Prenos podataka...

Лулница

Iskusan
Poruka
5.305
Htela bih da prebacim par video snimaka sa mobilnog telefona na kompjuter, ali ne mogu.
Probala sam preko usb, ali ovaj usb koji imam nije odgovarajući.

Htela sam takođe i da pošaljem nekima preko poruke i mejla te snimke, ali nisam uspela jer mi stiže obaveštenje da je fajl prevelik.

Kako bih mogla to da rešim, može li neko da mi objasni?
 
Poslednja izmena:
Imas li wifi ruter?

Ako imas na telefonu instaliras ovu aplikaciju. Na racunaru pokrenes web browser i ukucas u polje za adrese niz brojeva koji ce ti se pojaviti u android aplikaciji.

I kako to mislis nije odgovarajuci USB? Ne moze da se ubode u PC ili telefon?
 
meni se nikada nije desilo. sta znam, ako ne nadjes neko drugo resenje, probaj da ubacis u neki oblak google drive npr. i posle samo da skines na komp iz oblaka.

Kako se to radi, ne znam... :aha:

- - - - - - - - - -

Imas li wifi ruter?

Ako imas na telefonu instaliras ovu aplikaciju. Na racunaru pokrenes web browser i ukucas u polje za adrese niz brojeva koji ce ti se pojaviti u android aplikaciji.

I kako to mislis nije odgovarajuci USB? Ne moze da se ubode u PC ili telefon?

Imam wifi ruter - probaću, hvala ti! :D
Samo mi molim te kaži da li se ti brojevi upisuju samo pri instalaciji ili uvek kada se nešto prebacuje? :rumenka:

USB koji imam ne može da se priključi na telefon. :(


A kako da se ti video snimci (od nekoliko minuta) pošalju na drugi mobilni telefon?
Stalno mi se pojavljuje da je fajl prevelik... :aha:
 
Poslednja izmena:
Instaliraj AirDroid app na telefonu, tamo ćeš dobiti adresu koju ukucaš u pretraživač na kompu i sve što ti se nalazi na telefonu biće vidljivo na kompu,
onda se uloguješ sa svojim mejlom i možeš sve prebacivati.
 
Instaliraj AirDroid app na telefonu, tamo ćeš dobiti adresu koju ukucaš u pretraživač na kompu i sve što ti se nalazi na telefonu biće vidljivo na kompu,
onda se uloguješ sa svojim mejlom i možeš sve prebacivati.

Hvala ti puno! :D
Biće automatski vidljivo ili tek kada se ulogujem na mejl?


A kako da video snimke (od nekoliko minuta) pošaljem na drugi telefon, stalno mi stiže obaveštenje da je fajl prevelik?
 
Poslednja izmena:
Kako se to radi, ne znam... :aha:

- - - - - - - - - -



Imam wifi ruter - probaću, hvala ti! :D
Samo mi molim te kaži da li se ti brojevi upisuju samo pri instalaciji ili uvek kada se nešto prebacuje? :rumenka:

USB koji imam ne može da se priključi na telefon. :(

Va0ASWrKHsmwexICMsv_UQPLFns2KT_JbgK4z6NAsKoJ-b845ZEhiEaQxivPziKW5HE=h900-rw


192.168.178.49:1234 U web browseru ukucas ovaj niz brojeva(zajdno sa tackama) u polje za web adresu.

bcuxmsINk5ASPHZOS-ew17bkRqkNwhceLj6dQiMnFSBuFOjl7nML3DugXH-GVOHQilw=h900-rw


- - - - - - - - - -

Hvala ti puno! :D
Biće automatski vidljivo ili tek kada se ulogujem na mejl?


A kako da video snimke (od nekoliko minuta) pošaljem na drugi telefon, stalno mi stiže obaveštenje da je fajl prevelik?

Bice vidljivo svaki put kada je telefon prikljucen na wifi i kada je pokrenuta aplikacija na telefonu.

- - - - - - - - - -

USB koji imam ne može da se priključi na telefon. :(

A kako punis telefon?
 
Kako se to radi, ne znam... :aha:

- - - - - - - - - -



Imam wifi ruter - probaću, hvala ti! :D
Samo mi molim te kaži da li se ti brojevi upisuju samo pri instalaciji ili uvek kada se nešto prebacuje? :rumenka:

USB koji imam ne može da se priključi na telefon. :(


A kako da se ti video snimci (od nekoliko minuta) pošalju na drugi mobilni telefon?
Stalno mi se pojavljuje da je fajl prevelik... :aha:

probaj ovo ostalo, pa ako ne upali onda probaj preko oblaka.
 
Va0ASWrKHsmwexICMsv_UQPLFns2KT_JbgK4z6NAsKoJ-b845ZEhiEaQxivPziKW5HE=h900-rw


192.168.178.49:1234 U web browseru ukucas ovaj niz brojeva(zajdno sa tackama) u polje za web adresu.

bcuxmsINk5ASPHZOS-ew17bkRqkNwhceLj6dQiMnFSBuFOjl7nML3DugXH-GVOHQilw=h900-rw


- - - - - - - - - -



Bice vidljivo svaki put kada je telefon prikljucen na wifi i kada je pokrenuta aplikacija na telefonu.

- - - - - - - - - -



A kako punis telefon?

Hvala ti puno za objašnjenje! :hvala:

Sa punjačem koji sam dobila uz njega.

- - - - - - - - - -

probaj ovo ostalo, pa ako ne upali onda probaj preko oblaka.

Dobro. ;) Hvala ti! :hvala:
 
Poslednja izmena:
E to vec ne znam. Imam LG telefon koji ne trazi nikakve dodatne naloge osim Google.

Mora da sam nešto zabrljala :aha: nikad nisam koristila apps.

- - - - - - - - - -

Ako ima Google nalog mozes i da odradis upload na Google Drive pa onda sa njega skines na PC.

- - - - - - - - - -

Nadji nekog ko malo bolje barata problematikom da ti pomogne i pokaze za ubuduce.

Znači mogu i na googlu na mobilnom da ukucam taj program, instaliram ga i sve uradim kao što si objasnio za apps?

Da, verovatno ću morati da konsultujem nekog.
Hvala ti puno! :hvala:
 
Sve su to gluposti. Svuda traze registracije ili ti stavljaju spam ili reklamiraju svoje druge aplikacije i pune ti telefon.

- - - - - - - - - -

Prvo, zasto ne valja USB? Sluzi samo za punjenje ili ga komp ne prihvata?
Drugo, imas mail aplikaciju na svom telefonu? Ako nece na mail nece ni na drive googlov.
Trece i najvaznije, ako koristis laptop oni imaju citace kartica mozes preko toga da skines svaki file.
 
Sve su to gluposti. Svuda traze registracije ili ti stavljaju spam ili reklamiraju svoje druge aplikacije i pune ti telefon.

Verujem, ali kada izaberem da odustajem od toga ne želi da mi instalira.... :aha:

- - - - - - - - - -

Sve su to gluposti. Svuda traze registracije ili ti stavljaju spam ili reklamiraju svoje druge aplikacije i pune ti telefon.

- - - - - - - - - -

Prvo, zasto ne valja USB? Sluzi samo za punjenje ili ga komp ne prihvata?
Drugo, imas mail aplikaciju na svom telefonu? Ako nece na mail nece ni na drive googlov.
Trece i najvaznije, ako koristis laptop oni imaju citace kartica mozes preko toga da skines svaki file.

Pa da, sa njim samo mogu da punim bateriju.
Imam mejl aplikaciju, ali neće da mi pošalje jer je navodno fajl prevelik (video ima skoro 5 minuta).
Imam laptop, znači izvadim karticu iz mobilnog i ubacim je u laptop? To bi bilo nešto slično kao što usb prenosi podatke?

Hvala ti! :hvala:
 
Hvala ti puno! :D
Biće automatski vidljivo ili tek kada se ulogujem na mejl?


A kako da video snimke (od nekoliko minuta) pošaljem na drugi telefon, stalno mi stiže obaveštenje da je fajl prevelik?

Na kompu će ti se otvoriti prozor za ulogovanje na mejl, uloguješ se i onda možeš sve da prebacuješ sa fona na komp i obrnuto.

videćeš ovo :

Pogledajte prilog 355582

kliknes na videos i vidiš sve videe koje si napravila, kao ovo npr.
Pogledajte prilog 355583

Onda jednostavno selektuješ video i desno klikneš na download i sačuvaš ga gde želiš na kompu.

- - - - - - - - - -

Sve su to gluposti. Svuda traze registracije ili ti stavljaju spam ili reklamiraju svoje druge aplikacije i pune ti telefon.

- - - - - - - - - -

Prvo, zasto ne valja USB? Sluzi samo za punjenje ili ga komp ne prihvata?
Drugo, imas mail aplikaciju na svom telefonu? Ako nece na mail nece ni na drive googlov.
Trece i najvaznije, ako koristis laptop oni imaju citace kartica mozes preko toga da skines svaki file.

Ne vredi ni USB ni čitači, jednostavno laptop uopšte ne vidi video, samo fotke, tako je kod nekih telefona, pa i mog, zato i znam.
 

Back
Top