Zasto zene maltretiraju svoje muskarce?

Muskarci znaju o cemu pricam, zene ne osecaju neki problem u tome, ali valjda ce neka znati nesto o temi.

Zena ce da maltretira muskarca ako joj ovaj to dozvoli. Postoji mali procenat zena koje ce maltretirati onako iz zabave, ali izuzetak potvrdjuje pravilo.
Tako da je pitanje malo nejasno.
Evo svi smo mi na neki nacin Poetesini te i ja i ne maltretira me, nego bas suprotno od toga.
Valjda postoji i muskarcev stav.
 
Zena ce da maltretira muskarca ako joj ovaj to dozvoli. Postoji mali procenat zena koje ce maltretirati onako iz zabave, ali izuzetak potvrdjuje pravilo.
Tako da je pitanje malo nejasno.
Evo svi smo mi na neki nacin Poetesini te i ja i ne maltretira me, nego bas suprotno od toga.
Valjda postoji i muskarcev stav.

Poetesa ti je zena, devojka, svalerka?:) Mislim da to nije bas tema.
To ti je prijatelju kada si neciji, svojina razumes. Kada neko polaze pravo na tvoja osecanja, tvoje znanje, tvoj rad. Razumes?
Kod zena ne postoji drzavina, samo svojina 1/1 tacka. E, zasto nas tada maltretiraju? To je pitanje.:)
 
Poetesa ti je zena, devojka, svalerka?:) Mislim da to nije bas tema.
To ti je prijatelju kada si neciji, svojina razumes. Kada neko polaze pravo na tvoja osecanja, tvoje znanje, tvoj rad. Razumes?
Kod zena ne postoji drzavina, samo svojina 1/1 tacka. E, zasto nas tada maltretiraju? To je pitanje.:)

Ja sam odgovrio na to pitanje.

Ne razumem kako neko moze da polaze pravo na npr. tvoje znanje. Ja prvo sto pomislim je sefica, a opet ne supruga. Sto me dovodi do jos jedne kategorije koja je slicna kao kategorija Moderator na ovom pdf-u.
 
...:lol:...jeste, jeste...prvo ih propisno izmaltretiraju a ondaaa ih...

Kill-bill-640.jpg


:zper:

:rotf:
 
Ja sam odgovrio na to pitanje.

Ne razumem kako neko moze da polaze pravo na npr. tvoje znanje. Ja prvo sto pomislim je sefica, a opet ne supruga. Sto me dovodi do jos jedne kategorije koja je slicna kao kategorija Moderator na ovom pdf-u.

U pravu si, tema malo zadire u privatnost.

- - - - - - - - - -

...:lol:...jeste, jeste...prvo ih propisno izmaltretiraju a ondaaa ih...



:zper:

:rotf:

Koliko ja znam pocne uvodom, ide razrada, zatim drama i na kraju ili mu otpeva posmrtni mars ili pozove spasitelje zena.:)
 
Svako zlostavljanje je debilizam. Muskarci zlostavljaju fizicki, jer im se moze, zene psihicki, emotivno, jer im se moze.
Nema tu ljubavi, i od takvih treba bezati sto dalje.

Nije sve u tome, ako joj dozvolis, jer to je osoba takvog kalibra, i ona ako te ne maltretira, ne zeza u mozak, samo jer se plasi tebe, ne sme. Sutra ce mozda decu da maltretira, ucenjuje, a mozda i dobije krila nekada.
Po mom misljenju, skloniti se sto dalje od takvih.
 
Muskarci znaju o cemu pricam, zene ne osecaju neki problem u tome, ali valjda ce neka znati nesto o temi.

Najlakse je izdrqavati se na momke, jer po nekom pravilu on se cima oko devojke. To je glavni razlog zasto mainstream i fini momci ponekad hejtuju bad boyse kada su M/Z odnosi u pitanju, a to je zbog toga sto doticne zabole da slihtaju devojkama, vec samo gledaju sebe.

Sama muska kultura "dobrih momaka" se zasnivala na tome da sto vise ugode zenama. Pojam dzentlmenstva je upravo to sto je generalno greska!

Muskarci treba drugacije da misle i razmisljaju.

Zene ne vide problem u tome, jer muskarce smatraju svojim vlasnistvom ili asistente u sopstvenom obozavanju sto bi rekao jedan forumas. Princeza ili kraljica svakako ima pravo da prekori slugu.:kafa:

- - - - - - - - - -

misliš, pozove svog muža?...:lol:

- - - - - - - - - -

..sa kakvim li se vi to ženama družite da mi je znati...

Evo moje neke moje drugarice koje su sada u ranim 20-tim itekako maltretiraju svoje momke, a mnogo su slatke z:shock:. te im se moze.:lol:
 

Tako se to radi :super:

Dosta inace citam o tom terminu "dobri momci" i kako kazu zene a i muskarci "dobar, fin momak" se ocajnicki trudi da se dopadne. Banalan primer, ona voli drugu vrstu muzike, zbog nje odmah i on voli, ona voli da izlazi tu i tu, i on zbog nje odmah. Odmah neke izjave ljubavi, sve sto ona voli, voli i on.

To je stvarno toliko nepotrebno i glupo, jer jednom ce ti dojaditi da glumis sve to, i sta onda, nista tu ne ostaje. Razumljivo je kada ti se neko dopada da hoces tom nekom da se dopadnes, i trudis se da se pokazes u najboljem svetlu, ali treba imati mere i ne gubiti svoje ja. A mozda su i ti momci malo frustrirani, usamljeni pa se iz petnih zila trude. A i gadna je frustracija kada si prav, zdrav, normalan momak a nemas srece u ljubavi, a vidis da tamo neki koji jedva je srednju zavrsio, izbacivali ga, menja devojke koliko bi ti promenio za 10 zivota. Ali takvi "bad boys" imaju samopouzdanja, arogancije. A i bilo je neko istrazivanje, takvi jesu privlacniji, biologija je to, ali za dugorocnu vezu zene ne traze takve. Korisno je da ima samopouzdanja i svoje Ja, ali ne da bude kreten.

Daleko da devojke ne vole normalne momke, stoji ima i one koje kidisu na bilmeze, ali to je manjina valjda, ok ponasanje i sl. I cesto se cuje od tih "finih momaka", "brate, ja sve lepo sa njom, slusam je, pricamo, zezamo se (80% drugih to ne bi radilo vec bi gledalo kako da je sto pre opali), a onda se smuva sa drugim, kucka". Jeste da nema muskaraca koji bi voleo da bude iskljucivo drugar sa devojkom, posebno ako mu se ona svidja i pokusa da je smuva, ali dzaba i sva finoca i maniri, ako nema hemije.
 
A mozda su i ti momci malo frustrirani, usamljeni pa se iz petnih zila trude
Pa nekad izgleda da je "dobar momak" neka samoproglasavajuca titula kojom doticni zeli sebe da izdvoji od drugih :kafa:, manguparije :per:, a niti je on najbolji momak na svetu niti su ostali toliko losi i tolika manguparija.;)

- - - - - - - - - -

"brate, ja sve lepo sa njom, slusam je, pricamo, zezamo se (80% drugih to ne bi radilo vec bi gledalo kako da je sto pre opali), a onda se smuva sa drugim, kucka".
A jesi siguran da je fin i dobar momak, kad koristi ovakve termine?;):per:

- - - - - - - - - -

A i gadna je frustracija kada si prav, zdrav, normalan momak a nemas srece u ljubavi, a vidis da tamo neki koji jedva je srednju zavrsio, izbacivali ga, menja devojke koliko bi ti promenio za 10 zivota. Ali takvi "bad boys" imaju samopouzdanja, arogancije.

Zenska koja je bila sa narkomanom na primer mi ne treba, jer ne verujem ni da je sama nesto mnogo bolja.:thumbdown:

Verovatno jeste frustrirajuce, sta znam...

- - - - - - - - - -

Dosta inace citam o tom terminu "dobri momci" i kako kazu zene a i muskarci "dobar, fin momak" se ocajnicki trudi da se dopadne. Banalan primer, ona voli drugu vrstu muzike, zbog nje odmah i on voli, ona voli da izlazi tu i tu, i on zbog nje odmah. Odmah neke izjave ljubavi, sve sto ona voli, voli i on

Ja ne bih mogao da budem takav. Na primer, meni devojke mogu prebacivati sto igram igrice, citam stripove, gledam odredjene filmove i serije, ali ja ne bih mogao to da promenim zbog njih.:confused::thumbdown:
 

Back
Top