POBEDA SRBIJE: Zbog Ruskog veta spreceno izglasavanje rezolucije o Srebrenici!

Још није готово. Можда искамче нешто енглески педерски испрдци.

nema sta da iskamce ovo je reseno. Omogucen im je samo castan poraz . Mogu da iznesu rezoluciju i popuse veto ili da skapiraju da su PORAZENI :super:

Isto tako da pozdravim puna srca i bracu Kineze! Kupujmo Kinesko i rusko!

Kina i Rusija su nas podrzali!
 
Ово може значити две ствари, прво да им треба времена да саставе безвредно председничко саопштење, друго, можда желе да ипак саставе неку компромисну резолуцију.

Надам се да нас Рује неће на крају заврнути.
 
Још није готово. Можда искамче нешто енглески педерски испрдци.

:D Ne verujem, Rusija neće propustiti ovu priliku da Britaniji pokaže da je niko i ništa, bivša kolonijalna sila, pri tom vrlo genocidna, satelit Amerike.
Sećate se ono kada je Putin "nestao " ? Jedna od prvih izjava posle toga mu je bila: " Kameron mora da ode ".
Rusija će ovog puta uraditi sve ne bili demonstrilala svoju snagu i moć, na sreću, na naše dobro.
 
Ово може значити две ствари, прво да им треба времена да саставе безвредно председничко саопштење, друго, можда желе да ипак саставе неку компромисну резолуцију.

Надам се да нас Рује неће на крају заврнути.

cim su rekli da ce da uloze veto na britansku rezoluciju ovo je gotovo . Britanci su odustali.

Srbi nece biti prozvani za nepostojeci genocid.

Ili ce se kompromisno usvojiti rezolucija u kojoj se pominju zrtve na svim stranama , ili se nece usvojiti nista.

POBEDA!


:vatromet:
 
Opet nas Rusi spasavaju od naših prijatelja .....ko bi rekao .....baš me interesuje kada bućko bude išao u Moskvu , ako uopšte bude išao , šta će reći tamo ......hvala vam braćo što nas spasavate od naših velikih prijatelja .

Znas... Trebalo bi "Bucko Lazmislja" da pita velike ruske "prijatelje"??? Je li, svolochi/drjanji, sta se to desilo sa Tuznim Jokom??? Ko je koga prevario/preveslao ovde, zedne preko vode beogradske, a? :hahaha:

_niemand_
 
Rusi me nisu iznenadili oseti se da je Rusija ojacala i da ce stititi svoje interese,,,Medjutim Kina me jeste otvoreno stala na stranu Rusije ....Dali to znaci da ce oni u buducnosti imati saradnju po mnogim pitanjima na medjunarodnoj sceni,,,,Mislim da je Nato ostao zatecen ...Morace malo da konsliduju redove

Ne treba da te čudi Kina, ona je u čvrstom savezu sa Rusijom, i ekonomskom i političkom. Zajedno su stvorili BRIKS, pandan MMF-u, tu su energenti, trgovinska razmena,investicije i ostalo.
:D Još su u maju pozvali Grčku da postane šesti osnivač globalne alternative Svetskoj banci i MMF-u, a tada nije bilo ni reči o grčkom OXI.
 
Poslednja izmena:

Back
Top