Da li ste zaboravili

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
da ga mamite? Mislim, da li ste zaboravili da mamite svoje muške ako ste u dužoj vezi, i da mu dajete kada god on hoće ili ga malo začikavate? Šta po vama je efikasnije, dati uvek po želji, ili ga po neki put i mamiti?
 
Najefikasnije? :roll:
Ne davati mu, ali snaći se sa strane :lol:
Pa o praznicima samo: Božić, N.godina, Uskrs, 7.juli....
Ne razumem motivaciju za ovo pitanje - razumno je ne zapuštati se (ni sex) u vezi. Šta tačno znači pitanje - samo kad se njemu hoće, ili samo kad se nama hoće-neće?
Koga ti i zašto ovde podsećaš, Džordže? jel ti devoja na Forumu? žena, ljubavnica? Bivša žena, pa te zanima jel i njega uslovljava?
Molim te za konkretnije pitanje i za odgovor na ovo.
 
ja mislim da sam ultra mazohisticna kad sedim ovde. bolje mi je da "ubijem" visak radnog vremena citajuci knjigu ili da postanem prava drzavna sluzbenica i da ogovaram sve i svakoga, nego sto svakog dana citam neke postove, zracim se i ubijam oci.kao da mi je malo svesti o mizeriji ljudskog roda, nego trazim ovde potvrdu i razloge za razumevanje.ne znam, ali svakog dana uvidjam da necu biti ovde jos dugo.
ovo sam napisala kao odgovor na neku temu. ali tema je nestala! da li se meni prividja ili sam nesto gadno pojela? temu je postavio hemoroid, da li je moguce da je obrisana dok sam odgovarala?
 
Struja:
ja mislim da sam ultra mazohisticna kad sedim ovde. bolje mi je da "ubijem" visak radnog vremena citajuci knjigu ili da postanem prava drzavna sluzbenica i da ogovaram sve i svakoga, nego sto svakog dana citam neke postove, zracim se i ubijam oci.kao da mi je malo svesti o mizeriji ljudskog roda, nego trazim ovde potvrdu i razloge za razumevanje.ne znam, ali svakog dana uvidjam da necu biti ovde jos dugo.
ovo sam napisala kao odgovor na neku temu. ali tema je nestala! da li se meni prividja ili sam nesto gadno pojela? temu je postavio hemoroid, da li je moguce da je obrisana dok sam odgovarala?
e skroz si u pravu.posle kad nas neko pita "sta citas u poslednje vreme?" FORUM
"s kim se druzis ?" S FORUMOM :lol:
 
Gazdarica:
S obzirom da nisi shvatio sta sam napisala, pitam se da li ti uopste icim mislis...
Ma shvatio sam ja šta si mislila, ali isto, i kako si napisala, samo se šalim na tvoje šturo pisanje. Ti si htela sa malo reči da kažeš nešto, a onda se takav tekst, ako si bukvalista može tumačiti baš onako kako je napisano. Pa onda ispada da vagina ima mozak, a manipulišeš isključivo onim ščim misliš.
 
Betty:
Najefikasnije? :roll:
Ne davati mu, ali snaći se sa strane :lol:
Pa o praznicima samo: Božić, N.godina, Uskrs, 7.juli....
Ne razumem motivaciju za ovo pitanje - razumno je ne zapuštati se (ni sex) u vezi. Šta tačno znači pitanje - samo kad se njemu hoće, ili samo kad se nama hoće-neće?
Koga ti i zašto ovde podsećaš, Džordže? jel ti devoja na Forumu? žena, ljubavnica? Bivša žena, pa te zanima jel i njega uslovljava?
Molim te za konkretnije pitanje i za odgovor na ovo.
Bety, ti nisi pala sa marsa, i dobro znaš da ti je sve što je na izvolte gubi draž. Ovo pitanje ne važi za one koji ne žive zajedno, jer njima već okolnosti ne dozvoljavaju da rade Ono kada se njima prohte, već kada se ukaže prilika.
Znači da li se igrati sa njegovim željama za sexom, ali samo ako ste stalno ili živite zajedno.
Podsećam sve koji se opuste i zaborave da začine svoj sex-život sa nadprosečnim IQ, ali nikako one kojima je to profesija, ili IQ ispod normale , ili su nimflomanke.
Na forumu imam samo sebe!
 
hanibal77:
e skroz si u pravu.posle kad nas neko pita "sta citas u poslednje vreme?" FORUM
"s kim se druzis ?" S FORUMOM :lol:
jA SE POTPUNO SLAŽEM DA I SEBI NEKI PUT POSTAVIM OVO PITANJE, ALI STVARNO IMA LJUDI KOJI NEŠTO PAMETNO KAŽU ILI OBJASNE, I SAMO TAJ MALI BROJ ME ODRŽAVA NA FORUMU. JEDNA OD NJIH JE DEWILL GIRL, ILI PATAK ITD.
 

Back
Top