kada je covjek star ?

Postoje ljudi cije celije vise ne mogu da se prodaju ni na buvljoj pijaci a pokazuju lucidnost uma i toplinu osecaja koja prilici mladosti.
Ali...biti star a imati mlad mozak i tzv. srce gde se proizvode emocije, cesto stvara poteskoce. Covek ispadne smesan - osudjuju ga za neprimerene ambicije,
zapocinjane poduhvata koje ne moze da zavrsi, sebicnost.
 
Ako se u coveka racunaju i zene onda cim stigne nova generacija zena, pa pauza, pa su opet stare kad im se niko ne udvara.
Kod muskaraca je sve relativno, stari su kada pocnu da razmisljaju o smrti, a to je kod nekoga u 20 godina, a kod nekoga nikad.:)
 
Ako se u coveka racunaju i zene onda cim stigne nova generacija zena, pa pauza, pa su opet stare kad im se niko ne udvara.
Kod muskaraca je sve relativno, stari su kada pocnu da razmisljaju o smrti, a to je kod nekoga u 20 godina, a kod nekoga nikad.:)
Vidi se da nisi ekspert za ovu temu,jer se povodiš za apriorijama-niđe iskustvenih sudova...
I muškarci su apsolutno matori kad prestanu žemske da zabacuju udice prema njima!:mrgreen:
Iz ličnog iskustva znam,da ako kao matori kapitalac ne manem repom u stajlu velikog sponzora-nijedna
ikrašica neće ni peraje pomeriti kad me zirne...

Inače, cirkuliše trenutno zonfa o dva osamdesetogodišnjaka:
Kaže jedan drugom:
-kad sam imao 55 ,pritisla me prostata pa mi plasirali cevčicu i kesu u koju sam mokrio i onda me operisali,
zračili,ovo-ono i sad mi sve ok,samo se kasno budim...
-Pa kad se to budiš?
-U sedam.
-Otkud ti to kasno?
-Ybg,kenjam u 6.
:mrgreen:
 
Vidi se da nisi ekspert za ovu temu,jer se povodiš za apriorijama-niđe iskustvenih sudova...
I muškarci su apsolutno matori kad prestanu žemske da zabacuju udice prema njima!:mrgreen:
Iz ličnog iskustva znam,da ako kao matori kapitalac ne manem repom u stajlu velikog sponzora-nijedna
ikrašica neće ni peraje pomeriti kad me zirne...

Inače, cirkuliše trenutno zonfa o dva osamdesetogodišnjaka:
Kaže jedan drugom:
-kad sam imao 55 ,pritisla me prostata pa mi plasirali cevčicu i kesu u koju sam mokrio i onda me operisali,
zračili,ovo-ono i sad mi sve ok,samo se kasno budim...
-Pa kad se to budiš?
-U sedam.
-Otkud ti to kasno?
-Ybg,kenjam u 6.
:mrgreen:

Priznajem, ali zar se ne slazes da ipak nekad bacis udicu?
Razmisljas li o smrti?
 

Back
Top