Ko prvi paznju

Zasto smo toliki pacenici?

Evo na podforumu za muskarce, vise tema o zenama nego o muskarcima? Kakve grudi, kakve zene, zasto zene ovo, zasto zene ono.... Pa eto zato, previse paznje.

Pa zene i sve vezano za njih su jedina neiscrpna tema za muskarce.Mozemo,sto se mene tice,da pricamo o sportu ali za to ima poseban PDF koji ja povremeno posecujem.O kolima takodje.Imas i teme o poslu ali valjda nam je svima muka od svojih poslova i problema sa njima pa se ovde o tome retko pise.Ovde ipak dodjes da pobegnes od svojih poslovnih problema.Ne znam sta drugo da kazem kada se prica konkretno o ovom podforumu.
Kada pricas uzivo,sa svojim prijateljima,interakcija ide sasvim drugacije i pricas o onome sto ti se trenutno desava.To nije isto kao kad dodjes ovde i pises.
 
Pa zene i sve vezano za njih su jedina neiscrpna tema za muskarce.Mozemo,sto se mene tice,da pricamo o sportu ali za to ima poseban PDF koji ja povremeno posecujem.O kolima takodje.Imas i teme o poslu ali valjda nam je svima muka od svojih poslova i problema sa njima pa se ovde o tome retko pise.Ovde ipak dodjes da pobegnes od svojih poslovnih problema.Ne znam sta drugo da kazem kada se prica konkretno o ovom podforumu.
Kada pricas uzivo,sa svojim prijateljima,interakcija ide sasvim drugacije i pricas o onome sto ti se trenutno desava.To nije isto kao kad dodjes ovde i pises.

Znaci tebe kao muskarca interesuju, zene, kola i posao u zivotu?
 
Znaci tebe kao muskarca interesuju, zene, kola i posao u zivotu?
Jesi primetio kakav je zenski pdf?

Polovina tema je o tome sta se kome desilo, znaci u temi Rupa samo prepricavaju lose stvari, hvale se na Pohvalite se, a Sta trenutno radis i Sta trenutno razmisljas su glavne teme sta se desava u zivotu ljudi...

Zene se jednostavno druze, pisu o putovanjima, kace slike gde su bile, ima tu i dosta muskaraca, ali generalno se sve vrti oko njih, a ona tema Muskarci pitaju je za zezanciju i isto za neko malo tracarenje ponekad s tim sto im je ta tema cesto i najogavnija jer muskarci previse cesto propituju o sexu.

Dok sa druge strane da nije Poetesse na temi "Zene pitaju" na Muskarcima polovina aktivnosti narocito normalnih aktivnosti koja nema veze sa mizoginijom ovog foruma bi izumrla.

Ovaj podforum ne bi trebao da bude naucnog tipa, vec jedna vrsta online druzenja, a bas je tu puklo, jer mi muskarci ispadosmo nedruzeljubivi...

Ako malo pogledas Zenski pdf one se cak upoznaju preko foruma i druze u RL, dok smem da se kladim da bi dobar deo muskaraca samo odmahnuo rukom na upoznavanje drugih muskaraca ovog podforuma.
 
Jesi primetio kakav je zenski pdf?

Polovina tema je o tome sta se kome desilo, znaci u temi Rupa samo prepricavaju lose stvari, hvale se na Pohvalite se, a Sta trenutno radis i Sta trenutno razmisljas su glavne teme sta se desava u zivotu ljudi...

Zene se jednostavno druze, pisu o putovanjima, kace slike gde su bile, ima tu i dosta muskaraca, ali generalno se sve vrti oko njih, a ona tema Muskarci pitaju je za zezanciju i isto za neko malo tracarenje ponekad s tim sto im je ta tema cesto i najogavnija jer muskarci previse cesto propituju o sexu.

Dok sa druge strane da nije Poetesse na temi "Zene pitaju" na Muskarcima polovina aktivnosti narocito normalnih aktivnosti koja nema veze sa mizoginijom ovog foruma bi izumrla.

Ovaj podforum ne bi trebao da bude naucnog tipa, vec jedna vrsta online druzenja, a bas je tu puklo, jer mi muskarci ispadosmo nedruzeljubivi...

Ako malo pogledas Zenski pdf one se cak upoznaju preko foruma i druze u RL, dok smem da se kladim da bi dobar deo muskaraca samo odmahnuo rukom na upoznavanje drugih muskaraca ovog podforuma.

Ja bih voleo da vidim tvoje i Kizino upoznavanje :lol:...

Podforum je nažalost u stanju duboke kome već godinama...ali baš da treba da izgleda kao ženski...to ne.
 
Jesi primetio kakav je zenski pdf?

Polovina tema je o tome sta se kome desilo, znaci u temi Rupa samo prepricavaju lose stvari, hvale se na Pohvalite se, a Sta trenutno radis i Sta trenutno razmisljas su glavne teme sta se desava u zivotu ljudi...

Zene se jednostavno druze, pisu o putovanjima, kace slike gde su bile, ima tu i dosta muskaraca, ali generalno se sve vrti oko njih, a ona tema Muskarci pitaju je za zezanciju i isto za neko malo tracarenje ponekad s tim sto im je ta tema cesto i najogavnija jer muskarci previse cesto propituju o sexu.

Dok sa druge strane da nije Poetesse na temi "Zene pitaju" na Muskarcima polovina aktivnosti narocito normalnih aktivnosti koja nema veze sa mizoginijom ovog foruma bi izumrla.

Ovaj podforum ne bi trebao da bude naucnog tipa, vec jedna vrsta online druzenja, a bas je tu puklo, jer mi muskarci ispadosmo nedruzeljubivi...

Ako malo pogledas Zenski pdf one se cak upoznaju preko foruma i druze u RL, dok smem da se kladim da bi dobar deo muskaraca samo odmahnuo rukom na upoznavanje drugih muskaraca ovog podforuma.

Pa ja se nesto ne poredim sa zenama. I ne trebaju mi one da bih se druzio sa muskarcima.Niti bih nekome pokazivao slike sa letovanja i selfije. Tema su muskarci, to je to. Pa i ako je politicka, sto da ne.

- - - - - - - - - -

Mislim da generanlo ako nemas osecaj da pricas sa drugim muskarcima, je mozda zato sto si ovde zbog zena. Pa i ako jesi, nije osudjujuce, ali cemu ovaj deo foruma...
 
Ja bih voleo da vidim tvoje i Kizino upoznavanje :lol:...

Podforum je nažalost u stanju duboke kome već godinama...ali baš da treba da izgleda kao ženski...to ne.

:lol:

Pa ima i zena koje se ne podnese na pdf Zene, a ja se sa Kizom napusavam kada pocne da raspreda neke sumanute teorije.:roll:

Mogu i da ga izignorisem, ali previse su njegova pisanija caknuta.:lol:

Da, previse bi bilo kad bi izgledao kao Zenski pdf.:lol:
 
Pa ja se nesto ne poredim sa zenama. I ne trebaju mi one da bih se druzio sa muskarcima.Niti bih nekome pokazivao slike sa letovanja i selfije. Tema su muskarci, to je to. Pa i ako je politicka, sto da ne.

- - - - - - - - - -

Mislim da generanlo ako nemas osecaj da pricas sa drugim muskarcima, je mozda zato sto si ovde zbog zena. Pa i ako jesi, nije osudjujuce, ali cemu ovaj deo foruma...

Nisam ovde zbog zena, vec zbog toga sto mogu da pisem o cemu god hocu i tome sta me zanima, da se glupiram i ludiram ako zelim bez posledica, znaci uopste jedna mentalno-komunikativna aktivnost i zbog toga sam ovde i mislim da je ovaj forum jedan dragulj tog tipa.

Pa okej, mozda gresim i verovatno si u pravu da se ne treba porediti sa zenama, ali opet je aktivnost ovog podforuma totalno u komi sto bi rekao Fortes.

No ipak ima dobrih tema

Zasto ovaj pdf? Pa to treba pitati admina, zar ne?
 
Pa super, upravo to. Hajde mi ucini uslugu i postavi neku temu. Ali ne ono o tipovima volana za audi, ili sta je sledece za Novaka Djokovica. To i jesu u ostalom za sport/ automobilizam/ turizam teme. Nego nesto sto bi se ticalo muskog pola. Prvi cu ja uleteti u razgovor.
 
Postavio sam ja dosta tema ovde Napokone, menjao sam naloge 2-3 puta, odlazio na pauze od po mesec dana, jer sam bio pomalo forumaski ovisnik itd.

A to o cemu ti pises zapravo i jeste pitanje muske kulture. Sta je to muskarac i sta on treba da radi? Kladionica i kafana?;) Takve teme neces videti od mene :plez: iako su te 2 "institucije" "najbitnije" u zivotu muskog pola cini mi se.;)

- - - - - - - - - -

I konkretno u odgovoru na ovo pitanje se nalazi i odgovor kako treba vaspitavati musku decu, a i takvu temu sam postavio pre nekog vremena.
 
Zasto smo toliki pacenici?

Evo na podforumu za muskarce, vise tema o zenama nego o muskarcima? Kakve grudi, kakve zene, zasto zene ovo, zasto zene ono.... Pa eto zato, previse paznje.

nem pojma ja vise i ne postujem ovde zbog moderacije niti pratim , uglavnom su dolazili decki sa problemima tj. problema sa zenama pa im se i odgovaralo u tom stilu i otud gomila tema , neke pacenike i shatro branioce smo saranili na ovom pdf-u ali za razliku od stvarnog zivota gde bi bili mirni ko bubice - vaskrsavaju stalno pod drugim nikovima tako da je i to uzalud.

ali se slazem ,previse vremena, truda ,paznje i para muskarci trose na zene -previse.
 

Back
Top