To oko veza

cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O

Pppp...ti si lep, zgodan, pametan, dobro je što si to pustio u etar, sada će svaka tako da te doživi...Ostaviće svoje ružne, glupe, nezgodne muškarce i pohrliti tebi u zagrljaj :lol:

- - - - - - - - - -

Realno koliko njih si startovao, tesko da ce ti neka sama upasti u krilo.
realno 2, 5
 
Ne razumem zbog cega je vazno postaviti pitanje "da li imas decka" ? Sta ako kaze da ima onda vam ode samopouzdanje u propast u suprotnom je odlicno?
I da li to devojci takvo pitanje smeta?
Jer da navedem samo kao primer ne znam drugi ali evo primera radi Joksikovic je smuvao zaprosenu devojku za drugoga. Ne znam drugi primer.
Ako devojka je sa deckom 10 godina, kako onda da ne odustajem, neka mi neko to lepo objasni?
 
cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O

Zato sto ti nije jasno kako neka moze da bude sa kepecom umesto sa tobom i jesi sam. Neki ljudi imaju da ponude mnogo vise od visine i lepog lica.
 
Ne razumem zbog cega je vazno postaviti pitanje "da li imas decka" ? Sta ako kaze da ima onda vam ode samopouzdanje u propast u suprotnom je odlicno?
I da li to devojci takvo pitanje smeta?
Jer da navedem samo kao primer ne znam drugi ali evo primera radi Joksikovic je smuvao zaprosenu devojku za drugoga. Ne znam drugi primer.
Ako devojka je sa deckom 10 godina, kako onda da ne odustajem, neka mi neko to lepo objasni?

Smeta im ako im postavis to pitanje.Bar ja tako mislim.Zato sto one shvataju da bi potvrdan odgovor znacio "zeleno svetlo".To im je nekada i savrsen izgovor ako hoce da te pedaliraju pa onda odgovori potvrdno cak i ako nema decka tek da te otkaci.
Zauzetim devojkama nikako ne treba prilaziti.Tu su ti veoma male sanse da nesto postignes a velike da se izblamiras i jos navuces sebi problem.
 
Smeta im ako im postavis to pitanje.Bar ja tako mislim.Zato sto one shvataju da bi potvrdan odgovor znacio "zeleno svetlo".To im je nekada i savrsen izgovor ako hoce da te pedaliraju pa onda odgovori potvrdno cak i ako nema decka tek da te otkaci.
Zauzetim devojkama nikako ne treba prilaziti.Tu su ti veoma male sanse da nesto postignes a velike da se izblamiras i jos navuces sebi problem.

rece kristof i ostade ziv
 
Smeta im ako im postavis to pitanje.Bar ja tako mislim.Zato sto one shvataju da bi potvrdan odgovor znacio "zeleno svetlo".To im je nekada i savrsen izgovor ako hoce da te pedaliraju pa onda odgovori potvrdno cak i ako nema decka tek da te otkaci.
Zauzetim devojkama nikako ne treba prilaziti.Tu su ti veoma male sanse da nesto postignes a velike da se izblamiras i jos navuces sebi problem.

Pa onda najbolje nepostaviti pitanje "da li imas momka" vec ce reci same?
 
]cao gays[/B]
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O
...ovo da prepraviš jel znači ovo-Gays is a term that primarily refers to a homosexual person or the trait of being homosexual...
...e onda mož da divanimo ko ljudi a ne ko p....
 
Ama sta kod koje,ne smisljam ja price nikakve, jednostavno samo hocu da hebem vise zena od trenutno 3 hahaha zezam se, od trenutno 0. Npr
Kako da pridjem i pricam joj pricu tj zapoc. razg. u teretani?

Nemozes nikako.Zato sto ta "prica" ne postoji.Konverzacija se zapocinje u nekoj spontanoj situaciji.Nemozes tek tako da joj pridjes i kazes - cao,ja sam d grejt gatsbi,hajde da se upoznamo- jer ce te odmah provaliti da samo hoces da je kresnes i da se pacenik.I da si beta,naravno.Ako ti se desi neka spontana situacija probaj da iskoristis sansu i da se predstavis najbolje sto mozes.Ako se ne desi...pa sta da ti radim.
 

Back
Top