Ima dobro telo ali ružna faca ?

Šta je prioritet ?...lepo telo bez obzira što je u licu 'demon' ?


Koliko žene vode računa o svom telu a zanemaruju lice i obratno ?
Pitanje je za muskarce...
Ali, kako meni pripadnici muskog roda objasnise:
Treba da ima sesi i dupe i da nije ruzna.
Pa ti sad zakljuci nesto iz toga :lol:

A zene koje vode racuna o sebi, vode racuna i o jednom i o drugom. Malo je bezveze to pitanje.
 
Lice je bitnije mada ako je devojka lose gradjena + niska onda lice mnogo ne vredi, ali ukoliko npr ima visinu, stas ali nema obline medjutim ima lepo lice onda je ona vrlo pozeljna bez obzira sto je ravna.
Sminka moze mnogo da izmeni lice ali ako je devojka ruzna onda moze samo nesto prikriti, ima devojaka sasvim prosecnih crta ali zahvaljujuci sminki i specificnom obliku lica one uspevaju znacajno da poprave izgled.
 
Simetrična priroda jeste lepa, ali ume biti dosadna.

Evo jednog nadasve intrigantnog i specifičnog asimetričnog lica, da ne kažem nosa:

giuria_cannes_2015_rossy_de_palma.jpg

Verujem da bi Rossy rekla da samo dosadni muškarci ne umeju da ostanu fascinirani njenom specifičnošću :)
 
Tesko pitanje.Poznavao sam jednu koja je imala telo boginje,bio sam lud za njenim telom,najsavrsenije prirodno telo koje sam ikada video i stuk i guza i sise znaci sve...imala je i lice lepih crta ali dzabe kada je imala veliki nos.....


koji deo lica može najviše da ima uticaja na "lepotu" ?

nos, usne, brada, oči ili pak zubi u smislu da je vilica jako nepravilna npr. ?

verovatno sve u komopletu, ali ipak, šta to najviše 'naruži' osobu u fizičkom smislu ?

- - - - - - - - - -

Simetrična priroda jeste lepa, ali ume biti dosadna.

Evo jednog nadasve intrigantnog i specifičnog asimetričnog lica, da ne kažem nosa:

giuria_cannes_2015_rossy_de_palma.jpg

Verujem da bi Rossy rekla da samo dosadni muškarci ne umeju da ostanu fascinirani njenom specifičnošću :)


ajojjj..Almodovarov pulen :sad2:



Screen-Shot-2013-10-23-at-12.01.59.png


- - - - - - - - - -

Pitanje je za muskarce...
Ali, kako meni pripadnici muskog roda objasnise:
Treba da ima sesi i dupe i da nije ruzna.
Pa ti sad zakljuci nesto iz toga :lol:

A zene koje vode racuna o sebi, vode racuna i o jednom i o drugom. Malo je bezveze to pitanje.


interesantna kombinacija :mrgreen:
 

Back
Top