Koju srednju skolu treba da upisem?

cujes da decko hoce elektrotehnicku
to ko gimnazija, ne bi bilo ono sto zeli

a on pre svega zeli da nauci nesto

jel tako crni dzoni? :lol:

A jes, pazi stvarno....
Džoni, slušaj vako.
Jel ćeš ići ti na fakultet sigurno ili ne?
Ako ideš na faks 100% onda ti svejedno šta ćeš završiti.
Ako ne ideš 100%, upiši elektrotehničku.
A curu nađeš ovako, van školskog dvorišta.
 
U skolu se ide da se nesta nauci a ne da se gledaju trebe...:mrgreen:

to si trebao reputaciju da mi das a ne post da ponavljas :mrgreen:

- - - - - - - - - -

A jes, pazi stvarno....
Džoni, slušaj vako.
Jel ćeš ići ti na fakultet sigurno ili ne?
Ako ideš na faks 100% onda ti svejedno šta ćeš završiti.
Ako ne ideš 100%, upiši elektrotehničku.
A curu nađeš ovako, van školskog dvorišta.

kako da ne ide na fax
pa to je moderno
mega je uvek u trendu :mrgreen:
 
Ne znam da li tema postoji ali ja cu da je svejedno postavim.
Evo ovako ja treba da upisem jednu srednju skolu.Ja bih zeleo da upisem elektrotehnicku, ali pretpostavljam da se tamo nece upisati mnogo cura, a ako upisem npr. 9 gimnaziju necu se upisati gde zelim.
Sta vi mislite o ovome?

Upiši šta hoćeš.

Što se cura tiče, ne treba ti mnogo cura već jedna, al zglavna.
 
Da, zelim da naucim nesto i zavrsio sam 7 razred pola mojih drgara ide u 9 gimnaziju ali ako upisem elektrotehnicku mogu posle dosta para da zaradim jer se za programera ili druge poslove sa kompom dobro placa.

- - - - - - - - - -

Ja sam u svakom razredu prosao odlican i ako prodjem i u 8 onda bi trebalo da imam oko 63 poena plus kako uradim sa male mature oko recimo 80-90 tako da mogu gotovo svaku srednju da upisem.
 
Da, zelim da naucim nesto i zavrsio sam 7 razred pola mojih drgara ide u 9 gimnaziju ali ako upisem elektrotehnicku mogu posle dosta para da zaradim jer se za programera ili druge poslove sa kompom dobro placa.

- - - - - - - - - -

Ja sam u svakom razredu prosao odlican i ako prodjem i u 8 onda bi trebalo da imam oko 63 poena plus kako uradim sa male mature oko recimo 80-90 tako da mogu gotovo svaku srednju da upisem.


Ako hoces fakultet posle bolje upisi gimnaziju. ETF se lakse upisuje posle gimnazije nego posle elektrotehnicke, posto se na prijemnom radi matematika koja je u gimnazijama (pogotovo u 9.) mnogo zahtevnija nego u elektrotehnickoj skoli.
I drustvo u boljim gimnazijama je mnogo bolje nego u elejtrotehnickim skolama, u kojima mozes da nadjes razne propalitete...

Inace sa 80-90 bodova nema sanse da upises devetu. Ove godine je npr trebalo oko 96 bodova
 
Slazem se da treba elektrotehnicku ako nece na fakultet. Ali ako hoce da ide na fakultet u gimnaziji se mnogo lakse spremi za prijemni bilo kog fakulteta bez potrebe za gomilu nekih privatnih casova. A i moguce je da se predomisli u toku 4 godine srednje pa pocne da ga zanima lupam medicina. Sa gimnazijom bez problema moze bilo koji fakultet s sa elektro i ne bas...
 

Back
Top