетентнијих индивидуа које учествују у том шоу-у,
Друго, твоје опаске у вези генерализације компромитују саме себе већ у самој чињеници да си у свом кратком тексту употребила бар три (т р и) генерализације. Дакле, не смеш бити контрадикторна!

Исто тако, ако желиш победити, не смеш изгубити!
 
Nisam znala da ima i druga sezona.Hvala na obavestenju.Proslu emisiju nisam odgledala zaspala sam a nije bilo reprize, tako da ne znam ko je pobedio i da li je bio kraj?
 
Andjo - misliiiim... hvala ti što si nam rekla da je batler to uradio :roll: :) Ostani hladna...

Sagrario - ako ne moraš... nemoj nam reći, gledaćemo ;)

I samo sam hteo da pitam... Da li se neko seća Erike iz prvog serijala? Baš mi je bilo žao kad je Trump otpustio, još uvek pamtim taj dijalog -

- 'Erica...'
- 'Don't say that mister Trumph...'
- 'U're fired.'

Baš je bilo tužno :( Skroz gotivna devojka.
 

Back
Top