To oko veza

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.377
cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O
 
Dzaba i pamet i lepota i dobra dusa i sta znam koji drugi kvalitet, ako je ne privlacis.
Nesto u poslednje vreme mnogo vidjam muskarce u fazonu "ove devojke samo sa kretenima nekim, a ja fin, dobar, normalan momak".

Dzaba sve ti kvaliteti ako nema samopouzdanja ili privlacnosti, hemije.
Sta znam, i meni je lakse da kazem da zene ne cene normalne i obicne muskarce, nego da budem brutalno iskren prema samom sebi i da kazem da ja ne valjam u nekim stvarima.
 
Kakve su to mazahoistkinje devojke?

Ali bre, devojka deblja od decka, zubima bi ga mogla nositi, on mrsav, ugasi motor i podju. Do prvo sam mislio da su brat i sestra ali uhvatise se za ruke i odu tako.

Onda extra plavusa sa cool nogama, a decko joj nizi za glavu od nje a ona jos ni stikle ne nosi.

Jedna za koju bi rekli da ide u 8 raz. os. skole, dodje joj decko vise od 30 god i poljube se.

Neki mrsavkov fura sa dobrom sisatom 10.

Pa pitam ja vas, kako oni mogu imati tako mudaducka dobre ribetine a ja nemam nisam ni u semi ni sa jednom jos?
 
Poslednja izmena:
Gatsby, a u čemu se to ogleda tvoja pamet? Mislim, kako si to procenio, a da ti nije rekla samo tvoja mama? Kapiram za lepotu da imaš ogledalo, mada je i to relativna stvar?
Pitam onako, hoću da pomognem, i, što reče Nikolić (Toma, prim. baby), "keve mi" nisam ironična.
 
cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O

Ne znam da li je iko primetio od koje populacije on trazi odgovor...
Znaci svi ste vi lezbejke i lezbejci
 
Kavaljeri su dobri, finu momci nisu ok.
Prema tome sto si mi nasao ispada sa losim likovika i to ako se pokazu kao kavaljeri.

Ne znam ni zasto sam otvorio ovu temu ali mora nesto da znaci vrag zna,
Vidim neku takvu ribu koja je dobra skroz, i kako da za zapocnem razgovor?
Mislim da ce me samo negirati, i otkaciti me?
 
cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O

*guys
Inace,mnogo trazis.Da si postavio neko lakse pitanje tipa- kako monsunske kise uticu na razmnozavanje komaraca malaricara,verovatno bi se nasao neko da ti objasni.Ovo sto si pitao,tesko.

Pa ne znam,gledaj svoja posla i trudi se da te to nekako ne dotice.I ja sam puno razmisljao o tome i dovelo me je do toga da su mi se zgadile i te veze i zene i sve sto ima veze sa tim.Uvek je bilo tako ali sada je to bas izrazeno i bice jos izrazenije.Ako nisi smrad,nemas kesha,nisi fudbaler ili politicar nemoj ocekivati da ces proci kod neke dobre ribe.Je*iga,life is a bitch.

- - - - - - - - - -

Kavaljeri su dobri, finu momci nisu ok.
Prema tome sto si mi nasao ispada sa losim likovika i to ako se pokazu kao kavaljeri.

Ne znam ni zasto sam otvorio ovu temu ali mora nesto da znaci vrag zna,
Vidim neku takvu ribu koja je dobra skroz, i kako da za zapocnem razgovor?
Mislim da ce me samo negirati, i otkaciti me?

I hoce.
 
A ne, takve su ribe jedne od onih o kojima mozes samo da sanjas da postoje, al onda ih vidis iznenadis se skroz su strumpfovane te ribetine tj plave, i onda se pojavi neki klovn koji ih poljubi zagrlivi ili uradi ti to da bi se ti pitao dal da ga razbijes sad ili posle, ili se zapitas odakle ih je stvorio mmumu nehebem malo, ti se okrenes za u nadi za jos takvih riba ali samo te slepa baba od dvesto kila priupita za smer
 
Ne znam pojma. To je izgleda na neki nacin prica slicna jednom liku koji je ziveo kod mene u kraju. Ok izgleda ali nista posebno, nije imao nesto specijalno puno kesha... Ali sa 20 godina redovno je privodio ribe starije 10-15 pa i vise godina na kres kombinacije. Bilo je sasvim normalno da odemo u grad a on odvoji ribu za to vece i na kraju je odvede kod sebe u stan. Koju je pricu on njima pricao i sat su one videle u njemu samo bog zna.
 
Kakve su to mazahoistkinje devojke?

Ali bre, devojka deblja od decka, zubima bi ga mogla nositi, on mrsav, ugasi motor i podju. Do prvo sam mislio da su brat i sestra ali uhvatise se za ruke i odu tako.

Onda extra plavusa sa cool nogama, a decko joj nizi za glavu od nje a ona jos ni stikle ne nosi.

Jedna za koju bi rekli da ide u 8 raz. os. skole, dodje joj decko vise od 30 god i poljube se.

Neki mrsavkov fura sa dobrom sisatom 10.

Pa pitam ja vas, kako oni mogu imati tako mudaducka dobre ribetine a ja nemam nisam ni u semi ni sa jednom jos?

ZAPITAJ SE SINE, DA...
 
cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O

Dve kompleksaske price adolescentskog perioda i ranih 20-tih :kafa:, prva je da su ti da su sve devojke qurave i da ako nemas dobra kola i kesh nemas sanse kod neke dobre cice...:kafa:

Druga kompleksaska prica je kako "neki debili" smuvaju dobre ribe, a mi ne qaramo nista....:kafa:

Za te ribe ocigledno ti tipovi nisu debili.:D

- - - - - - - - - -

Dzaba i pamet i lepota i dobra dusa i sta znam koji drugi kvalitet, ako je ne privlacis.
Nesto u poslednje vreme mnogo vidjam muskarce u fazonu "ove devojke samo sa kretenima nekim, a ja fin, dobar, normalan momak".

Dzaba sve ti kvaliteti ako nema samopouzdanja ili privlacnosti, hemije.
Sta znam, i meni je lakse da kazem da zene ne cene normalne i obicne muskarce, nego da budem brutalno iskren prema samom sebi i da kazem da ja ne valjam u nekim stvarima.

Gresis Lollol, ovde je prica o tome da momci ne cene te momke, a ti momci sa kojima su te devojke uopste ne moraju biti losi.

Prica "o devojkama u vezi sa kretenima" je takodje stereotip, a realnost je da i sama ima kvalitete da bi nasla nesto drugacije...
 
gde ja da pronadjem takve devojke?
Mislim da ima tu nesto i u kesu ali to samo kod onih koji su vec imali iskustva, pa onda ne mogu da nadju ribu koja ne zeli kes i onda kazu ma sve hoce love, pa normalno i da hoce ako gledas tako ribe, ako npr ja mislim budes gledao da sve hoce tebe nemos omasiti :think::mrgreen:
ili ako uopste ne budes gledao sta koja riba hoce, ali kako joj polazi za ruku da bude sa streberom nekim koji je bez kola sto vi kazete?
gde da nadjem takve ribe, znaci onakve ciste desetke? ali da nisu sa streberom nekim
 

Back
Top