VITAFON

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
havala Pjer, znam za taj sajt. Moja greska prilikom postavljanja, mislila sam na licna iskustva ili iskustva nekoga vama poznatog. Ali hvala jos jednom..
 
Da li ima neko ko je koristio vitafon? I mene zanima neko ko je stvarno koristio ovaj uredjaj. Nikad ne znas da li su oni sto ga reklamiraju stvarno imali neke rezultate, ili ih samo placaju da ga hvale.
 
Moji mama i tata ga koriste, po preporuci jednog porodicnog prijatelja... kazu da deluje, mogu da se raspitam za sta su konkretno koristili pa da javim :)
 
Pozdrav.Ja imam aparat i koristim ga (nista ozbiljno tipa bolesti srca ili nesto tako) ali ga moji roditelji koriste za razne stvari(dijabetes ,pritisak...).Nase iskustvo je pozitivno i stvarno ga preporucujemo,ali mislim da je najbolje da se stvarno posavetujes sa lekarom (mada ni oni nisu upoznati u potpunosti).Reci ako ima nekih posebnih stvari koje te zanimaju,pa cu probati kao laik da ti priteknem u pomoc ;)
 
Ja sam zvala tanmo jednog od njihovih doktora ne mogu da se setim kako se zove i rekla sam moju dijagnozu koja je anks.depresija sa pan.nap.i agrofobijom.ona mi je rekla kako sam rekla svoju dijagnozu da sam ja jedan od pravih pacijenata za vitafon.Rela mi je da bih morala da ga koristim oko 5-6 meseci svako vece.Naravno i da pijem lekove koji su mi prepisani.Rekla mi je da je u mom mozgu takva zbrka da te njihove terapije dovode to nesto u mozgu u sklad.....

E sad ja koja sam jos jedan neverni toma plasim se da ga kupim i da se razocaram.Takodje bih volela i ja da cujem neko misljenje.
 
Gledala sam i slusala o vitafonu i tesko da su oni ljudi montirani koji ga reklamiraju jer ako su montirani onda neznam zasto se nasi glumci zovu glumcima.Sto se mene tice ja bih ga kupila ujutru ali nemam para a i imam da ti ne duzim nekoliko vrsta bolesti kod sebe pa se vise nego ti bojim razocarenja.Nekome ce pomoci a nekome bas nece jer svi smo razliciti.Poznajem dosta ljudi koji su koristili vitafon i kazu da im je pomogao osim jednog koga je ujeo krpelj,e njemu nije pomogao.Opet kazem ja da sam na tvom mjestu ja bih ga kupila pa iako se razocaras barem si probala.Jedno nam kajanje ne gine zar ne.
PS.Molim te ako ga kupis obavijesti me da li ti je pomogao i u vezi sa cim.Ja cu ga sigurno kupiti kada dodem do para pa sta mi bog da.SRECNO
 
...pa mozda ga je ujeo zarazen krpelj a nije reagovao na vreme....to ostavlja posledice koje uopste nisu naivne - mogu od coveka napraviti invalida....inace znam zenu koja je koristila vitafon za upalu desni i odusevljena je - kaze da je svasta koristila ali da joj je samo to pomoglo
 
E PA DRAGI MOJI ZAINTERESOVANI ZA MALI KUĆNI DOKTOR ,APARAT KOJI LEČI ZVUKOM ZVANI VITAFON IMAM ZA VAS UKRATKO JEDNO OBJAŠNJENJE.
TO JE APARAT KOJI VRAĆA VAŠEM ORGANIZMU NAZAD OANO ŠTO JE IZGUBLJENO USLED PROBLEME SA CIRKULACIJOM I SLIČNO.NIJE ČUDOTVORNI ČAROBNI ŠTAPIĆ I NE LEČI PREKO NOĆI,ALI STRPLJIVIM RADOM TERAPIJA PO PROPISANIM PRAVILIMA SVI SU DO SADA DOŠLI DO REZULTATA.TO ODGOVORNO TVRDIM KAO NEKO KO IMA APARAT I KOME JE APARAT POMOGAO I KO JE ŽELEO DA I DRUGIM LJUDIMA POMOGNE PROMOVIŠUĆI VITAFON PO CELOM SVETU.ZNAČI AKO NEŠTO POSTOJI 5 GODINA NA PODRUČJU BIVŠE NAM SFRJ I JOŠ SE NIKO NIJE POJAVIO DA KAŽE DA MU NIJE POMOGLO ONDA BI TO TREBALO DA BUDE JEDNA OD GARANCIJA .
INAČE TREBA NAPOMENUTI DA APARAT NEMOGU KORISTITI LJUDI OBOLELI OD KARCINOMA,ZLOĆUDNIH TUMORA I KO IMA UGRAĐEN PEJS-MEJKER,A SVE OSTALO OD MALE BEBE DO LJUDI PREKO 100 GODINA MOGU KORISTITI.APARAT MOŽETE NAĆI U SVIM VEĆIM GRADOVIMA.VELIKI POZDRAV I DOBRO ZDRAVLJE VAM POZITIVKO ŠALJE........!!!!!!!! :
 
E, ovako. Kupili smo Vitafon pre 6 meseci. To je za mog oca koji ima velikih problema sa cirkulacijom (osnovni problem). Ne znam sta da kazem, zato sto nije svih 6 meseci koriscen kako treba, tj. 3 meseca vezano je koristio propisano i nakon toga (ni sam ne zna zasto) je prestao skoro mesec dana sa koriscenjem istog. Za ta tri meseca nije pokazalo nikakve rezultate, osim sto smo mi - ostali ukucani izludeli od zvuka koji aparat proizvodi (leci zvukom).
Dakle, ogradjujem se od daljih komentara vezano za aparat. Da je koristio svih 6 meseci i da nema nikakvih rezultata znala bih da je aparat samo jako dobro reklamiran i nista vise, ovako ne mogu da sudim, jer je moguce da bi se prvi rezultati videli tek kasnije.
Inece, u uputstvu stoji da leci gomilu bolesti, i da se prvi rezultati u zavisnosti od oboljenja mogu ocekivati nakon 2-3 meseca.
Sada je opet u fazi redovnog koriscenja aparata, pa cu vam kroz koji mesec javiti kakvi su rezultati.
 
Od moje kume mama ima vitafon.Zena ima skoro 80 godina a ne pamti kad je kod dr bila.Tretira polako jedno po jedno,kako joj zatreba.Ona kaze da ga voli vise od sebe.Zvuk jeste malo naporan,slusala sam pa treba se naviknuti na to.
 
Zna li neko da li vitafon pomaze kod alergija i alergijskog rinitisa? Alergicna sam na sve i svasta (da skratim - na zivot!:)) pa me zanima ima li svrhe pokusati sa vitafonom?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top