Deca vegani: sretna i zdrava

Ni ja nisam znala da postoji raw vegan, ali dobro... inace sadasnja deca jesu preterano krupna jer se hrane mesom koje je puno hormona i steroida.
To je pocelo negde sa mojom generacijom jer smo od detinjstva, tj od ratova devedesetih jeli smece. Secam se kako su se profesori u srednjoj cudili sto su deca visa od profesora. Sredovecni ljudi umiru kao muve od raka koji nastaje velikim delom zbog ishrane, a sta ce biti sa mojom generacijom...pitanje je da li ce iko ostati zdrav i citav.
 
38909274_1803990556322534_8320305994085171200_n.jpg
 
Mleko od pšenice

Sastojci:

1 solja klica psenice
4 solje vode
pola solje suvog grozdja odstojalog u vodi

Priprema:
Samleti u blenderu psenicne klice sa vodom 2 minuta pa procediti kroz gustu cediljku. Vratiti u blender,dodati suvo grozdje pa izmiksati.Po ukusu zasladiti.
 
Vegani koji imaju potrebu da kopiraju mleko. :dash:

- - - - - - - - - -

Dobra stvar za palacinke. Subjektivan utisak je da nema osecaj na hemiju i ne bole zubi - nije presladak
amoreti-posni-krem-200gr.jpg

Daj da vidimo sastojke. Da se kladimo da sadrži "tragove mleka". Ja se kao vegan gadim mleka i nisam zainteresovan ni za kakve "tragove mleka. Fuj. Znači nije posan, kao ni keksovi i margarini na kojima piše da su posni, a puni su "tragova mleka". Bljak.
 
Животиње волите: њима је бог дао клицу мисли и радост непомућену. Немојте им је мутити, не мучите их, не отимајте им радост, не противите се мисли божјој. Човече, не горди се над животињама: оне су безгрешне, а ти, са својом величином, прљаш земљу својом појавом на њој и за собом остављаш свој прљави траг — авај, скоро сваки од нас! Волите нарочито децу, јер она су такође безгрешна, као анђели, и живе ради усхићења нашег, ради очишћења срца наших и као извесни путоказ наш. Тешко оном ко увреди дете! А мене је отац Анфим учио да волим децу: Он, драги и ћутљиви сапутник на путовањима нашим, куповао им је за испрошене грошеве медењаке и бомбоне и делио им: није могао проћи поред деце без душевног потреса – такав је човек.
 
Риба звана Вана са силиконским сисама. Изгубила менструацију, постала малокрвна, добила кандиду у вагини, што се све поправило након пар месеци једења хране животињског порекла, али и даље тврди да је веганска исхрана лепа и здрава. Које испирање мозга и програмирање ума.

 
Жена једе рибу од када је са другим супругом Грком, не разумем чему потреба за блаћењем.

Уживајте у дуплој гурманској са свим прилозима, ја нећу, хвала.
 
Спасила се од веганског програмирања ума, и моментално излечила мигрену, кандиду, мозак јој се вратио у функцију, и поново је добила сексуални нагон. Ура!

 

Back
Top