Muskarci u uniformi

CIKLON B

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Nekada pre metar dana iili godina cuo sam da se zenama ( ne mozda svim ) iz nekog nepoznatog razloga svidjaju muskarci u uniformi. Ja licno isto iz nepoznatog razloga volim da vidim lepu zenu u uniformi.

Kako se vi osecate kada pored vas prodje osoba suprotnog pola obucena u plavo ili maskirno ili neko trece radno odelo?
 
CIKLON B:
Nekada pre metar dana iili godina cuo sam da se zenama ( ne mozda svim ) iz nekog nepoznatog razloga svidjaju muskarci u uniformi. Ja licno isto iz nepoznatog razloga volim da vidim lepu zenu u uniformi.

Kako se vi osecate kada pored vas prodje osoba suprotnog pola obucena u plavo ili maskirno ili neko trece radno odelo?

...ууу...па не би било лоше кад би тако било. Мене регрутовали за морнарицу...мада видим ја да кад сад ЦГејци оду да ће бити то нека брдска морнарица.:lol: :roll:
 
Ma ***** moj ih pali! Ja kad sam bio u vojsci nisam kresn'o nista. Bezale su od mene k'o da sam sugav...
A i panduri kresnu nesto samo u civilu.
Sad, za doktore i sl. nemam pojma. Valjda to samo pali na sestre.
 
CIKLON B:
Nekada pre metar dana iili godina cuo sam da se zenama ( ne mozda svim ) iz nekog nepoznatog razloga svidjaju muskarci u uniformi. Ja licno isto iz nepoznatog razloga volim da vidim lepu zenu u uniformi.

Kako se vi osecate kada pored vas prodje osoba suprotnog pola obucena u plavo ili maskirno ili neko trece radno odelo?

To je bilo ranije, zato sto je tada vojska imala para pa je zenama kao izgovor bio da vole uniformu medjutim one su tu isle za parama i stanovima. Jer zna se kako je vojska nekad zivela.
To je meni skroz debilno, kao kad bi ja rekao svidja mi se svaka koja nosi jaknu a kad je skine vise mi se ne svidja.
Ipak je trebalo kvalitetniju laz smisliti.
 
nije mi jasno da svi tipovi misle da dobro izgledaju u trenerkama????????????
zene to ne vole ukoliko niste sportista ili se vracate sa treninga!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kao sto ni vi ne volite zene u trenerkama ili zakopcane do grla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jao opet vicete...
Pa ja ne nosim trenerke vani, samo po kuci, kad ribam, perem, usisavam... :D
I mislim da je izaci u grad u trenerci idiotski.
Slazem se. A cak i na trening mozes u normalnom izdanju, a trenerku, normalno u torbi...
 
CIKLON B:
Nekada pre metar dana iili godina cuo sam da se zenama ( ne mozda svim ) iz nekog nepoznatog razloga svidjaju muskarci u uniformi. Ja licno isto iz nepoznatog razloga volim da vidim lepu zenu u uniformi.

Kako se vi osecate kada pored vas prodje osoba suprotnog pola obucena u plavo ili maskirno ili neko trece radno odelo?

idi bezi!!!! :lol: :lol: :lol:
meni je muz oficir ubi se od peglanja raznoraznih uniformi!!!! :?
daj mi nekog tarzana samo da nemoram da peglam!!!!!!!! :razz:
 
tvrdoglava:
kao sto ni vi ne volite zene u trenerkama ili zakopcane do grla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ко каже?...лепа гуза више долази до изражаја у тренерци него у било чему другом...ех што волим да јој шљепнем дупенце у тренерци онако...или да је за'ватим онако мушки...са све дизањем главе у небо и испуштањем урлика. :lol:
 
Ljuba82:
Ко каже?...лепа гуза више долази до изражаја у тренерци него у било чему другом...ех што волим да јој шљепнем дупенце у тренерци онако...или да је за'ватим онако мушки...са све дизањем главе у небо и испуштањем урлика. :lol:
Meni se cini da je lepse u farmerkama...
Ja, recimo, imam sjajno dupe. Cuo sam puno puta. A ne nosim trenerke. Prema tome, ono sto je dobro, vidi se u svakom izdanju.
Kao vi ribe izjutra...
Brrrr :P
 

Back
Top