To oko veza

...ako si vernik idi u crkvu na liturgiju pa ako je tamo vidiš tri puta uzastopce ženi je...
..mislim na devojke a ne na babe..

- - - - - - - - - -

Napravi covek nauku od prostog muvanja. Mnogo analiziras, ispitujes, razmisljas... malo vise spontanosti. A mozda pucas na cure koje su van tvoje lige? Imam jednog druga koji je vecito gledao najbolje cice, lozio se kao majmun, pokusavao i bio odbijen milion puta, a za to vreme su ga muvale ok devojke, mozda ne vrhunske lepotice, ali fine, obrazovane, simpaticne devojke, koje je on nazivao prakljacama jer nemaju grudi i guzu po njegovoj meri... Sad ima 38, devojku ne pamtim kada je imao, niti ima izgleda. Tako da, osvrni se malo oko sebe, sigurno i tebe neka gleda dok ti razmisljas sta plavusa sa nogama "dovde" vidi u nekom drugom liku.

Zene generalno manje padaju na fizicki izgled, nisu toliko vizuelni tipovi kao muskarci, pre ce je privuci paznja, smislen razgovor, duhovitost, opustenost, kreativnost. Ovde govorim o normalnim devojkama, da me ne napadnete odmah kako sve gledaju samo novac.
..zašto nema šanse,jel zbog love ili zbog izgleda ili nešto treće?....
 
^ Objasnila sam, nema devojku jer stalno puca na devojke koje izgledaju kao sa naslovne strane. Realno, njene nedeljne potrebe prevazilaze njegova mesecna primanja, nije sve u novcu, i ne mislim da su one po difoltu glupe ili povrsne, ali da bi se tako izgledalo potrebno je svakodnevno "odrzavanje" ako me razumes. Jeste, moze ona i sama da se isfenira ali je 100x bolje kad to uradi frizer, moze i da nalakira nokte, ali to nije manikir itd. On je prosecan lik, zavrsio fax, radi, zivi kod svojih ali 'ajde mnogi danas tako zive, fizicki takodje ok ali nista specijalno. Smisao za humor, spontanost nula. Uvek meri, razmislja, da li da kaze ovo ili ono, da li ga je pogledala ovako ili onako i sta je ona time mislila, itd. Dok se on smisli, cura je vec snimila nekog.

Pokusala sam samo da kazem postavljacu teme da se malo opusti, da se nasali, ne mora da prilazi devojci sa pritiskom kako je smuvati... Neka pridje lezerno, pa ako upali upali. Njemu pre svega fali iskustva, a to nece steci samo gledanjem. :)
 
pa kako da ne prilazim devojci ne misleci da cu je smuvati kada hocu :)
a i po ko zna koji put pitam posto diskoteke i kafici otpadaju gde ih ima, (eto opet razmisljam o muvanju a ne da odem npr do grada sa namerom da se zabavimm!!)
a i kada uopste ne ni na kraj pameti mi to nije, pojavise kao sto sam rekao u neom postu prelepa devojka zena sta li je i ja nista i onda se posle kajem sto nisam nista probao!
 
Sta analiziram? Kako razmisljam? Sta je dobro da se nerazmislja?
Ne gledam vrhunske cice ali naravno necu da budem da budem sa onom koja je od mene dva metra vise ili dva metra manja.
Ma moj je problem sto ja ne mogu ni njima da pridjem.
A i gde?
Potrebna mi je samo mala inspiracija, ohrabrenje da se pokrenem, ono u vidu zena ima milion zena vole da im se prilazi, i sve one kao da kazu hocemo tebe.
Ali kada bih nekoga video na delu li isao sa njim da vidim kako on muva, probao bi onda i ja
.

Ima li dobrovoljaca izmedju 15 i 35 godina da coveku za malu naknadu pomognu oko gledanja cura po gradu? :)

A jel moze i devojka neka da ti pomogne, cisto da ti pokaze prstom koju mozes da startujes ili se od njih stidis?
 
Ne mogu, cim me snadje neka devojka ili sam ja u zurbi ili ona gleda sedi te me kao prokleto pita zbog cega sam prosao pored nje nejavivsi se! Posle toga se kajem produzim dalje isto tako vidoh drugu i opet prodjem i jopet nista aj kvragu
 
^ .

Pokusala sam samo da kazem postavljacu teme da se malo opusti, da se nasali, ne mora da prilazi devojci sa pritiskom kako je smuvati... Neka pridje lezerno, pa ako upali upali. Njemu pre svega fali iskustva, a to nece steci samo gledanjem. :)
...o ovome o čemu ti pišeš to može da prođe na faksu ili na neke ribe koje već poznaje iz viđenja,a to da proba sa ribom koju prvi put vidi i koja izgleda kao avion,sa njegovim iskustvom nema šanse čak ni da pokuša,odma će ga odhebati,strah i neiskustvo ribe osete na kilometar...
 
pa kako da ne prilazim devojci ne misleci da cu je smuvati kada hocu :)
a i po ko zna koji put pitam posto diskoteke i kafici otpadaju gde ih ima, (eto opet razmisljam o muvanju a ne da odem npr do grada sa namerom da se zabavimm!!)
a i kada uopste ne ni na kraj pameti mi to nije, pojavise kao sto sam rekao u neom postu prelepa devojka zena sta li je i ja nista i onda se posle kajem sto nisam nista probao!
..može kafići i diskoteke ali gde su samo po dve ribe u društvu tu možda imaš nekakve šanse,mada dosta njih samo bulji u telefone,mada generalno gledajući malo ljudi prilaze ribama u takvim prilikama...
 
Ne mogu, cim me snadje neka devojka ili sam ja u zurbi ili ona gleda sedi te me kao prokleto pita zbog cega sam prosao pored nje nejavivsi se! Posle toga se kajem produzim dalje isto tako vidoh drugu i opet prodjem i jopet nista aj kvragu
...nemoj da gledaš na njih kao da su neka posebna bića,mislim da ih previše idealizuješ,potrebno ti je da ih upoznaš ali realno onakve kakve one u stvari i jesu...
...a ne ovo što vidiš pod šminkom,doterane i namontirane,to je iluzija...
 
^ Objasnila sam, nema devojku jer stalno puca na devojke koje izgledaju kao sa naslovne strane. Realno, njene nedeljne potrebe prevazilaze njegova mesecna primanja, nije sve u novcu, i ne mislim da su one po difoltu glupe ili povrsne, ali da bi se tako izgledalo potrebno je svakodnevno "odrzavanje" ako me razumes. Jeste, moze ona i sama da se isfenira ali je 100x bolje kad to uradi frizer, moze i da nalakira nokte, ali to nije manikir itd. On je prosecan lik, zavrsio fax, radi, zivi kod svojih ali 'ajde mnogi danas tako zive, fizicki takodje ok ali nista specijalno. Smisao za humor, spontanost nula. Uvek meri, razmislja, da li da kaze ovo ili ono, da li ga je pogledala ovako ili onako i sta je ona time mislila, itd. Dok se on smisli, cura je vec snimila nekog.

Pokusala sam samo da kazem postavljacu teme da se malo opusti, da se nasali, ne mora da prilazi devojci sa pritiskom kako je smuvati... Neka pridje lezerno, pa ako upali upali. Njemu pre svega fali iskustva, a to nece steci samo gledanjem. :)

'ajde!?!?!
Ala ga izlupeta sad,svaka ti cast!
Znas,gadna je to rabota.Treba frizura,treba solarijum,silikoni,masaze,letovanje na Pickonezijskim ostrvima,haljine od 10.000 eura,sat od 20.000 eura,privatni avion da slucajno ne zakasni na nedelju modne revije u Milanu,kupanje u sampanjcu,zlatna WC solja za kolonjsku vodicu koju piski,vila pored Ajfelovog tornja,R8 Audi nocas ljubis me na haubi ovo-ono...Znas,bez toga jedna zena NIKAKO NEMOZE DA BUDE LEPA!Samo li se pravdate ne bi li zadovoljile svoje zinule,nezahvalne guzice.I nek sam stoka po sto puta...

 
Kako da ih neidealizujem kada ih treba muvati, ovo cu sada reci jednom i to iskreno, iskreno.
Jbt samo sam jednom pokusao da muvam neku koja je kasnije otisla sa drugim, ali zato njene drugarice su mi se uvek osmeskivale ali jbg nisam preduzeo nista.

A sada, ne racunam npr sto pricam sa poznanicama i to sam spetljan ubi boze!
 
'ajde!?!?!
Ala ga izlupeta sad,svaka ti cast!
Znas,gadna je to rabota.Treba frizura,treba solarijum,silikoni,masaze,letovanje na Pickonezijskim ostrvima,haljine od 10.000 eura,sat od 20.000 eura,privatni avion da slucajno ne zakasni na nedelju modne revije u Milanu,kupanje u sampanjcu,zlatna WC solja za kolonjsku vodicu koju piski,vila pored Ajfelovog tornja,R8 Audi nocas ljubis me na haubi ovo-ono...Znas,bez toga jedna zena NIKAKO NEMOZE DA BUDE LEPA!Samo li se pravdate ne bi li zadovoljile svoje zinule,nezahvalne guzice.I nek sam stoka po sto puta...

Da, naravno da je potrebno odrzavanje dobrog izgleda, nisam rekla da joj treba audi, kupanje u mleku itd, pricala sam o normalnom odrzavanju fizickog izgleda. Svaka devojka to zeli, bez obzira da li je nekome lepa ili ne, prija joj da ode do frizera, da uradi manikir, da se lepo obuce...ne znam sta ti je tu cudno. Moze naravno da bude lepa i bez toga, do 25 max, posle toga se vidi koliko ko ulaze u sebe. Nema potrebe da se toliko nerviras.:D

- - - - - - - - - -

...o ovome o čemu ti pišeš to može da prođe na faksu ili na neke ribe koje već poznaje iz viđenja,a to da proba sa ribom koju prvi put vidi i koja izgleda kao avion,sa njegovim iskustvom nema šanse čak ni da pokuša,odma će ga odhebati,strah i neiskustvo ribe osete na kilometar...

U prethodnom postu, mozda nisi video, sam mu upravo rekla da ne radi to. Slazem se sa svim sto si napisao posle.
 
Da, naravno da je potrebno odrzavanje dobrog izgleda, nisam rekla da joj treba audi, kupanje u mleku itd, pricala sam o normalnom odrzavanju fizickog izgleda. Svaka devojka to zeli, bez obzira da li je nekome lepa ili ne, prija joj da ode do frizera, da uradi manikir, da se lepo obuce...ne znam sta ti je tu cudno. Moze naravno da bude lepa i bez toga, do 25 max, posle toga se vidi koliko ko ulaze u sebe. Nema potrebe da se toliko nerviras.:D

A kako da se ne nerviram?Evo reci mi,kako.
Vidis,i ja bih da vozim neka skupa kola,da se sprdam u zivotu,ne radim nista i da mi sve to neko drugi plati ali,prc,ne moze!Ne ide to tako.Mislim,za zene moze jer uvek ima muske budale koja ce sve to da plati.
I to "treba mi para da ulozim u svoju lepotu" je jedno obicno nje-sra!Treba joj para zato sto je nesposobna lenstina i lakse joj je da legne i rasiri noge nego da nesto radi u zivotu.Pa zaradi ako ti treba pa ulozi u svoje silikonsko dupe.Ili nalakiraj sama nokte i sama operi kosu,trci,vezbaj,kupaj se pa ces biti lepa.Na kraju krajeva,ako si akrep ni 10 plasticnih hirurga ti nece pomoci.Nego sve to gleda na televiziji kako je ku*va postalo sasvim legitimno zanimanje u Srbistanu pa hoce i ona.Sto da ne kad ti vec donosi kintu za nista,jel da?Ko je*e moral,obrazovanje,rad,iskrenost,porodicne vrednosti,dobrotu...nema veze sto je rapsala ku*avelica kad se kintica obrce.
 
Ok, ok, cool your engines. :lol:

Ispade da je svaka koja dobro izgleda to postigla na tudj racun, sto ne mora da znaci, moze biti samo tvoja predrasuda. Ja ne pricam o plasticnim operacijama i silikonima, pricam o normalnim, doteranim devojkama, koje trose na svoj izgled. Po cemu je ona automatski nemoralna? Znaci da samo zapustene zene imaju moralnih vrednosti, da su obrazovane, iskrene itd? Previse generalizujes stvari. Ako je lepa i doterana, znaci da je glupa, neobrazovana sponzorusa?

Evo, ja ti zelim da ti se ostvari san da jednog dana vozis skup auto.:D

Uostalom, Getsby je trazio savet, ne ide da se ti i ja sad raspravljamo.
 
Kako da ih neidealizujem kada ih treba muvati, ovo cu sada reci jednom i to iskreno, iskreno.
Jbt samo sam jednom pokusao da muvam neku koja je kasnije otisla sa drugim, ali zato njene drugarice su mi se uvek osmeskivale ali jbg nisam preduzeo nista.

A sada, ne racunam npr sto pricam sa poznanicama i to sam spetljan ubi boze!
..ti tražiš od nas "tekst a ne znaš ni polovinu slova",pa kako misliš da iskoristiš savete kada ne znaš osnove komunikacije...
 
Ok, ok, cool your engines. :lol:

Ispade da je svaka koja dobro izgleda to postigla na tudj racun, sto ne mora da znaci, moze biti samo tvoja predrasuda. Ja ne pricam o plasticnim operacijama i silikonima, pricam o normalnim, doteranim devojkama, koje trose na svoj izgled. Po cemu je ona automatski nemoralna? Znaci da samo zapustene zene imaju moralnih vrednosti, da su obrazovane, iskrene itd? Previse generalizujes stvari. Ako je lepa i doterana, znaci da je glupa, neobrazovana sponzorusa?

Evo, ja ti zelim da ti se ostvari san da jednog dana vozis skup auto.:D

Uostalom, Getsby je trazio savet, ne ide da se ti i ja sad raspravljamo.

Ali ti si sama napisala to sta startujes lepe devojke kad njihove nedeljne potrebe prelaze tvoja mesecna primanja.Pa nije on startovao Kejt Apton nego neku lepu devojku.Mislim da si ti tom tvrdnjom generalizovala a ja sam se samo nadovezao.I necu da se raspravljam nego me nervira taj fazon - ma vi golje startujte neke skrndelje i budite zadovoljni ako vam se i one smiluju.A onda trubite kako nije sve u parama.Nego sta nego jeste.Samo zavisi koliko je koja u mogucnosti.I tu generalizujem sa punim pravom i gomilom neoborivih cinjenica.
 
E odma da se razumemo, one koje nose uske suknje ja njih ni ne smatram nekim ribama, znaci pre svega moraju da budu normale jbt, bez provokatnog oblacenja, dabome da za njih treba para e kada bih imao i milion eura pa nema sanse da bi bio sa nekom sponzorkom koja se tako oblaci, nema teoretske sanse! ili koja ima usku majcu grudi 10! moze dugacka majca zaboli me briga samo da nije provokativna odeca, ako znate na sta mislim
 
Pa sta znam, moj jedan drugar radi kao konobar, i tu je nasao trenutnu devojku, pitao me pre par puta da izadjem dok radi, da mu pravim drustvo, mozda upoznam neku curu, a ja nisam hteo kad me zvao, pa sad nista.

Ljudi se upoznaju kako god, preko zajednickih prijatelja, jos ako imas neke drugarice, koje imaju drugarice, mozda i bolje, ili preko interneta.
 
cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O
Vazno je da si skroman nadasve.

- - - - - - - - - -

E odma da se razumemo, one koje nose uske suknje ja njih ni ne smatram nekim ribama, znaci pre svega moraju da budu normale jbt, bez provokatnog oblacenja, dabome da za njih treba para e kada bih imao i milion eura pa nema sanse da bi bio sa nekom sponzorkom koja se tako oblaci, nema teoretske sanse! ili koja ima usku majcu grudi 10! moze dugacka majca zaboli me briga samo da nije provokativna odeca, ako znate na sta mislim

Blago tebi ako po garderobi cenis coveka.
 

Back
Top