Vrat, glava a bogami i oci

giravaru

Primećen član
Poruka
538
Ukratko, spavam iskljucivo i jedino na levoj strani, ...tj leva strana glave mi je stalno na jastuku, i gledam samo u desno, dok ne zaspim...., i tako godinama unazad spavam, samo mi taj polozaj odgovara. Elem, kad ustanem, osecam da mi je ta strana glave i ramena i vrata stegnuta, ukocena...i dok se ne izmasiram osecam pritisak i kao neke trnce u glavi. Jel moguce da je to od spavanja ili nesto stoto?:dash:
 
Ukratko, spavam iskljucivo i jedino na levoj strani, ...tj leva strana glave mi je stalno na jastuku, i gledam samo u desno, dok ne zaspim...., i tako godinama unazad spavam, samo mi taj polozaj odgovara. Elem, kad ustanem, osecam da mi je ta strana glave i ramena i vrata stegnuta, ukocena...i dok se ne izmasiram osecam pritisak i kao neke trnce u glavi. Jel moguce da je to od spavanja ili nesto stoto?:dash:

Ubeđen sam - nešto stoto...!
 
To sto ti spavas iskljcivo na levoj strani ti se samo cini.Ti se uspavas u toj poziciji i verovatno i probudis jer ti,tvoje telo takvu pozu najvise volite.
Sto ne znaci da si ti 8 sati na istoj strani tela,ne daj Boze decubtus bi te vec ubio.
Telo u snu menja polozaj svakih 20 minuta.Tako sa cirkulacijom smo ok.
Sada bi bilo dobro pre nego sto trosis pare na ortopedske duseke i jastuke da se lepo iskontrorilas kod stucnjaka i vidis gde je falinka.Neki reumatizmi ,artroze nista ozbiljno.

Znas ono ,posle 40-te kad se probudis i ne boli te nista ,znaci da si mrtav.:mrgreen:

Mislim da se niko ne budi bas zdrav i prav.Meni zuji u ushima dok ne popijem kafu.Imam nizak pritisak.Kad sam u hotelu ili u gostima a jastuk je tvrd ujutru me boli vrat i rame itd.

p.s.pozicija na samo jednoj strani je najgora zbog bora.Na toj strani lica ces imati boru od nosa do usta i jos neke.Tako na kraju lice je asimetricno.
p.s.s. ni desna strana nie losa,probaj:)
 
Poslednja izmena:
Ukratko, spavam iskljucivo i jedino na levoj strani, ...tj leva strana glave mi je stalno na jastuku, i gledam samo u desno, dok ne zaspim...., i tako godinama unazad spavam, samo mi taj polozaj odgovara. Elem, kad ustanem, osecam da mi je ta strana glave i ramena i vrata stegnuta, ukocena...i dok se ne izmasiram osecam pritisak i kao neke trnce u glavi. Jel moguce da je to od spavanja ili nesto stoto?:dash:
to ne sme srce je nagnjeceno manje zive ljudi koji tako spavaju
 
Evo da vam se javim, definitivno je sve od nepravilnog spavanja,..pila sam brufen 2 dana bol je nestala u vratu i taj pritisak u glavi i ocima...promenila sam polozaj spavanja......pa sad sta bude dalje, bice........da i masirala me je jedna poznanica, i moram priznati da je bas bilo bolno....ali posle toga mnogo bolje......
..
 

Back
Top