Problem sa kozicom penisa tokom seksa

Treba da proveris,da li ti je kozica-prepucijum,zaista preterano dugacka.Proveru izvrsi na taj nacin,sto ces svoj
penis,masturbacijom,dovesti do maksimalnog povecanja.Ukoliko je u takvom stanju,glavic penisa ogoljen(bez kozice),
0nda je sa njim sve u redu.

Ukoliko je kozica penisa,i kada je on u nadrazenom stanju,preko glavica,onda je potrebno,da se visak kozice otstrani.
Otstranjivanje viskakozice,vrsi se kod hirurga,ambulantno,Anestezija je lokalna,hirurska intervencija bezbolna.Savetovao bih
te,da odes sto pre,kod hirurga,i resis svoj problem,za veoma kratko vreme.Nista se ne boj,to je jedna od najlaksih
hirurskih intervencija.:bye::bye:
 
Pozdrav ljudi, treba mi pomoc. Naime, tokom seksa mi redovno spada kondom. Kozica koju prevucem vraca se natrag i svlaci kondom nazad. Sta da radim? Molim za ozbiljne odgovore zaista mi je bitno.

Ignoriši kožicu.
Jer, ako na nju prestaneš da obraćaš pažnju
i kondom će prestati da spada.
A, da nije možda razlog što kupuješ kondom br. 24
za kur'ac br. 13 ?
Razlog za problem svakako je prisutan....
 
znate onaj vic
otiso covek da kupi kondome po prvi put i sad tamo neka zena radi al kako sad njoj da objasni
pa se muci ne zna vise kako da kaze
ma sta ti treba
pa kondom
pa koje velicine
pa ne znam
pa pokazi
pa kako da pokazem
pa napravi O kaziprstom i palcem
pokaze on sav rumen
a ona napravi svojom rukom O preko njegovog O
prinese ustima, usnama napravi O i kaze mu
40

:lol:
 
Treba da proveris,da li ti je kozica-prepucijum,zaista preterano dugacka.Proveru izvrsi na taj nacin,sto ces svoj
penis,masturbacijom,dovesti do maksimalnog povecanja.Ukoliko je u takvom stanju,glavic penisa ogoljen(bez kozice),
0nda je sa njim sve u redu.

Ukoliko je kozica penisa,i kada je on u nadrazenom stanju,preko glavica,onda je potrebno,da se visak kozice otstrani.
Otstranjivanje viskakozice,vrsi se kod hirurga,ambulantno,Anestezija je lokalna,hirurska intervencija bezbolna.Savetovao bih
te,da odes sto pre,kod hirurga,i resis svoj problem,za veoma kratko vreme.Nista se ne boj,to je jedna od najlaksih
hirurskih intervencija.:bye::bye:

to je problem. hvala na savetu
 

Back
Top